Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aslında ysl eclat almak için gitmiştim ama indirimli fiyatı çok cazip geldi ve bu kapatıcıyı aldım lancome dan:ecrin_bebek:
$lancome-concealer-lp_jpg_e_b531446b815d841fa57ff7ac29559923.jpg
umarm güzeldrr

french kalemi almayı düşünüyorum yves rocher de şunu acaba etkili olur mu kızlar?

$kalem.jpg

bide şu farda aklım kalmıştı kahverengi gözlüyüm yakışır mı?

$far.jpg

golden rose nin,ışıltı veren fırçalı pudrasını istiyorumboshayallersmile
çok doğal bi ışıltı veriyo.en kısa zamanda alıcam işallah
hihoyyyt

ondan sonra beyaz far ve far takımı birde beyaz ve yeşil göz kalemi ile yeşil rimel almayı düşünüyorum ama mavi ile yeşil rimel arasında kaldım

Ben de şeftali bir allık almak istiyorum.Ama bir türlü aradığımı bulamadım:KK43:(

ben bugün watsons dan rimmelin kapış kapış giden rimmelini alıcam ne zaman gitsem bitmiş oluyo:KK14: adı sanırım rimmel lash accelerator rimel di.
birde inglottan sipariş vermek istiyorum ama şehrimde yok. Nereden güvenli bir şekilde alış veriş yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Everyday Minerals'tan pembe tonlarında bir allık almak istiyorum ama pink ribbon mı walkee talkee mi yoksa snuggle mı alsam karar veremedim. siz hangisini önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben bugün watsons dan rimmelin kapış kapış giden rimmelini alıcam ne zaman gitsem bitmiş oluyo:KK14: adı sanırım rimmel lash accelerator rimel di.
birde inglottan sipariş vermek istiyorum ama şehrimde yok. Nereden güvenli bir şekilde alış veriş yapabilirim?

cnım bunun için kadınlar günü indirimini bekle bence yüzde 50 indirimli almış olursun,ben de çok merak ediyorum o rimelii