Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$esteelauder_advancednightrepair.jpg $estee-lauder-double-wear-light.jpg $P1070963.JPG $cargo-tahiti-palette.jpg cargo far paleti, estee lauder night repair,estee lauder fondoten, ve ve ve cok isteyip en sonunda aldigim urban decay 15 ci yila ozel far paleti. Bugun magazada bir sanssizlik yasadim. Cargo paleti yere dusurdum kenarlarinda biraz hasar olustu:KK43: ama degistirme imkanim yoktu cunku son tek kalmisti ve zaten onemli olan isimi gormesi nasilsa ilk alindigi gibi durmayacak hasar cok az Allahtan...urunlerin orjinal fotolari : $Urban-Decay-15th-Anniversary-Palette-2.jpg

Eklentiler

• $IMG-20110830-00104.jpg
    $IMG-20110830-00104.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 44
  • $IMG-20110830-00103 (1).jpg
    $IMG-20110830-00103 (1).jpg
    73 KB · Görüntüleme: 30
  • $IMG-20110830-00102.jpg
    $IMG-20110830-00102.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 27
  • $IMG-20110830-00101.jpg
    $IMG-20110830-00101.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Eki Görüntüle 249149 Eki Görüntüle 249150 Eki Görüntüle 249147 Eki Görüntüle 249148 cargo far paleti, estee lauder night repair,estee lauder fondoten, ve ve ve cok isteyip en sonunda aldigim urban decay 15 ci yila ozel far paleti. Bugun magazada bir sanssizlik yasadim. Cargo paleti yere dusurdum kenarlarinda biraz hasar olustu:KK43: ama degistirme imkanim yoktu cunku son tek kalmisti ve zaten onemli olan isimi gormesi nasilsa ilk alindigi gibi durmayacak hasar cok az Allahtan...urunlerin orjinal fotolari :Eki Görüntüle 249146

Güzel günlerde kullanın , fiyatlarını yazmanız mümkün mü?

.

Güzel günlerde kullanın , fiyatlarını yazmanız mümkün mü?

.

Fiyatlara bende simdi uzuntuyle bakiyorum ama internet alisverisini daha saglikli yapabilmek adina magazadan almam gerekiyordu.Ben cargo far paletine 28 dolar magaza fiyati cok memnunum mutlaka e bayde 13-14 dolara olanlar var baska renklerinide almayi dusunuyorum kaliteli.Estee lauder fondoten 35 dolar, night repair serum memnun kaldim ilk kullanista 40 dolar kucuk boy sisesi.Urban decay far paleti 58 dolar fakat hic bu kadar kaliteli farim olmamisti diyeyim ben size.... Yakinda mac,inglot, nars ve lorac, tarte denemeyi dusunuyorum. Alinca buraya koyarim

Ben de Falsies kullandığımdan beri başka rimel kullanmıyorum.
O kadar marka kullandım hiçbiri bu kadar iyi değildi
Bi de Falsies Black Drama çıkmış daha siyah görünüm veriomuş onu da deneyeceğim:KK69:

:s Benim kirpiklerim uzun olduğu halde maybelline rimelleri hiç beğenmiyorum. :s onu kullanınca sanki kirpiklerime hiçbir şey sürmemişim gibi kalıyor yine. O kadar etkisiz yani. :s Niye bende öyle oluyor acaba :s Keşke sevebilsem hem de ucuz ama malesef. :KK43:

Bu arada Inglot'un mat farlarından birini almıştım. Ama hiç beğenmedim. Hem birikme yapıyor, hem de hemen çıkıyor; bikaç saat bile gitmiyor renk. Bu kadar berbat olması beni çok çok şaşırttı. Üstelik de sevinmiştim, mac'te 43 inglot'ta 33tü farlar. Yani 10lira cebimde kalacaktı inglot alsam amaa ne yazık ki çok kötüüü. :KK43:(((((((((((( 33 lira vermeye asla değmez inglot. Nefret ettim resmen. :KK43:((

:s Benim kirpiklerim uzun olduğu halde maybelline rimelleri hiç beğenmiyorum. :s onu kullanınca sanki kirpiklerime hiçbir şey sürmemişim gibi kalıyor yine. O kadar etkisiz yani. :s Niye bende öyle oluyor acaba :s Keşke sevebilsem hem de ucuz ama malesef. :KK43:

Neden öyle ki :26:
Benim kirpiklerimi en dolgun gösteren Maybelline'in Falsies rimeli oldu.
Şimdi Falsies Black Drama'yı deneyeceğim daha siyahmış bakalım o nasıl
Fiyatı da çok uygun evet :KK61:

$P_KZM_MK_EYLNR1695.jpg kızlar bugun eyelner almak için girdim kozmetik ürünleri satan bi mağazaya,flormar eyeliner kullanmıştım keçeli kalem tarzında ama o benim göz kenarlarımda birikiodu da kalın olduğu için sürmesi kolay diye arıoyordum.Neyse kalmamış,kız bnu önerdi, al güzeldir kullan diye.Normalde çoktan akardı gözümdeki makyaj ama halen duruyor .Benm gbi yağlı cildi olupta makyajı akma derdinden şikayetçi olanlara öneririm:KK34:fiyatıda uygun,6buçuk liracık:KK76:

