Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pudra almayı düşünüyorum ama mac ile rosense arasında kaldım rosense çok doğal duruyor diye duydum mac ide bi sitede öve öve bitiremişler kararsız kaldım....fisfisfis

amacım kuzenim bende kalıyo 1 haftadır "Bourjois un bi rimelini kullanıyo takmış durumda
arıyos bulamıyos en doğru yer burasıdır diye sordum :jeyyar:

bu arada kaysı yağı için en güzel tabiri bulmusun canım "aşk iksiri":asigim:
koca mıknastısı da diyebilirizsırnaşık şey

amacım kuzenim bende kalıyo 1 haftadır "Bourjois un bi rimelini kullanıyo takmış durumda
arıyos bulamıyos en doğru yer burasıdır diye sordum :jeyyar:

bu arada kaysı yağı için en güzel tabiri bulmusun canım "aşk iksiri":asigim:
koca mıknastısı da diyebilirizsırnaşık şey

delikafaduldendelikafadulden ya bu rimel güzel mi ben baktım ama öle maybelline gibi geldi bana-tatlicadiarzu-

mac humid eye shadow almak ıstıorummmmmmmmmmmmmm
1thumbpv1.jpg

bende chanel inimitable rimel almayi düsünüyorum
birde bodyshopdan far
bakalim ne zaman gidebilirsem

ama yorumlara bakmaktan kafam karman çorman oldu hangi rimeli alıyım kirpiklerim dümdüz ve uzun.
aldıklarımı söyleyeyim kajal waterproof göz kalemi yeşil
carmina 3 lü far 327 300
carmina allık 08a.s

sanat cnm hiç bi rimel kıvırıcı yardımı olmadan kıvırmıo kıvırıo deselerde fıss sönüo o yüzden kıvırıcı şart ve rimel olarakta uzatması ve hacim vermesini istiosan givenchy phenomen eyes rimeli şiddetle tavsiye ederm

loreal mineral allık almayı planlıorm bölece 15 tane allığım oluo:KK70::KK70:D:) gözün doysun damlaa:):)

kızlar bende makyaj bazı almayı dusunuyorum bi kac marka arasında kararsız kaldım baz kullanan var mı aranızda =)

ben kullanmıorm baz cnm ama sephoranın bazını hediye etmişlerdi bana çok güseldi baya kullandm ama gerek görmüorm ben günlük makyajda

şekerler ben de bu tonik almak istiyorum ne zamandır, maaşımı alıyım ilk iş bunu almak olacak kötükedihüso çok etkiliymiş duyduğuma göre

Eklentiler

• $08843283301.jpg
    $08843283301.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 54