Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
flormarın bronzerini tavsiye ederim hem performans açısından hemde fiyat açısından hemde büyüklüğü muhteşem.. kullanıyorum ve hiç vazgeçemicem gibi.
golden rose ürünleri kullanıyorum genelde aslında ama bi bronzere ihtiyacım olduğunu anladım flormarınkini alıcam kısa bi süre içinde teşekkürler

nyx gratis mağazalarında satılıyormuş,,,ayrıca geçen baktığımda ruj ve göz kalemleri(jumbo serisi)GG de mevcuttu.....dbms adlı satıcı hepsini satıyor... ben daha evvel kullnmadım fakat cruelty-free olduğu için mutlaka özellikle fondotenlerini bulursam deneyeceğim...buarada deney yapmayan firmalrdan urban decay,tarte,too faced(mutlaka denicem),wet n wild var....

kızlar bu watsondan nasıl alışveriş yapılıyor? internet sitesinde satın alma işlemi görünmüyor

internet sitesinden sadece tanıtım-promosyon yapılıyor...satış yok bildiğim kadarıyla,,,,şehrinizde watson's mağazası yoksa fAcebookta watson's türkiye sayfası var..ordan ulaşıp,şu şehirde mağaza istiyorum anketine katılırsanız geri dönüyorlar,,,,ayrıca ÇOK MUTLUYUM Kİ;HAYVAN DENEYİ KARŞITI OLAN SUPERDRUG ÜRÜNLERİ DE ARTIK WATSON'S LARDA BOLCA VE GENİŞ ÜRÜN GAMLARI İLE BULUNMAYA BAŞLADI! İLK DENEYECEĞİM İNSTANT BRONZERLAR(SOLAİT MARKA) VE KURU ŞAMPUANLARI...SUPERDRUG CANDIR! cruelty-free ürün bulmakta zorlandığım için resmen gittiğimde ne var ne yok topluyorum bu markadan....bence fiyatlarına göre ürünleri hiç fena değil....hayvanları seven ve katledilmelerine göz yummak istemeyen arkadaşlara tavsiye ederim...

En son bugün aldım 2 tanecik oje golden rose mavi ve vişne çürüğüüü :)))

sizn gibi öjecilere tek tavsiyem gabrini öjeler.....multivitamin serisi özellikle de,,,,gabrini kullandıktan sonra flormar,golden rose,pastel bize öje diye yıllarca ne satmışş diyeceksiniz! tek kötü tarafı her şehirde bulunmuyolarlar,,bende kompetan çamaşır mağazalarında rastlamıştım sadece,,,

Heey Lys, geri dönmüşsüünn :) Sana bu topicde ihtiyaç vaaar: http://www.kadinlarkulubu.com/evcil...-tum-kk-kadinlari-burada-21.html#post25763644

nyx ve elf gg de gereksiz pahalı.. piyasasını bilenlerin oradan alacağını hiç zannetmiyorum, en azından ben onlara fırsat vermemek için almıyorum. nyx douglas larda satılmaya başlamış ama adana douglas küçük bir yer girdiğimde kimse yoktu sadece parfüm görünce çıkmıştım.
bugün taze taze aldıklarımı paylaşayım ben de.. internetten ve gezip dolaşarak bir şeyler almaya vurdum kendimi :s amaçsızca elime bir kitap ya da bir allık alıp 1 saat geziyorum mağazada, dükkanda vs :s
Catherine Arley çılgınlığına kayıtsız kalmadım artık, daha önce koyu geldiği için alıp kullanamamış, tekrar denememiştim..
Ve sanırım bugün itibariyle Emily nin tüm göz kalemi renklerini topladım yumuşak sürümünü çok sevdim..
allık sürümümünden nefret ediyordum ama yine de gidip 2 flormar allık daha aldım p 111- 116 açık renk allıkla da beceremeyince anladım ki sorun bende değil paraya kıyıp adam gibi fırça almamamda sizde de bu hadise var mı? böyle uygun fiyatlı ürünleri çok sayıda alıyorum asla bitiremeyeceğim kadar allık ve farım var ki "dibi delindi" fotoğraflarının hastasıyım zira hiçbir ürünümün başına bu gelmedi :) ama bir ürün pahalıysa elim varmıyor :s sanırım kararlı, istikrarlı insanların işi kaliteli ve ihtiyacı kadar ürün almak :s çok konuştum yine :s merak eden olursa tek tek isimlerini de yazayım

*Ojeler soldan sağa Golden Rose 236-238- Verita 31
238 in içinde ince simler var ama sürülünce ışıltı gibi, belirgin değil yani. Veritayı da çok beğendim tam bir krem rengi sedefli gelin ojesi.. Düğünümde pembe oje kullanmayı düşünüyorum bu ikisini birlikte bile sürebilirim :)
*Cecile 01 maxi shine lipgloss çantamda taşımak için yeterince uygun fiyatlı ve kaliteli bence. zira arabamda her yerde ürün bırakıyorum çünkü makyaj çantası çantam külçe gibi ağır geliyor o gün ne kullanacaksam atıyorum bir şeyler, çantamda bir şey bulamazsam diye böyle yedekler var..
*Flormar Pretty Compact Quartet Eye Shadow - mat dumanlı göz makyajı için elzem tüm renkleri barındırıyor zaten.. ama ben tüm göz kapağıma koyu uygulama sevdasıyla aldım :s o derece depresyondayım.. kullanılan fırçaya göre biraz tozutuyor
*Catherine Arley 5 numara, beyaz hatunların vazgeçilmezi gerçekten kapatıcı ama bir flormar gibi kalın, kek kek tabaka oluşturmuyor-pudra için kek benzetmesini bulanın ellerinden öperim :s, hafif simli
*Flormar Pretty Compact Blush On 116 - 111. 116 kontur için uygulanabiliyor yine de tam bir kontur rengi diyemem... pembe kısmını çok sevdim açık bir renk ve hafif ışıltılı. 111 mat olduğu için rengini daha çok veriyor. Bu allık için elf stipple fırçamın gelmesini bekleyeceğim sanırım :s
*Emily ve Cecile mor kalemler buzdolabına koyduğum için numaralarını bilmiyorum şu an :s evet kalem bile buzdolabında, eğer adanadaysanız kocalarınızı bile buzdolabına koymak istersiniz
Çok uzun yazdım ama ben almak istediğim çoğu şeye internetten bakıyorum ve genelde uygun fiyatlı ürünlere tenezzül edip ayrıntı vermeyen çok kişi var o yüzden pek bilgi ve görsel bulamıyorum. sevgiler saygılar :)
*tamam çenem düştü, yalnızım kılıf uyduruyorum :s

