Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
devlet karşılıyo diyede belirtmiş manyaksırnaşık şey
güle güle kullan bitanem:lepi:çok severim lipo yu benolumunekankayizsmile
ayrıca temizleme köpüğü çok uygun...kesinlikle denenmeliyerimseniben

Kanka bu devirde sırtını devlete yaslican icabında...:lepi:
Kuru cildimden devlet sorumluymuş gibi :enbuyukkk: sempatiksalakcinni

excipial hydro'yu da deneyin kızlar,onu da devlet karşılıo kaydirigubbakcemile3 hatta ben yüzüm için bile kullanıyorum, su bazlı ne parlama yapıo,ne kalıntı..ama sabırla onu cilde yedirmek lazım:) doktorunuz yazmassa da 5 lira zaten,ünlülerin çantasında hep bulunurmuş bu ürün nemlendirici olarak:lepi:

excipial hydro'yu da deneyin kızlar,onu da devlet karşılıo kaydirigubbakcemile3 hatta ben yüzüm için bile kullanıyorum, su bazlı ne parlama yapıo,ne kalıntı..ama sabırla onu cilde yedirmek lazım:) doktorunuz yazmassa da 5 lira zaten,ünlülerin çantasında hep bulunurmuş bu ürün nemlendirici olarak:lepi:

Evet tatlım hydro'su yağlı ciltler ve yüz için uygun. Onu da seviyorum ben. opuyorumnanaktan

devlet karşılıyo diyede belirtmiş manyaksırnaşık şey
güle güle kullan bitanem:lepi:çok severim lipo yu benolumunekankayizsmile
ayrıca temizleme köpüğü çok uygun...kesinlikle denenmeliyerimseniben

saol tatlım bilgi içinkaydirigubbakcemile2
3 al 2 ödeler süper oluyor ciddenboshayallersmiletakip etmek lazım aslında kampanyaları

canım güle güle kullanhihoyyyt

sagol tanricam

Seyhancım o rimelden bende kullanıyorum çok hoş gerçekten

evet bayildim ben buna cok güzel sende güle güle kullan opuyorumnanaktan

Evet tatlım hydro'su yağlı ciltler ve yüz için uygun. Onu da seviyorum ben. opuyorumnanaktan

ben geberiyorum hydroya..üstüne tanımam..milyonlarca tllik nemlendiricilere değişmem..
fakat uzun vadede kullanmak nasıl olur bilmiyorum.1 yıldır filan kullanıyorum..

en son bu rimeli aldım

Masterpiece MAX maskara kirpikleri tek tek ayırıp hacim sağlayan bir ürün. Max Factor’un False Lash Effect maskara ise kirpiklerinize takma kirpik etkisi sağlıyor hem dolgun hemde uzun gösteriyor

riemli sürüyorum resmen kaşıma değiyor kirpiklerim ve kirpiklerimde kısadır inanılmaz memnunum benbde görüptüe alan 10 kişi vardır herhalde etrafımda hatta ablam almayıp direk bbenimkine konusmutu belesci :):)

nisancım,güle güle kullan rimeliniŞeniz
baya memnunsun demekCADIARZUdenenmeye değer o zamankaydirigubbakcemile5

excipial hidro yu ben de denemek istiyorum kızlar
eczaneden alırken nasıl isticez nasıl söyleniyor ki bu :kedi:

Tatlım,
Eksipyal Hidro a.s
veya Lipo

cildine hangisi uygunsa...kaydirigubbakcemile5

Normal satış fiyatı 10 TL hayatım. Umarım memnun kalırsın
opuyorumnanaktan

Tatlım,
Eksipyal Hidro a.s
veya Lipo

cildine hangisi uygunsa...kaydirigubbakcemile5

Normal satış fiyatı 10 TL hayatım. Umarım memnun kalırsın
opuyorumnanaktan

çoook teşekkür ederim Şeniz
benim cilt tipime hidro daha uygun sanırım
en yakın zamanda alıcam kaydirigubbakcemile5

2841.jpg

Bugün aldığım rujum ve emily göz kalemim:)

slm kızlar bende bugün FLORMAR TOUCH PARFUM seti aldım TURBO BOOST X5 VOLUME MASKARA hediyeydi ayrıca FLORMAR TEKLİ ALLIK ve FLORMAR LİKİT GÖZALTI KAPATICISI aldım flormarın % 35 indirim kampanyasından faydalandım bu ürünlerini daha önceden hiç kullanmadım eger kullanan arkadaslar varsa memnunıyetlerını öğrenmek isterim

