Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sephorada bisey kalmis mi
tek eksik naked paletleri...

ahh ahh daha cok sey vardi:)sanirim 52 $ di naked paletleri ama zaten o renkleri barindiran paletlerim varken fazla acgozluluk olur yahu :)simdilik bi sure idare ederler:)ama daha var yani istedigim :)ozellikle cliniqiue.elimdeki urunler bitsinde bir :)bu gidisle yeni bir masa alinip makyaj masai yapicam banyoda yer yok artik :)

esin sIk sIk gidiyorsa amerikaya sanslisin, listelerin sonu gelmez artik ben bi amerikaya gitsem sephoradan cikmam

esin sIk sIk gidiyorsa amerikaya sanslisin, listelerin sonu gelmez artik ben bi amerikaya gitsem sephoradan cikmam

saol canim gitmiyor cok fazla.aslinda 2 yildir ilk defa gitti amerikali olmasina ragmen.ama sorun degil turkiyede yok ama amerikada sephorada online alisveris yapabiliyorsun :)bu kadar alisveris yapinca puanimda birikti malum :))))bir ara kullanmak lazim onlarida :)

Kendim resim cekmeye üsendim, ama bunlar son girdigimden beri aldiklarim... (kendimi frenlemekte basariliyim sanirim, en kisa mesajim bu olacak :) )

Dior, Serum de rouge. Harika bi ruj.

Clinique, Blended Face Powder. Ürün cok iyi ama kokusu berbat.
Yüzümü aydinlatiyor, cok hafif varla yok arasi.

Essence Far Bazi, fiyati cok uygun ama harika bisey. Benim gibi göz kapaklari biraz koyu olanlar icin ideal cünkü concealer gibi koyulugu kapatiyor...

Maybelline Master Khol Kajal... Master drama kadar siyahtir diye umarak aldim, ama maalesef... Hayal kirikligi. Cok kuru, sevmedim...

canim henuz cok yeni geldigi icin kullanmaya firsat bulamadim ama maskarasi cok cok cok unlu ve cok sey duydum hakkinda.

Dayanamayip ben bunu kesin alirim Ben zaten rimel cok kullanmiyorum. Eyeliner suruyorum ama kendi kirpiklerim uzun ve kivrimli oldugu icin kötü durmuyor. Bi ara hergün sürüyordum ama baktimki her gün dört bes tane kirpigim dökülüyor sürmüyor nadiren yani. Artik kullandigim rimeldenmi yoksa cikaricidanmi bilmiyorum ki kaliteli ürünler kullaniyorum ama neden dökülüyor anlamiyorum hic

canim benim kirpiklerimde seninkiler gibi kivrik ve eh uzun sayilir rimel surudugumde takma kirpik etkisi yaratir baya uzarlar.ben daha once maybellienin rimelini kullandim hatirlamiyorum adini sariydi dis kabi.resmen kirpiklerim dokuldu yani bir ara hergun badem yagi suruyodum cunku kaslarimda bosluk vardi badem yagiyla dolmustu.simdi kalitesi rimel asla kullanmiyorum gunluk rimelim loreal lash architect gece siyahi kullaniyorum.gratiste indirim varken 2 loreal daha aldim esim de 2 loreal 2 benefit they're real rimelinden aldi bide bu kitin icinde kucuk deneme boyu var :)bide neyle cikariyorsun o da onemli

Hihi benimkilerde aynen öyle rimel kullandigimda aynen öyle oluyor masAllah oyüzdende sürme geregi duymuyorum bile. Badem yagi ise yariyormu ben kirpiklerime dökülür korkusuyla birsey süremiyorum

Ben o kiti kesin alirim biliyorum kendimi :) evet bende bir kiti var tamam kücük birsey bekliyordumda ama cok minaklar ama sirinler hemende bitecegini sanmiyorum idare eder beni zira orjinal boylar cok pahali hem ürün denemek icin super bu kitler.

birkac yil önce lorealdan bir rimel kullanmistim o zaman böyle bir sorun yasadim mi hatirlamiyorum cünkü o zamanda hergün sürmezdim gerek duymuyorum. Bi deneyim ben loreal yine. Ben suan maybelline bir cikarisini kullaniyorum o kadar dikkata ediyorum temizlerken ama yok yok dökülüyo

Aa hic bidi degilmus gratise gittigimde bakayim bunu concealer olarak kullanabilio muyuz?far bazlarinda urban ve the balmdan sonra bi dusunmek lazim yani

gözaltina kullanmak icin uygun degil bence, o kadar asiri bi kapaticiligi yok. sadece biraz rengini aciyor gözkapaklarinin, acik bi taban olusturuyor renkler daha iyi belli olsun diye...

canim nasil temizliyosun??bence kopuk yada jel seklindeki urunlerle once bir yuzunu yika o biraz yardimci oluyor.sonrasinda da nazik bir goz temizleme jeliyle temizlersin

canim nasil temizliyosun??bence kopuk yada jel seklindeki urunlerle once bir yuzunu yika o biraz yardimci oluyor.sonrasinda da nazik bir goz temizleme jeliyle temizlersin

tesekür ederim birde en iyisi böyle deneyim. Dün sürmüstüm yine döküldüler

Ben önce makyaj cikariciyla cikariyorum sonra jel ürünle yüzümü yikiyorum

tesekür ederim birde en iyisi böyle deneyim. Dün sürmüstüm yine döküldüler

Ben önce makyaj cikariciyla cikariyorum sonra jel ürünle yüzümü yikiyorum

birde tam tersini dene canim gozler icin sephorada goz temizleme suyu var cok nazik temizliyor ve kalinti birakmiyor deneyebilirsin

Son düzenleme:
makyaj yapmayı çok sevsem de uzun zamandır eskisi gibi düzenli yapmıyorum..ben makyajı temizlerken önce makyaj çıkarıcı kullanırım sonra jel ile yıkarım

ayrıca en çok max faktörün rimelini beğeniyorum falls lahs efectti sanırım doğru yazdıysam süper.
meybilinninkini de kullandım etkilemedi beni

gözler için hakiki zeytinyağı da kullanılıyor
var mı kullanan göz makyajı temizliğinde?

Ben bir ara kullandim , evet güzel temizliyor , kirpiklere faydalı da ama göz altina kadar iniyor yağlar ve orayi temizlerken göz altini yıpratıyorum o yüzden en iyisi suya dayanıklı degil de normal rimel almak , bebek sampuaniyla hemen cikiyor , ve suya dayanikli olmayn rimellerin performansi daha iyi oluyor ,küçük bir bilgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…