Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Alisveris:

$2013-08-20 14.47.24.jpg

$2013-08-20 14.47.42.jpg

$2013-09-11 16.11.31.jpg $2013-09-11 16.14.47.jpg

Ilki Eylül ayinin Douglas- Kutusu

Shiseido yumsatici ve nemlendirici tonik, sisesine bayildim
Caviar Sac kremi
Clinique nemlendirici, merak ediyordum zaten iyi oldu geldigi
Marbert Nemlendirici
French Manikürü icin kalem
Deodorantli Bezler

Ikinci resim dünki alis verisim
Chanel Fondoten
Clarins Pudra
Clinique Concealer
p2 Sivi Göz fari
Essence göz fari

Digerleri tester ve hediyeydi...

Son düzenleme:
şampuan ve maske çok güzel memnun kalırsın
rimel yorumunu bekliyorum :)
bu arada mesaj atamadım mesaj kutun dolmuş watsons burun bandını yeniden denedim ve hüsran :) çöpe gitti
bende kardeşlerime verdim :KK1: en kısa zamanda gratisinkileri alacağım
şampuan ve maskeyi senden duymuştum zaten çokta memnun kaldım. sadece kremi pek sevemedim bitince tekrar almayacağım.
maske süper. kutusu kocaman:KK53:
rimeli de çok sevemedim. acayip uzatıyor ama dolgunluk yok. lorealdan en sevdiğim maskara loreal 4Dydi. elimdeki rimeller bitince ona dönüş yapacağım.rimelden ve burun bandından anladığım kadarıyla atraksiyona gerek yok.yeni şeyler deneme isteği her zaman iyi sonuçlanmıyor
:KK53:
mesaj kutumuda boşaltıyorum canım :KK34:

bende kardeşlerime verdim :KK1: en kısa zamanda gratisinkileri alacağım
şampuan ve maskeyi senden duymuştum zaten çokta memnun kaldım. sadece kremi pek sevemedim bitince tekrar almayacağım.
maske süper. kutusu kocaman:KK53:
rimeli de çok sevemedim. acayip uzatıyor ama dolgunluk yok. lorealdan en sevdiğim maskara loreal 4Dydi. elimdeki rimeller bitince ona dönüş yapacağım.rimelden ve burun bandından anladığım kadarıyla atraksiyona gerek yok.yeni şeyler deneme isteği her zaman iyi sonuçlanmıyor
:KK53:
mesaj kutumuda boşaltıyorum canım :KK34:
bende kremini kullanmadım elimdekileri bitirmeye çalışıyorum hiç almayim o zaman :)
kullan kullan bitmiyor o maskenin kokusuda güzel etkiside. kullandıkça memnun kalacaksın :KK8:
rimelde aslında benefit'te gözüm var ama çok pahalı :KK31:4d ve benefit bana göz kırpıyor :))
bende hiç bitmiyor yeni şeyler deneme isteği :KK52:

bende kremini kullanmadım elimdekileri bitirmeye çalışıyorum hiç almayim o zaman :)
kullan kullan bitmiyor o maskenin kokusuda güzel etkiside. kullandıkça memnun kalacaksın :KK8:
rimelde aslında benefit'te gözüm var ama çok pahalı :KK31:4d ve benefit bana göz kırpıyor :))
bende hiç bitmiyor yeni şeyler deneme isteği :KK52:
bahsetttiğin they are real se o istek bende de var
ama burda bulabileceğim yer yok :KK43:

X