cosmetica alışverişi mi? çok benzer ürünler almışız hatta uni göz makyajı temizleyici aldığım halde bana da o pamuktan gelmiş :s

evet canım cosmetica alışverişi hatta şuan bayram indirimi başlamış hemen gitmek lazım :) ben o pamuğu watsonstan aldım canım

selam kızlar :) ben de sarışınım yıllardır bronz allık kullanıyordum ama artık değişiklik olsun istiyorum, doğal renklerde pembe allık tavsiyeniz var mı ? ayrıca rihannanın resimdeki ruju gibi pembe mat bir renk arıyorum tavsiyesi olan var mı ?

superdrug'ın kuru şampuanı,instant bronzerı,duş jeli,CRUELTY-FREE güneş ürünleri,saç köpüğü ve katı formdaki vucut losyonları başarılı...( denedim,beni tatmin etti)takma kirpikleri de güzel,,sorun yaşamadım ama kullanmadan önce biraz kısalttım ben,,,,takma kirpik için lioneese 'in yapıştırıcısını kullanıyorum yanlız sadece...

not:SUPERDRUG WATSON'SLARDA SATILIR...CRUELTY-FREE BİR MARKADIR...YANİ HAYVANLAR ÜZERİNDE DENEY ADI ALTINDA KORKUNÇ KATLİAMLAR YAPMADAN ÜRETİM YAPAN ETİK SAHİBİ BİR FİRMADIR....DENEMEKLE BİRŞEY KAYBETMEZSİNİZ.....CEP DE YAKMAZ BU ÜRÜNLER...superdrug markasının BUAV APPROVED YAZAN HER ÜRÜNÜ İÇİN HAYVANLARA İYİLİK ETMİŞ OLACAKSINIZ! BKZ.buav( british union for the abolition of vivisection)( canlı canlı hayvan kesimini(deneyler esnasında) protesto eden 100 yıldan fazladır hayvan haklarını savunan en güçlü ingiliz hayvan hakları sivil toplum örgütü)

Bunu bilmiyordum çok şaşırdım...:44: Bir ara uğramak gerek Watsons a...

[/COLOR]

Bunu bilmiyordum çok şaşırdım...:44: Bir ara uğramak gerek Watsons a...

BUAV approved(BUAV tarafından sertifikalandırılmış,akredite edilmiştir demektir) yazan(sıçrayan tavşan logosnun üzerinde bu ibare yeralır)her ürün hayvan deneylerinden bağımsız üretilmiş demektir...zaten ürünlerin çoğunda bu logo mevcuttur. Dünya artık cruelty-free(işkencesiz)ürün gamlarının farkında ve gitgide tüketicilerin farkındalık düzeyi de artıyor....Bilinçleniyorlar insanlar ve işkencesiz ürünler talep etmeye başladılar..Umarım türk tüketiciler de bir an önce farkındalık yaratarak,katliamları paralarıyla desteklemeyi durdururlar!

Maalesef bugün 2 avm de Gratis mağazasına sordum ama bu markayı satmadıklarini söylediler hayal kırıklığı yasadım.Almam gereken urunler var ve deney yapmayan marka bulamiyorum.Douglas mağazada satılıyormuş ilk fırsatta bir de oraya gideceğim.

Buav deney yapmıyor dediğinde ne kanıt gösterdi acaba çok merak ediyorum?? eğer sadece tek bi logosuyla deney yapmadığına inanıyorsan gülerim buna. superdrugın sitesinde favorilerimiz başlığı altında dove, oral-b gibi markalar neden var? en altta ise buav logosu çok inandırıcı gerçekten(!!!)

superdrugın içeriklerine baktığımdaysa hayvanlara, insanlara, bitkilere doğada yüzyıllarca zarar verecek kimyasallar mevcut. bir tek deney yapmıyor sertifikasıyla hiç hiç inandırıcı değil aldatmaca olduğunu düşünüyorum sertifikayı da kim bilir nasıl aldı(?)

watsons deneye karşı olsa önce kanlı ürünleri ve son derece zararlı içerikli ürünleri satmaz!!

DOUGLASta satıldığını ben de bi yerde yeni okudum,,,,memnun kalırsan haberimiz olsun canım,,,jumbo kalemlerinden almayı düşünüyorum 5-6 renk,,,klasik far yerine fırça ve concelaerlar yardımıyla ben kalemlerle göz makyajı yapıyorum çünki,,,cut-crease görüntüsü elde etmek için,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…