Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
habire düzleştirici alıyorum. ama bu süper çıktı. victoria's secret glosslarım. çok memnun kaldım.ve watsons alışverişlerim
1vkz.jpg
vr6y.jpg

Eki Görüntüle 805013
flashtan dolayı ikinci ürün pek çıkmamış
avene cleanance k adı.
rimelden çok memnunum yeni çıkmış
one by one satin black
dolgunlastırması uzatması süper
sanırım aradığımı sonunda buldum.
buldum bulmasınada ev rimel dükkanı oldu
:KK53:

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

avene organik bir marka mı? ürünleri nasıl?
avene dermokozmetik eczanelerde satılan bir ürün
tedavi amaçlı
ilk kez alıyorum bir ürününü
5 gündür kullanıyorum şimdilk bir şikayetim yok
tabi sonuç almak için kısa bir zaman

gpm4.jpg

göz kalemi simsiyah ve akmayan rahatça sürülen istiyorsanız,loreal süper liner ıı tavsiye ederim. dün aldım.çok memnun kaldım.

Lorealin kini cok öneriyorlar... Biodermanin o meshur ürününün aynisiymis...
Eki Görüntüle 793217

biodermanın temizleyicisinden ben hiç memnun kalmadım,muhakkak her seferinde kirpiklerimde kalıntı bıraktı..
çok enteresandır Garnierin pembe temizleme sütüne geri döndüm,inanılmaz başarılı,uygun fiyatlı,sanırım 4 şişe falan bitirdim,ona devam...

biodermanın temizleyicisinden ben hiç memnun kalmadım,muhakkak her seferinde kirpiklerimde kalıntı bıraktı..
çok enteresandır Garnierin pembe temizleme sütüne geri döndüm,inanılmaz başarılı,uygun fiyatlı,sanırım 4 şişe falan bitirdim,ona devam...

ben hic denemedim cnm, sadece youtubeda izledigim her videoda bu ürünün ne kadar müthis oldugundan bahsediliyor.
ben lorealin mavi olanini kullaniyorum ve gayet memnunum... öyle agir bi makyaj yapmiyorum hic ama olanida basarili sekilde cikariyor.

soran arkadas aldi mi acaba, aldiysa belki oda paylasir fikrini...

ben hic denemedim cnm, sadece youtubeda izledigim her videoda bu ürünün ne kadar müthis oldugundan bahsediliyor.
ben lorealin mavi olanini kullaniyorum ve gayet memnunum... öyle agir bi makyaj yapmiyorum hic ama olanida basarili sekilde cikariyor.

ben para verip almadım Allahtan,güneş koruyucunun yanında hediyeydi,hatta aldığım eczacıyla da paylaştım,kendisi de kullanış memnunum dedı ama ı-ıh ben sevmedim,kullanmam da bidaha...acıkcası loreal de kullandım ama dediğim gibi garnierin temizleme sütünü tek geçerim:)

ben para verip almadım Allahtan,güneş koruyucunun yanında hediyeydi,hatta aldığım eczacıyla da paylaştım,kendisi de kullanış memnunum dedı ama ı-ıh ben sevmedim,kullanmam da bidaha...acıkcası loreal de kullandım ama dediğim gibi garnierin temizleme sütünü tek geçerim:)

kendine göre bi ürün bulduguna sevindim. ben su an elimdeki bitince bioderma degil ama lorealin benzer ürününü alacagim, bende yazarim o zaman fikrimi. Suya dayanikli rimmeli bile kolayca cikariyor diyorlar ama bakalim...

kendine göre bi ürün bulduguna sevindim. ben su an elimdeki bitince bioderma degil ama lorealin benzer ürününü alacagim, bende yazarim o zaman fikrimi. Suya dayanikli rimmeli bile kolayca cikariyor diyorlar ama bakalim...

suya dayanıklı rimel bulamadım ki temizliyiciyle deneyeyim:)
millet pür makyaj denize girer bişey olmaz ben aldım max factorun rezil oldum yaa:)))

ben de bugün bunları aldım ojelerimin renklerini çok sevdim bir de flormarın göz içine çekmek için krem rengi kalemi oldukça güzel

$v.jpg

ben de bugün bunları aldım ojelerimin renklerini çok sevdim bir de flormarın göz içine çekmek için krem rengi kalemi oldukça güzel

Eki Görüntüle 809629
krem rengi kalem nasıl duruyor gözde
ben beyaz almıştım esmer olduğum için çok abes durdu bir kere denemek için kullandım sadece
acaba krem rengi olur mu?birde göz içine çekerken rengini kolay veriyor mu?sürümü kolay mı

bu lorealın makyaj temizleyicisi
sadece göz için mi
yoksa ten mkyajında da kullanılabilr mi?

X