(Resimli) düşük mü yaptım bakar mısınız??

olha

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2022
257
64
Eki Görüntüle 3261441 sizce düşük mü bu adet oldum dün bi sancıyla pcosluyum ne zaman olacağım belli olmuyor. Ve bugün tam kan geldi yani birinci gün sayılıyor. Bu sizce kan pıhtısımı yoksa düşük mü çözemedim yarında doktora randevu aldım ama içim içime sığmadığı için size soruyorum kafam çok karışık

düşüklerde inanılmaz ağrılar oluyor öyle buraya yazmaya bile fırsatınız olmaz .adettir o pıhtıdır.

Tmm

Resimli yazsanız da paylaşmak yasak. Kimse sizin kanınızı görmek zorunda değil. Kaldı ki düşük olduğunu düşündüğünüz durumda ne olursa olsun doktora gitmelisiniz. Burada konu açacak kadar nasıl rahat davranabiliyorsunuz ki?

Görmek istemeyen girip bakmaz düşük resminde ne olabilir kan olabilir değil mi biraz mantıklı bakarsan. Ve en erken yarına zaten randevu aldım. Sadece içimi rahatlatmak adına burada da bi kaç görmüş olduğum resime dayanarak bende resim attım. Rahatsız oluyorsanız konuma tıklamayın bitsin gitsin.

Gerekirse bende yönetimden uyarı alırım ve bu sizi hiç ilgilendirmez.

Pazar günü açtığınız konuda adet söktürücü tarlusal kullandığınızı yazmışsınız. Gebelik şüpheniz varken mi adet söktürücü kullandınız bu durumda ? Gebelik şüpheniz yoksa ve bu nedenle adet söktürücü olarak tarlusal kullandıysanız; o peçetedekinin adet kanı olduğunu bilmiyor musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…