Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ben de Falsies kullandığımdan beri başka rimel kullanmıyorum.
O kadar marka kullandım hiçbiri bu kadar iyi değildi
Bi de Falsies Black Drama çıkmış daha siyah görünüm veriomuş onu da deneyeceğim

Bunları dün alışverişe çıktığımda aldım. Allık Flormar terracotta 46 numara. mercan rengi çok hoşuma gitti. 41 numarasında da aklım kaldı. En kısa zamanda onu da alacağım

Ruj supershine 511 numara. Kapatıcı S05, far da flormar diamonds 01.

fondoteni bilemem ama ben matlaştırıcı jelinden memnun kalmayanlardanım, içindeki kimyasalları okumadana almıştım, içeriği felaketmiş sağlam adamı 40 günde götüren cinsten

bunlarda benim en son aldıklarım aslında sadece oje almak için girmiştim fakat maybellinede %30indirim vardı iki ruj aldım.bir de allık aldım max factordede indirim vardı..

Eki Görüntüle 240425 Eki Görüntüle 240427 pastel matlaştırıcı jel ve fondoten. Kullanıpta 'asırı' derecede memnun kalan varmı aranızda fikirlerinize ihtiyacım var :18:

Canım bu matlaştırıcı jeli yani makyaj bazını ben kullandım hatta daha yeni bitirdim. Tavsiye ederim güzel bir ürün. Dün inglotun makyaj bazını aldım bu üründen kat ve kat daha güzel. Fiyat sorun değilse inglotun makyaj bazını tavsiye ederim. Pastelinki 13 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Inglotunki 43tl.

Canım cok teşekkür ederim günlerdir yorum yapan insana rastladım sonunda Inglot pahalı yaa öğrenciyim ben :18: peki fondoteni hakkında bilgin varmı, lütfen var de

Canım cok teşekkür ederim günlerdir yorum yapan insana rastladım sonunda Inglot pahalı yaa öğrenciyim ben :18: peki fondoteni hakkında bilgin varmı, lütfen var de

Canım inglot pahalı geldiyse pastelinkini al oda çok güzel bir ürün. Ben memnun kalmıştım baya. Fondoteni hakkında bir fikrim yok onu hiç kullanmadım. Ben fondöten olarak loreal infallible fondöteni kullanıyorum. Çok memnunum tavsiye ederim..

Aswang canım güle güle kullan.acaba turkiyedemisin? Yani elf tr.ye gönderim yapiomu? Eğer bir sıkıntı yoksa bende sipariş vericem ??

Teşekkür ederiim :) Canım yurt dışından kozmetik alışverişi yasaklandı. Malesef gönderim yapmıyorlar. Gitti gidiyorda elf ürünleri satan bir bayan var. Ben sadece far aldım ama başka ürünlerde satıyor. Hatta bu aralar yeni ürün ilanlarıda girecek. İstersen sana satıcının ismini verebilirim. Bu farların tanesini ben 2.90 tl ye aldım 5.22 tl de kargo ücreti ödedim.

Son düzenleme:

biliyorum canım yasak.ama görünce dedim bir umut.. belki gönderiolardır die sorayım dedim.
ben glow allığından istiyorum.bana yazarmısın kimdir ggdeki bayan
çok saol buarada cevabın için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…