Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben göz altına ve kaş altına bu ürünü kullanıyorum,bazen üzerine beyaz farlada geçiyorum.

En son avondan aldığım malzemelerıim..

Eklentiler

• $AVON-SUPERSHOCK-EYE-LINER-BLACKENED-METAL-SIYAH__56119646_0.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 37
  • $202-280-large.jpg
    4,4 KB · Görüntüleme: 71

kalem eyeliner çok güzel ama pudradan pek menun kalmadım kapatıcılık %1 o derece kötü ama unsu bir yapısı yok o bakımdan iyi ,yüzünüze sürdüğünüzde bağırmıyor yani.Aynı serinin fondotenini kullanıyorum o çok çok başarılı bitse 10 defa daha alırım.

Canım sana roosmann bir diye mağazada satılan çok hesaplı ve kaliteli bir ürün söyleyeceğim eğer yaşadığın şehirde varsa bir bak derim ben.bu mağazada Alman ürünü olan Rival de loop diye bir marka var onun standa göz bazı diye satılıyor, ben keşfettiğimden beri onsuz far sürmez oldu .ilk keşfettiğimde 3.5tl iken suanda 8 tl civarında satılıyor.çok ince olarak göz kapağına sür ve dağıt üzerine far kalem ne istersen uygula müthiş canlı ve kalıcı oluyor.9 saat durduğunu bilirim gözümde farın

Bunlar da benim Flormar'ın internet sitesinden sipariş verdiğim ve bugün kavuştuğum ürünler...50 tl üzeri alışverişe oje,5'li far ve makyaj çantası hediyeydi.

Öncelikle uzun zamandır almak istediğim 41 no terracota allık,gerçekten çok güzel...Çok doğal...
Yine pretty serisinden 111 nolu allık,şeftali tonların da.Mat...Ve tabi ki terracota kadar güzel değil ama fiyatı daha uygundu...Umarım memnun kalırım,bu renge ihtiyacım vardı...
Ultrablack kalem...Bu kez buzdolabında bekletip öyle kulancam bu kalemi,çabuk yumuşayıp da bitmemesi için.
Nude tonlar da ruj arayışım için L01 numarayı aldım ama keşke l16'yı alsaymışım,watson da denediğim zaman sanırım ışıkların etkisiyle bu rujun nude olduğuna aldandım...Yapacak bişey yok bende bunun üzerine avondan alıp hiç kullanamdığım mat nude tonu sürer,farklı bir nude renk elde ederim :)
5'li far olarak toprak rengini göndermelerini diledim ama gri tonlar geldi,bu rengi de sevdim.
oje ise23 numara simli vişne çürüğü rengin de.

Son düzenleme:

Son birkaç ayda stok olayını ve kendime çeyiz dizme olayını abarttığım doğrudur
indirimler ve nyx standı beni baştan çıkardı ama tabii ki nyx'in fiyatları 35 lira civarı olduğu için sadece bu iki paleti aldım..
bazılarını düğünden sonra kullanacağım o yüzden saçma bir şekilde aynı renklerdeki flormar paletini de aldım ama herkes gibi ben de çok sevdim bu 7 numaralı paleti
rossmann dan rival de loop kapatıcıyı da çok beğendim tavsiye ederim her ne kadar saçma bir biçimde fiyatları yükseltseler de hala uygun..

Son düzenleme:
Kızlar ben simsiz ama çok güzel ışıltı veren kaş-göz altı için aydınlatıcı arayışındayım.Lütfen yardım edin.
golden rose 109 ve cecile 102 numara ten rengi hafif ışıltılı ama mat gibi duran farları kullanıyorum, aynı zamanda flormar m108 tetracotta farını yanaklarımda bile aydınlatıcı olarak kullanıyorum ama fiyatı 20 lira olmuş.. evet gerçekten uzun süre kullanılabiliyor ama çok çok daha ucuza aldığımız ürünler değil artık flormar. zira golden rose ve cecile i 2,5 liraya aldım! golden rose beyaz farı da baz olarak çok kullanılıyor daha aydınlık olur bu ürün. daha ışıltılı bir ürün istiyorsan Pupa'nın polvere di luce duo farını tavsiye ederim.. ikili toz farlar, çok ince bir yapısı var istediğin kadar uygulayabiliyorsun ve çok ışıltılı

pupa nın bahsettiğim farı sağdaki ama fazla ışıltılı gelebilir :s

Son düzenleme:
kızlar almaya meraklı biri olarak

bu yaptığınız hiç doğru değil.resmen tahrik ediyorsunuz

üzgünüm ama üzülme bunlar 3-4 alışveriş ve 2 ayda falan alınanlar.. nişan öncesi kendime bohça yaptım resmen

nude ruj olarak golden rose 223 tavsiye ederim, maybelline 130 peach juice da kullanıyorum ama o açık pembe

bunlarda benım aldıklarım flormar rossman dan

Eklentiler

• $Foto968.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 40
kızlar selam ....
cheapsmells türkiyeye kargo gönderiyor mu acaba malum yurtdışı kozmetik satışı yasaklandı diye duyduk lakin hiç bir fikrim yok son gelişmelerden ...

bilen duyan spariş veren sparişi ulaşan ulaşmayan yorum yaparsa çok sevinirim ...

ürünü eline ulaşan bir kaç kişi duyduk ama hala yasak.. dava açıldı fakat dilekçe ret kararı verildi, yeni girişmler devam ediyor sanırım.
sadece fırçalarda sorun olmuyor.. bu site normalde gönderim yapıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…