Eki Görüntüle 249312 kızlar bugun eyelner almak için girdim kozmetik ürünleri satan bi mağazaya,flormar eyeliner kullanmıştım keçeli kalem tarzında ama o benim göz kenarlarımda birikiodu da kalın olduğu için sürmesi kolay diye arıoyordum.Neyse kalmamış,kız bnu önerdi, al güzeldir kullan diye.Normalde çoktan akardı gözümdeki makyaj ama halen duruyor .Benm gbi yağlı cildi olupta makyajı akma derdinden şikayetçi olanlara öneririm:KK34:fiyatıda uygun,6buçuk liracık:KK76:

Golden Rose'dan nefret ederim. Ama eyelinerı cidden çok güzel. Gerçi bu diplinermış ama o da aynı kalitededir eminim. Hem hiç bozulmuyor, hem de simsiyah. Ve simsiyahlık akşama kadar kalıyor öyle, siyahı hiç solmuyor. Her ürünü dandik olan bir markadan böyle eyeliner çıkması enteresan.

Fiyatlara bende simdi uzuntuyle bakiyorum ama internet alisverisini daha saglikli yapabilmek adina magazadan almam gerekiyordu.Ben cargo far paletine 28 dolar magaza fiyati cok memnunum mutlaka e bayde 13-14 dolara olanlar var baska renklerinide almayi dusunuyorum kaliteli.Estee lauder fondoten 35 dolar, night repair serum memnun kaldim ilk kullanista 40 dolar kucuk boy sisesi.Urban decay far paleti 58 dolar fakat hic bu kadar kaliteli farim olmamisti diyeyim ben size.... Yakinda mac,inglot, nars ve lorac, tarte denemeyi dusunuyorum. Alinca buraya koyarim

Çok iyi fiyata almışsın , yurt dışında olmanın bir güzelliği de bu olmalı .
Yenilerini bekliyor olacağım , aldıklarına özellikle farlarına bayıldım.

.

Golden Rose'dan nefret ederim. Ama eyelinerı cidden çok güzel. Gerçi bu diplinermış ama o da aynı kalitededir eminim. Hem hiç bozulmuyor, hem de simsiyah. Ve simsiyahlık akşama kadar kalıyor öyle, siyahı hiç solmuyor. Her ürünü dandik olan bir markadan böyle eyeliner çıkması enteresan.

cnm bende brz tereddütlü aldım golden rose pek kaliteli ürünler çıkarmıyor dediğin gbi ama hakikaten utandırdı bu ürünü beni,dedğin gbi hem simsiyah hem de dağılmıyor.Sonradan kalitesini değiştirmezlerse ürünün bundan sonra stok yaparım bundan :KK1:

$Bitter sweet105.jpg avon saç şekllndiricisi avon vüct losyonu litte black dress roll on ve deodorant flor mar mascara 5 kat daha etkili:KK52:ve fuşya parlatıcım :KK16:

daha resim koymayı bilmiyorum ama M.A.C. paint potlardan aldım 3 tane ve çok memnunum,keşke biraz daha ucuz olsa :KK43:

AVON Ultra Colour Rich Colordisiac Ruj - Ravishing Red

resim049u.jpg

Kırmızı bi renk ama vişne çürüğü rengine yakın gibi. Çok hoşuma gitti. Değişik bi renk..
Kokusu harika.. Meyve kokuları :-) Sürülüşü cok kolay yumuşak. Simli değil.
Hafif parlaklık var ama simli gibi bi parlaklık değil. Kısacası ben çok beğendim.

gliss sıvı saç kremi
$31544_buyuk.jpg

gliss ultimate repair bakım spreyi
$gliss-ultimate-repair_05072011120145.jpg

maybelline wolum express rimel
$Maybelline-Volum-Express-Colossal-Mascara-Siyah__40200403_0.jpg

bunlarda benimkiler:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
kızlar topiği epeydir takip ediyorum ama yazamamıştım çok güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz..
Bunlarda benim bu hafta aldıklarım aldıklarım :21:

dsc01812s.jpg

flormarın pretty serisinden göz farı ve şeftali rengi allık..yine flormarın long wearing serisinden 2 adet ruj aldım..l16 tam bir nude tam benlik l07 ise mat pembe arayanlara birebir diyebilirim harika bir rengi var fiyatı 9.50 tl allık ve far ise 7.50 tl..
Fondotenim ise maybelline dream satin liquid (21 nude) bu fondotenden oldukça memnunum verdiği renk çok iyi kapatıcılığı ise ortanın üzerinde diyebilirim fiyatı 30 tl

dsc01838vm.jpg

flaşsız;

dsc01827u.jpg

dsc01831y.jpg

Cok guzeller gule gule kullan canım . Flormar farın numaarasını soyler mısın rica etsem ?

X