Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şekerler ben de bu tonik almak istiyorum ne zamandır, maaşımı alıyım ilk iş bunu almak olacak kötükedihüso çok etkiliymiş duyduğuma göre

evet hayatım aynen ben de uzun zamandır kullanıyorum o tonigi. Lancome falan da iyi ama bundan ben çok memnun kaldım. Cilt bakımında ucuzluga gidilmemesi getrektigini dusunuyorum. Gecen gün markette 2 milyona kapayıcı gordum ve inanamadım. İnsanlar nasıl bu kadar ucuza kaçabiliyolar bu cilt saglıgı sonuçta..:1shok::1shok::sm_confused:

evet hayatım aynen ben de uzun zamandır kullanıyorum o tonigi. Lancome falan da iyi ama bundan ben çok memnun kaldım. Cilt bakımında ucuzluga gidilmemesi getrektigini dusunuyorum. Gecen gün markette 2 milyona kapayıcı gordum ve inanamadım. İnsanlar nasıl bu kadar ucuza kaçabiliyolar bu cilt saglıgı sonuçta..:1shok::1shok::sm_confused:

katılıyorum canım, sonuçta en değerli giysimiz cildimiz yerimseniben iyi bakmalıyızzz

kızlar çilekte dermologica nın bu seti indirime girmiş sizce nasıl bi marka ..sivilceye meyilli yaglı bi cildim var önerrmisiniz bana yaa fikirlerinize ihtiyacım varr:lepi:
038498216141.jpg

50 tl canım ..normal fiyatı nekadar bilmiyorum walla.boyutları felan da aynımıdır acaba

dermologica nın ürünlerini seviyorum ben memnunum canım fakat bunlar sample boyları o yüzden bunu dikkate al yani deneme yapmak için ideal bi set bencedelikafadulden

çok sagol burçincim yaa bende öle düşünmüştüm..bu sample boy kaç ml oluyo canım yaa biliosundur sen

spacer.gif

parama kıyabilirsem estee lauder double wear fondöten almayı düşünüyorum...

Son düzenleme:
Üzülerek belirtiyorum ki,
İzmir makyaj düşmanı bir şehir..m.a.c yok koca şehirde 1 tane sephora var orada da nars ürünleri bitmiş vaziyette..
Nars allık almak istiyorum (super orgasm)..
Estee lauder double wear fondöten almak istiyorum..
CK Ephoria Blossom almak istiyorum..
Zaten ben devamlı almak istiyorum hihoyyyt

Üzülerek belirtiyorum ki,
İzmir makyaj düşmanı bir şehir..m.a.c yok koca şehirde 1 tane sephora var orada da nars ürünleri bitmiş vaziyette..
Nars allık almak istiyorum (super orgasm)..
Estee lauder double wear fondöten almak istiyorum..
CK Ephoria Blossom almak istiyorum..
Zaten ben devamlı almak istiyorum hihoyyyt

evet evet kesinlikle katılıyorum =( m.a.c alsancakta acılcakmıs yer bulamıyorlarmıs ...sephora gittigimde nars en kotu allıkları var 3_4 tane =(

koca alsancakta nasıl yer bulamıolarsa oda ayrı bişi yanee bende by dertten muzdaripim kızlar mac istiorz izmire yaaa:)

shiseido perfect smoothing
diorskin forever compact
biotherm matte soufle
chanel double perfection compact

bu ürünlere bakıcam onumuzdeki haftasonu inşallah hihoyyyt

shiseido perfect smoothing
diorskin forever compact
biotherm matte soufle
chanel double perfection compact

bu ürünlere bakıcam onumuzdeki haftasonu inşallah hihoyyyt

yahu kardeşim boyan boyan boyan nereye kadar:nazar:
ne kadar daa saklayabilecen kendini enişteden:nazar:
adamın ilk gecenin zabahındaki suratını görmek isterdim-tatlicadiarzu-

yahu kardeşim boyan boyan boyan nereye kadar:nazar:
ne kadar daa saklayabilecen kendini enişteden:nazar:
adamın ilk gecenin zabahındaki suratını görmek isterdim-tatlicadiarzu-

beni düşünmek sana mı kaldı kro kafa :nazar:
sen kendine bak önce
o mendebur sıfatla sen kocayı kacırmadıysan ben hiç kaçırmam :smiley-cool:

dior iconic rimelim bitti onu alacagim
birde lacoste parfüm setim pazartesi elime gececek cok seviniyorum

üff bi eyeliner lazımmmm :KK43:((

ilarzucum ben flormarınkini kullanıyorum bilmiyorum söylemiş miydim önceden CADIARZU fırçası daha ince olsun istiyorum sadece.. onun dışında memnunum çok. istersen bir dene sen de denk gelirsen bi yerde sengözlerimebaksanab

MCMF.jpg

Arkadaslar bugun bu eyeliner'i denedim MAC'te, gercekten cok cok basarili... En kisa zamanda almayi dusunuyorum...