Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bugün aldıklarım:KK16:
Makyaj organizeri olarak aldığım çantam
The balm allık
The balm far paleti
Loreal pudra
Pudra fırçası ve diğer 2adet farım..
Birde manikür seti

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 50
  • $image.jpg
    $image.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 46

evet yarıyor bandı çıkardığında dikkatle incelersen işe yaradığını görebilirsin :KK34:
daha önce diadermine ve gratis in bantlarını kullanmıştım bu sefer bu geldi elime
en iyisi diadermine bence onu tavsiye ederim
esoş(önceden alışkanlık:KK1:) ben aldım bundan bir ay kadar önce ilk denediğimde güzeldi sonraki iki denememde memnun kalmadım
gratisinkilerden çok memnundum bunun içinde daha çok var diye bunu deneyim dedim
sen memnunsun madem bir şans daha verim :KK31:yarın çöpe gidecekti

evet yarıyor bandı çıkardığında dikkatle incelersen işe yaradığını görebilirsin :KK34:
daha önce diadermine ve gratis in bantlarını kullanmıştım bu sefer bu geldi elime
en iyisi diadermine bence onu tavsiye ederim

cnm bb krem nasıl garnierin
koyu ton mu açık ton mu aldn blmiyorum ama ben açık düşünüyorum kapatıcı özelliği nasıl
yoksa pudra kullanıyorum ona devam mı edeyim

esoş(önceden alışkanlık:KK1:) ben aldım bundan bir ay kadar önce ilk denediğimde güzeldi sonraki iki denememde memnun kalmadım
gratisinkilerden çok memnundum bunun içinde daha çok var diye bunu deneyim dedim
sen memnunsun madem bir şans daha verim :KK31:yarın çöpe gidecekti
aynen bende içinde çok var diye bunu aldım ama o kadarda iyi değilmiş gratis ve diadermine daha güzel dediğinn gibi.
ama yinede atma kullan ya kıyamam ben birşeyin ziyan olmasına :KK1: bitsin yine gratisten alırzz

cnm bb krem nasıl garnierin
koyu ton mu açık ton mu aldn blmiyorum ama ben açık düşünüyorum kapatıcı özelliği nasıl
yoksa pudra kullanıyorum ona devam mı edeyim
ilk çıkanından almıştım ben o acayip yağlandırdı cildimi ve esmerim diye orta tonunu almıştım. esmer olmama rağmen çamur gibi kopkoyu olmuştu
bunun açık tonunu aldım çok güzel oldu. yağlandırma yapmıyor üstüne hafif bir pudra geçince çok sağlıklı bir cilt oluyor. kapatıcılığıda bir fondoten kadar olmasada fena değil ben beğendim kısacası :KK34:

aynen bende içinde çok var diye bunu aldım ama o kadarda iyi değilmiş gratis ve diadermine daha güzel dediğinn gibi.
ama yinede atma kullan ya kıyamam ben birşeyin ziyan olmasına :KK1: bitsin yine gratisten alırzz
atmayim ama nereme yapıştırayım onu :KK52:
son denememde tam kurumadı mı ne yaptı anlamadım 20 dkk beklettim ama :26:resmen yapıştı burnuma. burnumda beyaz beyaz kaldı yapış yapış iğrendim :KK25:
bak hatırladım atacam ben onu şansı hak etmiyor:KK19:

:2:
atmayim ama nereme yapıştırayım onu :KK52:
son denememde tam kurumadı mı ne yaptı anlamadım 20 dkk beklettim ama :26:resmen yapıştı burnuma. burnumda beyaz beyaz kaldı yapış yapış iğrendim :KK25:
bak hatırladım atacam ben onu şansı hak etmiyor:KK19:
ahaha :KK1:
ne olduğunu tahmin edebiliyorum banada olmuştu bir keresinde hemde gratisten aldığımda :KK1: çok ıslandığı zaman oluyor canım sadece burnumuz hafif nemli olmalı elimz flan ıslak olmamalı. ben bunu dha az önce yaptm hiç öyle birşey olmadı.ama gratisinkiler kadar çokta çıkarmadı tabi siyahlarıı

