Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$FB,113811,10,maybelline-color-sensational-no770-brown-attitude-sansasyonel-ruj-mat-rujlar-ve-par.jpg $300-1.jpg Eki Görüntüle 497192
3 al 2 öde :))

ya kızlar ben balm sheter renkli nemlendirici istiyorum ama konyada gratis yok acaba biri bana yardım edip alabilir mi tabi bu konuda yardımcı olmak isteyen özel msj atarsa sevinirim

DOUGLASta satıldığını ben de bi yerde yeni okudum,,,,memnun kalırsan haberimiz olsun canım,,,jumbo kalemlerinden almayı düşünüyorum 5-6 renk,,,klasik far yerine fırça ve concelaerlar yardımıyla ben kalemlerle göz makyajı yapıyorum çünki,,,cut-crease görüntüsü elde etmek için,,,

Markanı kendin seç konusuna da yazdım.
U.S.D markası Cruelty free logosu var buna güvenerek çok detaylı bakmadan aldım bir kaç ürün,fakat şimdi made in p.r.o.c yazıyor.Bu durumda marka temiz değil mi?

Markanı kendin seç konusuna da yazdım.
U.S.D markası Cruelty free logosu var buna güvenerek çok detaylı bakmadan aldım bir kaç ürün,fakat şimdi made in p.r.o.c yazıyor.Bu durumda marka temiz değil mi?

prc yazıyorsa çin malıdır,,,,kullanmamak lazım,,,,petada geçiyor muhakkak,,,hep diyorum petanın kıstası abd içi üretim,,,çin'e ihracaatı ve çin'de marketing olayını hiç dikkate almıyor diye,,,,şimdi anladınız mı neden buav diye yırtındığımı arkadaşlar!buavın markaları en garantilisi,,,nyx i bende eledim o zaman,,,,aubrey-organics.....com......tr yi buldum bi'de,,,leaping bunny logoları var,,,,haberiniz olsun,,siteye de bi bakıverin,,,ürün gamı geniş,,,

Son düzenleme:
aubrey-organics.....com...tr,,,,,cruelty-freeciler için yeni bir web satış sitesi,,alternatif olarak,,,haberiniz olsun,,,leaping bunny logosu var ürünlerinde,,,,

$Fotoğraf0067.jpg
İşte bunlar da benimm :KK16: avondan aldığım rujlar da 17 tane :) çok küçükler ama olsun yerim onları beeen :KK12::KK16:

Bu estee'nin fondatenini kullandınız mı? Ben almak istiyorum. Herkes methediyor.Memnun kaldınız mı?

double wear kapatıcılığı ve kalıcılığı yüksek bir fondöten. ben yıllarca kullandım ama genelde özel günlerde kullandım. kullandıktan sonra mutlaka makyaj temizleme yağı ile temizleyip devamında da iyi bir temizleyici ile temizledim. eğer sıradan bir temizleme jeli kullanırsan havluya bile izi çıkar. eğer çok iz,leke gibi sorunlar yoksa yüzünde günlük kullanıma ağır kaçacak bir fondöten. bir de en açık tonu bile bana biraz koyu gelmişti....

Son düzenleme:
X