Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
g9vf.jpg

bunlarda cumartesi aldıklarım
ysl
rouge volupte perle 109
nıvea deo
nıvea vucut losyonu ve
neutrogena makyaj temizleme mendili
loreal new kolajen bakım kremi

Son düzenleme:
$Astor_Lipcolor_Butter%u00252B%2525283%252529.jpg

Muhteşemler, herkese öneririm...
Dudak bakım kremiyle ruj arasında bi ürün...
hem renklendiriyor hem bakım yapıyor
sürülüşü, renkleri harika...

Yine aynı resim
bundan sonra ürünleri kullandıktan sonra buraya resim ekleyip yorum yapıcam

Köpük maske : Yaglı cildi olanlar kullanmasın, çook yaglandırıyor.
Eyeliner : Hiç begenmedim, dipliner kullanmaya devam...
Farlar : Koyu olan far ile bir tenesemisir makyajı daha yaratmayı başardım :nazar: Açık olan far zaten makyajımın olmazsa olmazı
Şimdilik bu kadar :KK3:

$DSC07585.jpg

$CAM00256.jpg

bunlarda benim yeni aldıklarım :KK15::KK54::KK15::KK15::KK15::KK15:

ISANA CREAM DUŞ JELİ- KOKUSUNU VE YAPISINI BEĞENİYORUM İNDİRİM ZAMANI 2LİRAYA İNİYOR.
ARKO NEM 50FAKTÖR GÜNEŞ KREMİ- ÇOCUKLAR İÇİN BİR GÜNEŞ KREMİ 50 FAKTÖRLÜ OLDUĞU İÇİN VE FİYATI UYGUN GELDİĞİ İÇİN ALDIM.BUNUDA İNDİRİMDE 17.90 GİBİ BİR FİYATA ALMIŞTIM.
FA D EO- PINK PASSION İSİMLİ ÇEŞİTİ.KOKUSU GÜZEL SIRADAN Bİ DEO.
NEUTROGENA VUCUT LOSYONU- ÇOK MEMNUN KALDIM İLK KULLANIMDA BİLE.BENDEKİ PARFÜMSÜZ ÇEŞİTİ .
MAYBELLİNE LEOPARD MASKARA-BUNU HENÜZ DENEMEDİM ŞİMİDİYE KADAR FALSAİS OLANINI KULLANIYORDUM
LOREAL TEMİZLEME KREMİ-BUNUN KULLANI RAHAT DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN ALDIM.YORUMLARI OKUDUĞUMDA HERKESİN MEMNUN KALDIĞINI GÖRDÜM KEŞKE İNDİRİMDE YAKALAMIŞKEN ALSAYDIM.BEN 5.90 GİBİ BİR FİYATA ALDIM FAKAT GENEL OLARAK 10LİRAYA SATILAN UYGUN FİYATLI BİR ÜRÜN.
NİVEA KREMLER- PURE NATURAL SERİSİNİN KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN OLAN KREMİ.KIŞIN BAŞKA ÇEŞİTİNİ KULLANMIŞTIM ÇOK UZUN SÜRE DAYANAN BİR KREM SEVİYORUM.1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASINDAN ALDIM.

bugün aldıklarıııımm
Gratis büyük indirim yapmış haberiniz olsun :KK76:
The balm %50 indirimde bende bronzer aldım hemen uzun zamandır aklımdaydı zaten çok iyi oldu :82:
bide renksiz dudak parlatıcısı uzuuun zamandır alacaktım bugune nasipmiş
Rexonalar 2 tanesi 7,5 lira onlara çok içime sindi :KK31: ..
Birde açık parfüm aldım hiiiç kokum kalmamıştı oda thierry mugler alien in açığı diyelim pek başarılı değil ama :26: olsun :KK1:
15 liraya aldığım maskaraya ne demelii oda balmdan yine çok içime sindi :KK69:

Son düzenleme:

bugün aldıklarıııımm
The balm %50 indirimde bende bronzer aldım hemen uzun zamandır aklımdaydı zaten çok iyi oldu :82:
Birde açık parfüm aldım hiiiç kokum kalmamıştı oda thierry mugler alien in açığı diyelim pek başarılı değil ama :26: olsun :KK1:

the balmi cok uyguna almisin gercekten
kullaninca yazar misin begenip begenmedigini?

the balmi cok uyguna almisin gercekten
kullaninca yazar misin begenip begenmedigini?