:2:
ahaha :KK1:
ne olduğunu tahmin edebiliyorum banada olmuştu bir keresinde hemde gratisten aldığımda :KK1: çok ıslandığı zaman oluyor canım sadece burnumuz hafif nemli olmalı elimz flan ıslak olmamalı. ben bunu dha az önce yaptm hiç öyle birşey olmadı.ama gratisinkiler kadar çokta çıkarmadı tabi siyahlarıı
o anı yaşadım az önce yeniden:KK53:
ben özellikle duştan çıkınca yapıyorum çok daha iyi sonuç veriyor
gratisinkiler favorim şaşmicam artık onlardan :KK1:

ilk çıkanından almıştım ben o acayip yağlandırdı cildimi ve esmerim diye orta tonunu almıştım. esmer olmama rağmen çamur gibi kopkoyu olmuştu
bunun açık tonunu aldım çok güzel oldu. yağlandırma yapmıyor üstüne hafif bir pudra geçince çok sağlıklı bir cilt oluyor. kapatıcılığıda bir fondoten kadar olmasada fena değil ben beğendim kısacası :KK34:

teşekkür ederim canım öncelikle
ama koyu ya da açık tonun yapısı mı farklı acaba neden öyle oldu kii

teşekkür ederim canım öncelikle
ama koyu ya da açık tonun yapısı mı farklı acaba neden öyle oldu kii
yapısından değil canım anlatamadım. ilk çıkanı kuru ciltler içinmiş yağlı ciltleri iyice yağlandırdığı için baya şikayetler vardı bunun üstüne garnier yağlı ve karma ciltler için yeni bir bb krem yaptı daha doğrusu eskisinin yağlı ciltler için uygun olanını piyasaya çıkardı diyelim

loreal ın pudrasını yorumlayabilir misin
almak istiyorum da :KK31:

Öncelikle kapatıcılık özelliği yok,fondöten üzerine uyguladığınızda çok iyi duruyor..cildim yağlı olduğu için bu ürünü tercih ettim,kapatıcı özelliği aramıyordum zaten..cildime sürdüğümde herhangi bi alerjik reaksiyon yaratmadı(hassas bi cildim var)..kullanırken ağzınıza burnunuza pudra tozları girmiyor..memnun kaldım,tabii cilt tipine göre değşir.

Öncelikle kapatıcılık özelliği yok,fondöten üzerine uyguladığınızda çok iyi duruyor..cildim yağlı olduğu için bu ürünü tercih ettim,kapatıcı özelliği aramıyordum zaten..cildime sürdüğümde herhangi bi alerjik reaksiyon yaratmadı(hassas bi cildim var)..kullanırken ağzınıza burnunuza pudra tozları girmiyor..memnun kaldım,tabii cilt tipine göre değşir.
bende pudrayı tek basına kullanmam mutlaka fondoten veya bb krem ustune uygularım o yuzden kapatıcı olmus olmamıs onemlı degıl putur putur kalıp gıbı durmasın ve makyajı daha guzel gostersın yeterlı.

İnternetten verdiğim siparişlerim az önce geldi:KK16:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 55
  • $image.jpg
    $image.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 52
  • $image.jpg
    $image.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 60
nasıl güzel mi? denemiş miydin daha önce :) merak ettim fondoteni falan nasıl :) bi de nerden aldın :) fiyatları ne kadar hepsini merak ettim :KK16:

Dur sakin ol yazıcam:KK52:
Clınıque fondöten kendi sitesinden aldım canım,çok memnunun bu markadan..fiyatı:83.00tl yanında rimelim hediye:KK34:
The balm kullandığım bi marka ve memnunum..kozmotrend.com dan aldım fiyatı:55.90
8 ağustos akşamı vermiştim siparişlerimi bugün geldi.

X