Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
straw. siaprişim sonunda geldi zemuszemus
ebayden ses yok alsanaalsanasmile
muğladan da kargo bekliordum 5 günde gelemedi , adamlar ecnebi memleketten 5 günde yolladı alsanaalsanasmile ptt'ye selamlar:KK3:

2870.jpg

jel eyelinerler süper süper süper ötesi , harikalar ,sürüm mükemmel kalıcılık mükemmel , swatchını çekmeye uğraştım ama bir türlü istediğim gbi olmadı , int.de bolca var ama, kesinlikle tavsiye ederim,boyutları minicik ama uzun süre gider zemuszemus

mac mac yani çok güzel bir baz rengi ona da bayıldım zemuszemus

gosh ruj da rengi çok güzel , yumuşacık kaydirigubbakcemile2

bi de dior j'adore aldım ama onu çekmedimboshayallersmile

bu mesaj ile size veda ediyorum kızlar , bir müddet yokum üyeliğim de olmayacak ama kısa bir süre sonra tekrar geleceğim kendize dikkat edin Şeniz
hepsi çok güzel görünüyor, güle güle kullan..rujun da harika nosu kaç acaba diye sorucam ama son mesajı attığını söylemişsin sanırım cevap alamıcam..görüşmek üzere..
3095.jpg

maybelline den ruj aldım
canım renkleri çok güzel duruyor ikincisinin nosu kaç ya da rengin adı nedir ?maybelline de %50 indirim var mıydı ?

3095.jpg

maybelline den ruj aldım

balım gule gule kullan ama isimlerini yazmamısınnnn

ay yazıyı yazmışım resmi eklemeyi unutmuşum fisfisfis

91080887.png

ay dehsetlerr öldüm bitttimmm

donutcum, alsana biz de bakalım =)

haklısın Angelicacım, denemedim ama görüntülerden öyle anlaşılıyor, eyeliner seven her kadın edinmeli bir tane... ama mavilerden ilki Lancome Indigo Charm Ink Artliner ikincisi Sonia Kashuk Indigo Gel Eyeliner' mış, bunlar da çok başarılı görünüyor a.s

balım yarın ılk ısım alacagım :))))

donutcum, alsana biz de bakalım =)

haklısın Angelicacım, denemedim ama görüntülerden öyle anlaşılıyor, eyeliner seven her kadın edinmeli bir tane... ama mavilerden ilki Lancome Indigo Charm Ink Artliner ikincisi Sonia Kashuk Indigo Gel Eyeliner' mış, bunlar da çok başarılı görünüyor a.s

canımmm;
mavi tonları seviyorsan Bobbi'den sapphire shimmer ink veya indigo ink tavsiye ederim...indigo ink resimlerden çok belli olmuyor ama çok güzel bir tondur. a.s.

Yanlız Lancome ve Sonia Kashuk un renkler de süpermiiş....:asigim:

Aaaa Donutcum gelmiş, canım sephoranın rujları iyi midir? ben Sephoradan indirimde far almıştım ama yapıları çok kötü yaaa hiç renk vermiyor :KK43: acaba rujlarda öyle midir?

kampanya içeren mesajlarımızı bu linkte paylaşırsak,hem topiğimize renk katmış,hemde konu dışına çıkmamış oluruz:nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/makya.../233314-indirimli-urunleri-paylasalim-33.html
almak istediğimiz ürünleride burada paylaşabiliriz hanımefendilergamyoncuiremsu
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...ar/230446-resimli-almayi-dusunduklerimiz.html
aldığımız ürünlerle topiğimizi renklendirmeye devam edebiliriz güzeller:sm_cool:keyifli paylaşımlaropuyorumnanaktan

Aaaa Donutcum gelmiş, canım sephoranın rujları iyi midir? ben Sephoradan indirimde far almıştım ama yapıları çok kötü yaaa hiç renk vermiyor :KK43: acaba rujlarda öyle midir?

canımm alkisalkisalkis
canım glossları var bende,ortalama acıkcası..ama o kadar genıskı renk skalası dayanamayıp alıyorum :kedi:

canımm alkisalkisalkis
canım glossları var bende,ortalama acıkcası..ama o kadar genıskı renk skalası dayanamayıp alıyorum :kedi:

hmmm anladım canım, bende gittiğimde bir bakiim Sephora'ya :))) alırsan sende eklersin zaten canım görmüş oluruzz biz de....

kampanya içeren mesajlarımızı bu linkte paylaşırsak,hem topiğimize renk katmış,hemde konu dışına çıkmamış oluruz:nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/makya.../233314-indirimli-urunleri-paylasalim-33.html
almak istediğimiz ürünleride burada paylaşabiliriz hanımefendilergamyoncuiremsu
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...ar/230446-resimli-almayi-dusunduklerimiz.html
aldığımız ürünlerle topiğimizi renklendirmeye devam edebiliriz güzeller:sm_cool:keyifli paylaşımlaropuyorumnanaktan

a.s.

canımmm;
mavi tonları seviyorsan Bobbi'den sapphire shimmer ink veya indigo ink tavsiye ederim...indigo ink resimlerden çok belli olmuyor ama çok güzel bir tondur. a.s.

