Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buarada bugün giallo lenslerimi de aldımmm çok seviyorum çok doğallar yine rainbowdan vazgeçemedimm Eki Görüntüle 113421

'resim alıntıdr hernekadar gören bnm sansa da bana ait değil belirtmek istedm sonradan sorun çıkmaması için:)

Markofoniden ısmarladıklarım geldi ve rujun rengine bayıldım bence çok doğal bi renk. Diğer dudak nemlendiriciside hoşuma gitti.
Sürekli kuruyan dudaklarıma geçici bir çözüm ama olsun:)
Nilcim sende ısmarlamıştın seninkiler eline geçtimi ?

aa ne güzel hemen gelmiş ,daha benimkiler gelmedi canım ,sevindim memnun kalmışsın ..ben fondötenini de almıştım,nette mac iyi kıyaslamışlar bakalım ,umarım iyidir o da..
güle güle kullan canım

aa ne güzel hemen gelmiş ,daha benimkiler gelmedi canım ,sevindim memnun kalmışsın ..ben fondötenini de almıştım,nette mac iyi kıyaslamışlar bakalım ,umarım iyidir o da..
güle güle kullan canım

Sağol canım ben çok beğendim umarım sende beğenirsin

hepiniz iyi günlerde sürüp sürüstürün aldiklariniz güzelliginize güzelliginize güzellik katsin :81::81:
bunlarda benden ...
diorskin nude fondoten 30 nr medium beige

diorblush allik 943 nr framboise

Selam kızlar hatırladınımız mı annelerimizin zamanında çok modaydı bu rujlar sihirli ruj yeşil görünümde ama sürünce pembe oluyor tesadüfen karşıma çıkınca bende bugün aldım çok dagal güzel bir pembe

Son bi hafta içinde aldıklarım.
Krem artık bi sene almam herhalde daha evde kullanılmayı bekleyen o kadar çok krem var ki...
Ama yapıcak bir şey yok benimde zaafım var..

canlar carrefur yada migrosta yılbası indirimi olacak mı biliyormusunuz?
özel günlerde %50 indirim oluyordu
haber verirseniz cok iyi olur

canlar carrefur yada migrosta yılbası indirimi olacak mı biliyormusunuz?
özel günlerde %50 indirim oluyordu
haber verirseniz cok iyi olur

bunu ben de çok merak ediyorum, alacağım şeyler varr :)))
şu an çoğu yerde maybelline 3 al 2 öde var acaba yılbaşına kadar %50 ye düşer mi ki beklesem mi alsam mı? :))))

bir de dudak yarışmasına 5.nolu arkadaş kim ? rujunun rengi o kadar güzel ki.....lütfen bana özel mesaj atsın nosunu ve markasını..lütfeeennn :)))

bende aldım geçen hafta bundan
bide çıkmıyo meret ama çok hosuma gitti
kuaförümde görünce kaptım valla

Son bi hafta içinde aldıklarım.
Krem artık bi sene almam herhalde daha evde kullanılmayı bekleyen o kadar çok krem var ki...
Ama yapıcak bir şey yok benimde zaafım var..

düş güle güle kullan silver rain'in kokusu nasıl ben de sipariş vardim henüz gelmedi de

bu arada herkes cicilerini güzel günlerde kullansın

düş güle güle kullan silver rain'in kokusu nasıl ben de sipariş vardim henüz gelmedi de

bu arada herkes cicilerini güzel günlerde kullansın

Tatlım ben çok beğendim kokusunu hafif çiçek kokusu..
Gerçi ben netten yorumlara bakarken bi çok kişi beğenmemişti bi kokuyu :)
Ama tenden tene fark var ve benim tenime bu koku güzel gitti sevdim ben silver raini:)

hepiniz iyi günlerde sürüp sürüstürün aldiklariniz güzelliginize güzelliginize güzellik katsin :81::81:
bunlarda benden ...
diorskin nude fondoten 30 nr medium beige

diorblush allik 943 nr framboise
güle güle kullan canım,aslında az ama öz almak lazım böyle,içinde huzurlu olur cildime zarar verir mi diye düşünmden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…