Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım rimelime geri döndüm sonunda.
Başka saçma sapan ürünleri denedikten sonra yine max factor 2000 calorie'mi aldım. :KK69:
Hem de 2 tane birden aldım. Çünkü Watsons'da 1 alana 2.si %50 indirimli oluyordu.
Bu arada dışı değişmiş. Dramatic volume olmuş, dramatic look yazıyordu önceden.
Benim de istediğim dolgunluk olduğu için en sevdiğim 2. rimel bu oluyor. ^^

daffff39-5577-420d-a934-0ddaf76e71dc_320.jpg

Bir de Rimmel Kate Moss Matte rujların 107 nosunu aldım. 111i de alacağım.
Bayıldım dokusuna, matlığına. :KK69:

rimmel+kate+moss+matte+lipstick+101+107+111+4.JPG

Son düzenleme:
Başka saçma sapan ürünleri denedikten sonra yine max factor 2000 calorie'mi aldım. :KK69:
Hem de 2 tane birden aldım. Çünkü Watsons'da 1 alana 2.si %50 indirimli oluyordu.

canım güle güle kullan bende 107 yi aldım 111 nasıl çok mu kırmızı

Son düzenleme:
canım güle güle kullan bende 107 yi aldım 111 nasıl çok mu kırmızı

Sağol canım. :)
111i hiç denemedim.
Ama çok güzele benziyor.
Kiraz rengi bir ton yakalayabilirim onu aldığımda.
Gerçi 107yi de selpakla silince çok güzel bir ton oluyor dudağımda ama gözüm doymadığı için 111i de almam lazım. :KK70:

Sağol canım. :)
111i hiç denemedim.
Ama çok güzele benziyor.
Kiraz rengi bir ton yakalayabilirim onu aldığımda.
Gerçi 107yi de selpakla silince çok güzel bir ton oluyor dudağımda ama gözüm doymadığı için 111i de almam lazım. :KK70:

107 yi bende sevdim =)

bugünde ben bunları aldım.
nostalji yaşamak istedim sanırım. ve 16 yaşında aldığım baharı mimozaları çağrıştıran ilk göz ağrım ,estee lauder private collectionu tekrar aldım..çok seviyorum bu kokuyu..
ve ek olarak burberry weekend ,devamlı kullandığım bir koku.almışken onuda yanına ekledim.
bu arada rimmelin kate moss 111 matını geçenlerde aldım müthiş bir renk..yanında 350 soho vıoletle 700 nude delıght ıda almıştım. onlarıda severek kullanıyorum.ve bir ekleme daha, garnier bb kremide çok beğendim

005jsz.jpg

buda Rimmel in "Nude Delight"nude ton sevenlere tavsiye ederim. bu arada dudaklar benim değil:.)
52826548651590807946970.jpg

Son düzenleme:
Merhaba, bu rekler çok hoş ya.. bayıldım..

buda Rimmel in "Nude Delight"nude ton sevenlere tavsiye ederim. bu arada dudaklar benim değil:.)
52826548651590807946970.jpg

Rimmelin nude serisini ben de denemek istiyorum ama esmerlerde nasıl durur acaba :KK31:

Bir de gratiste falan var mı canım yksa kozmetikcilerde mi var

Rimmelin nude serisini ben de denemek istiyorum ama esmerlerde nasıl durur acaba :KK31:

Bir de gratiste falan var mı canım yksa kozmetikcilerde mi var
merhaba canım.
elmayracığım, watsonslarda var. oradan aldım ben. nude renkler esmerlere gider bence.denemek şart ama..
bazen beyaz tene bile gitmiyor. ben beyazım mesela bir arkadaşıma gitmedi. oda beyaz tenli.ama bana gitti...işte, gidip bir denemek lazım....
.ben bu tonun yanına buna yakın bir kalemde aldım. hatları ortaya çıkarmak için..çünkü dudaklarım hatsız.
yalnız bu aldığım,matte seriden değil.. ama matte serideki nude tonundan daha çok tuttum bunu...

merhaba canım.
elmayracığım, watsonslarda var. oradan aldım ben. nude renkler esmerlere gider bence.denemek şart ama..
bazen beyaz tene bile gitmiyor. ben beyazım mesela bir arkadaşıma gitmedi. oda beyaz tenli.ama bana gitti...işte, gidip bir denemek lazım....
.ben bu tonun yanına buna yakın bir kalemde aldım. hatları ortaya çıkarmak için..çünkü dudaklarım hatsız.
yalnız bu aldığım,matte seriden değil.. ama matte serideki nude tonundan daha çok tuttum bunu...