kullandım şimdi.
Benim kirpikler uzun ve çok olmasada gürdür maskara kirpiklerimi tek tek ayırdı herbiri birbirinden ayrıldı resmen :KK70:
Bronzer ı ben kontür için almıştım çok hafif pigmentli ama güzel beğendim;
benim işimi hayli hayli görür zaten çok makyaj yapmam öyle

kullandım şimdi.
Benim kirpikler uzun ve çok olmasada gürdür maskara kirpiklerimi tek tek ayırdı herbiri birbirinden ayrıldı resmen :KK70:
Bronzer ı ben kontür için almıştım çok hafif pigmentli ama güzel beğendim;
benim işimi hayli hayli görür zaten çok makyaj yapmam öyle

begendigine sevindim, güle güle kullan o zaman :KK16:
bende bugun yine uslu durmadim, makyaj degil ama:

Clinique%2BStarter%2BSet%2B3%2BPhasen%2BSystem.jpg

bugün aldıklarıııımm

arkadaşım öncelikle aldıklarını güle güle kullan. bu arada ben loris parfümde çalıştım daha önce mağaza müdürü olarak. benden tavsiye onu oda spreyi olarak kullan. hatta mümkünse onu bile kullanma... zira sağlığa çok zararlı olduğunu biliyorum. tabi senin seçimindir ben uyarmak zorunda hissettim kendimi.

arkadaşım öncelikle aldıklarını güle güle kullan. bu arada ben loris parfümde çalıştım daha önce mağaza müdürü olarak. benden tavsiye onu oda spreyi olarak kullan. hatta mümkünse onu bile kullanma... zira sağlığa çok zararlı olduğunu biliyorum. tabi senin seçimindir ben uyarmak zorunda hissettim kendimi.

2 tane loris parfüme sahip olan biri olarak dikkatimi cekti:26:
5 tlye ne bekliyorsam :KK50: sasiriyorum
sagliga zararli olan tarafi nedir?

2 tane loris parfüme sahip olan biri olarak dikkatimi cekti:26:
5 tlye ne bekliyorsam :KK50: sasiriyorum
sagliga zararli olan tarafi nedir?

tekrar merhaba. çalıştığım dönemde fabrikadan gelen bir parfümün içinden sinek çıkmıştı ve biz de onu depoya koyduk (eğer direkt atarsak açık olup maaşlarımızdan kesiliyor ancak bölge müdürü saydıktan sonra atılabiliyor) bölge müdürü sayım için geldiğinde o sinekli parfümü boş başka bir şişeye aktarıp rafa geri koydu. o güne kadar bende kullanıyordum fakat o olaydan sonra elimdeki tüm loris parfümleri attım. eğer isterseniz hangi şehirde çalıştığımı ve bölge müdürünün ismini vs.. verebilirim hiç sorun değil. artık bütçemi çok zorlasada açık parfüm kullanmamaya dikkat ediyorum.

tekrar merhaba. çalıştığım dönemde fabrikadan gelen bir parfümün içinden sinek çıkmıştı ve biz de onu depoya koyduk (eğer direkt atarsak açık olup maaşlarımızdan kesiliyor ancak bölge müdürü saydıktan sonra atılabiliyor) bölge müdürü sayım için geldiğinde o sinekli parfümü boş başka bir şişeye aktarıp rafa geri koydu. o güne kadar bende kullanıyordum fakat o olaydan sonra elimdeki tüm loris parfümleri attım. eğer isterseniz hangi şehirde çalıştığımı ve bölge müdürünün ismini vs.. verebilirim hiç sorun değil. artık bütçemi çok zorlasada açık parfüm kullanmamaya dikkat ediyorum.

iyyy :KK14: köprü alti imalatin sonucuna benziyor.
bende genelde orjinal kullaniyorum son 1 senedir sadece izindeyken öylesine denemek icin almistim bi kac sise
benzetebilmiser mi kokuyu diye
hatta esime bile aldim, ilk isim onlari atmak olucak
ucuz diye sagligimiza zarar veriyoruz :26:

iyyy :KK14: köprü alti imalatin sonucuna benziyor.
bende genelde orjinal kullaniyorum son 1 senedir sadece izindeyken öylesine denemek icin almistim bi kac sise
benzetebilmiser mi kokuyu diye
hatta esime bile aldim, ilk isim onlari atmak olucak
ucuz diye sagligimiza zarar veriyoruz :26:

kesinlikle haklısınız. ben bunu paylaşmasam vicdanım rahat etmezdi. sevgiler...

Bugün aldıklarım:KK16:
Makyaj organizeri olarak aldığım çantam
The balm allık
The balm far paleti
Loreal pudra
Pudra fırçası ve diğer 2adet farım..

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 67
  • $image.jpg
    $image.jpg