2841.jpg

canım güle güle kullan opuyorumnanaktan
slm kızlar bende bugün FLORMAR TOUCH PARFUM seti aldım TURBO BOOST X5 VOLUME MASKARA hediyeydi ayrıca FLORMAR TEKLİ ALLIK ve FLORMAR LİKİT GÖZALTI KAPATICISI aldım flormarın % 35 indirim kampanyasından faydalandım bu ürünlerini daha önceden hiç kullanmadım eger kullanan arkadaslar varsa memnunıyetlerını öğrenmek isterim

güle güle kullan hayatım:hulya:
allıktan memnun kalırsın tahminimce.göz altı ürününü kullanmadım,ama memnun kalanlar var kaydirigubbakcemile5

güle güle kullan hayatım:hulya:
allıktan memnun kalırsın tahminimce.göz altı ürününü kullanmadım,ama memnun kalanlar var kaydirigubbakcemile5
teşekkür ederim canım zaten allıgı burdakı arkadaşlardan duyupta aldım kapatıcıyıda fıyatı cazıp geldıgı ıcın aldım umarım dedıgın gıbı ıkısınıdende memnun kalırım yerimseniben

güle güle kullanin cicislerinizi bende resim cekmeye üseniyorum diye eklemiyorum prenses gibi bende netten alintiyapayim bari :)

rimelim, asiri memnun kaldim
blackdrama_mascara_sept_2010_teaser1.jpg

bunlari indirimden aldim
krem alligim dogal kozmetik ürünü
alverde_creme_rouge.jpg

buda dudak kalemim buda dogal kozmetik, rengi gül kurusu
HBTSGjWc_Pxgen_r_Ax305.jpg

mineral alliklardan iki rengini aldim biri bu digerini bulamadim :)
RTEmagicC_MinPowderBlush04.png.png

buda bayila bayila aldigim ama evin icinde ara ara bulamadigim farim :KK43:
alverde+pearly+lilac.jpg

en son bu rimeli aldım

Masterpiece MAX maskara kirpikleri tek tek ayırıp hacim sağlayan bir ürün. Max Factor’un False Lash Effect maskara ise kirpiklerinize takma kirpik etkisi sağlıyor hem dolgun hemde uzun gösteriyor

riemli sürüyorum resmen kaşıma değiyor kirpiklerim ve kirpiklerimde kısadır inanılmaz memnunum benbde görüptüe alan 10 kişi vardır herhalde etrafımda hatta ablam almayıp direk bbenimkine konusmutu belesci :):)

kızlar güle güle kullanın aldıklarınız.. kaydirigubbakcemile2
Seyhan ın aldığı şu pembe kaplı rimelin bide sarı renklisi var sanırsam.. ikisinide kullanan varsa hangisi daha etkili bir yazabilirmi??
ayrıca nisan o rimelden bendede var tel tel ayırması ve uzatması doğru ama, çok cılız kalıyor kirpiklerim.. dolgunlaştırıp , simsiyahlaştırmıyor benim kirpiklerimi .. bunu ilk kat uyguladıktan sonra 2. kat olarak ysl rimel kullanmak durumunda kalıyorum kafamçokkarıştı

nisanım ben de o rimele çok baktım fegat denemedim bi türlü merak ediyorum bi denesen de göstertsene bana canısım

eprilim bidenem güle güle kullan devlet sorunum

herkesler güle güle kullansın cicilerini canlar

canlarım merhabaaa
yaklaşık 2,5 haftadır yoktumm ve gördüm ki sayfalar almış başını gitmişş
hepsini okuyamayacağım için kusura bakmayın diyorum ve topluca 'güsel günlerde sürüştürünnn' diyorum bebiklerimmma.s.

Son düzenleme:
2841.jpg

güle güle kullan...
emily den geçen gün bir dudak kalemi, (belki de aynı tondadır göz kalemlerimiz),bir de göz kalemi aldım..çok memnunum emilynin yapısından..a.s
şimdi heryerde rastlanmıyor catharine arleye..kullandığım bir rengi vardı,önümüzdeki günlerde bu marka ve o rengi arayacağım..:1closedeyes:
sen nerede buldun?

X