Rujlara taktım bugünlerde :KK1:

Mutlaka deneyeceğim, gerçi denemeden almam da epeydir nude serileri ve rimmel önerileri dikkatimi cekiyordu.

Teşekkür ederim canım vakit ayırıp anlattığın icin.

max factorun false lash effectini çok severek kullanıyorum. acaba sen denedin mi hiç? denediysen bu aldığında onu karşılaştırabilir misin?birdahaki sefere bunu da deneyebilirim de :KK31:

max factorun false lash effectini çok severek kullanıyorum. acaba sen denedin mi hiç? denediysen bu aldığında onu karşılaştırabilir misin?birdahaki sefere bunu da deneyebilirim de :KK31:

Denedim.
Onu 2000 calorie kadar sevmedim.
O da çok güzel ama dolgunlaştırma işlevinden çok, uzatma işlevi var.
Ben dolgun görünüm için 2000 calorie'yi tercih ediyorum.
Rimelden ne beklediğine bağlı olarak değişen bir durum yani.
Kirpiklerim uzun ve kıvrık, fakat rimel kullandığım için dökülmeler oldu kirpiklerimde, o açıdan dolgunlaştırma özelliği benim için çok önemli.

Denedim.
Onu 2000 calorie kadar sevmedim.
O da çok güzel ama dolgunlaştırma işlevinden çok, uzatma işlevi var.
Ben dolgun görünüm için 2000 calorie'yi tercih ediyorum.
Rimelden ne beklediğine bağlı olarak değişen bir durum yani.
Kirpiklerim uzun ve kıvrık, fakat rimel kullandığım için dökülmeler oldu kirpiklerimde, o açıdan dolgunlaştırma özelliği benim için çok önemli.
benim kirpiklerimde çok kısa değil rimelden tek istediğim dolgunluk vermesi
şimdiye kadar en çok dolgunluk veren false lash olmuştu demekki bunu da denemek lazım
çook teşekkür ederim :KK31:

benim kirpiklerimde çok kısa değil rimelden tek istediğim dolgunluk vermesi
şimdiye kadar en çok dolgunluk veren false lash olmuştu demekki bunu da denemek lazım
çook teşekkür ederim :KK31:

Sadece dolgunlaştırma da değil üstelik bunun marifeti, benim kirpiklerim kaşlarıma değiyor.
O derece uzattı. Birkaç kezs üstünden geçerek uyguluyorum ben.
Sen false lash effect'in siyah renklisini mi , lila olan rengini mi kullanıyorsun?

Eki Görüntüle 652008

kadınlar günü sebebiyle indirimden aldıklarım :KK8:
maybelline ve pastel 1 alana ikincisi %50 indirimliydi
alix avien tüm ürünler %50 indirimli.

alix avien pudra:35 tl(indirimli 17.5 tl)
rimmel fondoten; 19,99
rimmel far; 9,99 (ikisi 25 tlye geldi)
maybelline rocket rimel; 15,99
maybelline affiniton göz altı kapatıcısı; 19,99 (ikisi 28 tl ye geldi)
:KK8:

offf kaçırdım desene şu indirimi alix avien terracotta mucize pudra 01 inden bende istiyorum ya bir ara çok aramıştım da bulamamıştım:KK31:
güle güle kullan canım
rimmel fondöten yağlı ciltler için olanı mı?

Sadece dolgunlaştırma da değil üstelik bunun marifeti, benim kirpiklerim kaşlarıma değiyor.
O derece uzattı. Birkaç kezs üstünden geçerek uyguluyorum ben.
Sen false lash effect'in siyah renklisini mi , lila olan rengini mi kullanıyorsun?
siyah olanını kullanıyorum ama son aldığımı indirimden almıştım hepsiburadadan
kuru çıktı ya :KK50:10 kat sürüyorum hiçbir işe yaramıyor

X