Yanlız Lancome ve Sonia Kashuk un renkler de süpermiiş....:asigim:

sağol Angelinacım, yazdım aklıma opuyorumnanaktan

balım yarın ılk ısım alacagım :))))

almazsan olay olurdu zaten=)

göz pınarımı aydınlatmada, far geçişlerinde kullanılacak süper bir far flormar F020 gibi gördüm etiketin altında kalmış çıkarırken yırtıldı görünmüyor kızlar.

sıwoçu ayy tendeki duruşu canlar:roflol:

carmina dehşet bi pimbee daha önce koyduğumu hatırlamıyorum yeni sayılır yani. hemi de çok hoş kokuyor nosu 336 bi ara dudaktaki duruşunu göstericem

bu de bi çeşit makyaj ürünüdür :))):roflol:

ee o da güzelleştiriyor falan ya

:roflol:

göz pınarımı aydınlatmada, far geçişlerinde kullanılacak süper bir far flormar F020 gibi gördüm etiketin altında kalmış çıkarırken yırtıldı görünmüyor kızlar.

sıwoçu ayy tendeki duruşu canlar:roflol:

carmina dehşet bi pimbee daha önce koyduğumu hatırlamıyorum yeni sayılır yani. hemi de çok hoş kokuyor nosu 336 bi ara dudaktaki duruşunu göstericem

bu de bi çeşit makyaj ürünüdür :))):roflol:

ee o da güzelleştiriyor falan ya

:roflol:
güle güle kullan canım sen de cicişlerini, emlayı yazdırdın mı yoksa satın mı alınıyor ?

saç kremi..kullanmam bunu ama aldm bakalım işte :)) fiyatını unuttum

kızlar 3ü bi arada ruj çok hoşuma gitti 12 telaa kaydirigubbakcemile2

acı badem sütü ne işe yarıyor ?
nemlendirici amaçlı mı kullanılıyor ?

kızlar aldıklarınızı güzel günlerde sürüştürün :))

arzum güle güle kullan bebeim
acı badem sütünü ne için kullanıyorsun memnunmusun
herkes kullanıyor bi ben eksik kaldım sanırım :KK1:
emlayı hele güle güle kullanırsın eminim bebetom :roflol: :roflol:
(caktırma bende alıcam biara :jeyyar: :roflol: )

patim güle güle kullan kuzum
(simdi edit olsaydı diğer msjıma eklenti yaparak yazardım sevgili kazene bi nüans :1closedeyes: )
3ü biarada ruj valla cok amaclıymıs kalem bile var kaydirigubbakcemile5

güle güle kullan canım sen de cicişlerini, emlayı yazdırdın mı yoksa satın mı alınıyor ?

yok satın aldım 28.7 canım:roflol:

saç kremi..kullanmam bunu ama aldm bakalım işte :)) fiyatını unuttum

kızlar 3ü bi arada ruj çok hoşuma gitti 12 telaa kaydirigubbakcemile2

cano o alengirli ruja bittim bee güle güle kullan bebişim

acı badem sütü ne işe yarıyor ?
nemlendirici amaçlı mı kullanılıyor ?

kızlar aldıklarınızı güzel günlerde sürüştürün :))

çok teşekkürler bebeğim

göz makyajımı onunla çıkarıyorum

süper birşey

arzum güle güle kullan bebeim
acı badem sütünü ne için kullanıyorsun memnunmusun
herkes kullanıyor bi ben eksik kaldım sanırım :KK1:
emlayı hele güle güle kullanırsın eminim bebetom :roflol: :roflol:
(caktırma bende alıcam biara :jeyyar: :roflol: )

çok güze güle kullandım az önce patlayacaktım gülmekten sormakötükedihüso

göz makyajımı çıkarmak için kullanıyorum çok başarılı aynı zamanda bakım da yapıyor süper

İlarzu pati güle güle kullanın cicilerinizi :))
Bu arada Emla kreme çok güldüm hehehehe :))))

teşekkrler canım yerimseniben

kızzzz arzuuuuu :roflol::roflol::roflol: allah seni neetmesinnn sempatiksalakcinni
bende alcam emladan baya güzellştriyo evet aklinialirimsmile

yalnz o ruj ne abi yaaa öldümm süper bi renkk :asigim::asigim:
farda çok tatlı boshayallersmile
güle güle kullan arzummm opuyorumnanaktan Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
arzum emlada güzelleştirmeye yarıyo haklısın:nazar:kaydirigubbakcemile5 :roflol: :roflol: hastayım olum sana:lepi: :lepi:
bu arada carmina rujun rengine bittim:KK3:
aynı seriden doğal tonda,yani siz sosyetikler ne diyodunuz heh nude:nazar:işte o tonlarda var bende..
çok memnunum o rujumdanbayanssulusmile
farın rengine bay-yıl-dım:sm_cool:istediğim tonlardaboshayallersmile hepsini güle güle kullan sıvacına öldüğüm:roflol::nazar:

çok güze güle kullandım az önce patlayacaktım gülmekten sormakötükedihüso

göz makyajımı çıkarmak için kullanıyorum çok başarılı aynı zamanda bakım da yapıyor süper

:roflol: oyy kuzum benimm :teselli:
bende bi deneyeyim ozaman boshayallersmile

X