Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ben o fondöteni kullanıyorum cildim karma. görevliler cildim karma diyince hemen matlaştırıcı fondöten veriyorlar. mat görünümü sevmiyorum bu hafif ışıltılı doğal duruyor, mat gibi ölü göstermiyor. sağlıklı görünüyor. t bölgeme pudra sürüyorum parlama olmuyor. memnunum yani. eğer benim gibi ışıltılı fondöten seviyorsan bakabilirsin.

benimde cildim karma-yağlı zaten bir bakayım ben bu fondötene hem aynı ürünün concealerını alıcam aklımda
mersi canım

bende alix avien mucize pudradan çok memnun kalmıştım..bitmşti..baktım indirime grmş hemen aldım 3 numarasınıkoyu geldi sanki biraz eskisinin numarası silinmişti..

benimde cildim karma-yağlı zaten bir bakayım ben bu fondötene hem aynı ürünün concealerını alıcam aklımda
mersi canım

rimmel fondotenide ilk kez aldım..cildim karma benimde..satıcıya özellikle dedm; sorunlu cildim var ve su bazlı bir ürün istiyorum, böyle yağlandırmasın cildimi...o da bunu verdi..ve memnunum..maske gibi yapmıyor..cilde güzelce emiliyor...
conceler da mutlaka maybelline öneriyorum..bak o paylaştığım fotoda var...daha biri bitmeden, indirimde iken bir daha aldım..çok memnunum

Son düzenleme:

yaa keşke 01 numarasını alsaydın pudranın 01 her tene uyuyormuş öyle duuymuştum
fondötenin ambalajına bayıldım yalnız sırf bu sebepten bile alabilirim ha çaktırma
affitone kapatıcıyı çok duydum ama deneme fırsatım olmadı henüz ne gibi artıları var bunun şekerim?

Son düzenleme:

benm eskisi 1 di büyük ihtimal o zmn..nyse sağlık olsun..bi dahaki indirime alırım..şimdilik bunu kullanmaya devam edeym

kapatıcıda bir kere çok akışkan..gözlerine bastıra bastıra dağıtmıyorsun..gözüne zarar vermiyorsun..çok kolay sürülüyor ve güzel kapatıyor..göz kapağıma da azcık sürüyorum..o da farın altında baz gibi oluyor :) üzerinede yine parlaklık versn diye aldğım rimmel farı ve diplineride sürdüm mü..misss oluyor

hadi ya bende alayım o zman bu maybelline affinetone concealerı zaten rimel de favori markamdır maybelline:)
göz altındaki çizgilere doluyor mu gün içinde çünkü en sevmediğim şey yani:26:

hadi ya bende alayım o zman bu maybelline affinetone concealerı zaten rimel de favori markamdır maybelline:)
göz altındaki çizgilere doluyor mu gün içinde çünkü en sevmediğim şey yani:26:

ya şimdi bende çizgi yok denecek kadar az olduğu için öyle birşey olmuyor..ama bundan önce kullandığım stik şeklinde olan vardı..onu sürmeside zordu, bazende o çizgilere bile doluyordu..dedğin gibi oluyordu yani..elimle devamlı göz altımı dağıtırdım..bunda öyle bişi olmuyor

Gule gule kullan aldiklarini hayrli olsun canim . Rimmel farin numarasi kac bir de zahmet olmazsa bilegine surup resmini ceker misin tam rengi nasil merak ettim de

Caniimmm classics urununu nereden aldin. Ben bir kac sene once glossunu hatta cok tatli minik rujalarini almistim watsonstan ama simdi hic bir yerde bulamiyorum bu markayi

Gule gule kullan aldiklarini hayrli olsun canim . Rimmel farin numarasi kac bir de zahmet olmazsa bilegine surup resmini ceker misin tam rengi nasil merak ettim de

rimmel gold rush..altın sarısı simli bir far..ymuşak bir dokusu var. bak şöyle;

burada sarı ışık altında çektim

bu da beyaz ışık altında...

bu fotoyuda internetten buldum

Son düzenleme:
yarin elimde olacak deneyince söylerim
ben sadik bi lancome kullanicisiyim aslinda
ama bu promosyondu o yüzden aldim

Düz kirpikler için değil de, kıvrık kirpikleri olup, uzatma ve dolgunlaştırmayı arttırmak isteyenler için olağanüstü bir rimel bu.
Benim kirpiklerimi onun kadar aşırı dolgun yapıp uzatan olmadı.
Max Factor de çok harika tabii ama bu bambaşka.
Yorumunu bekliyorum o zaman kullandığında.

Bugün aldıklarım
Golden rose mat oje
flormar parlatıcı
catherine arley aydınlatıcı(bu aklımda yoktu görünce aldım ilk kez kullanıcam:))
maybelline falsies volum express

Eklentiler

• $Fotoðraf3171.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…