Göz Makyajı renkli rımeller

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben turkuaz rimel kullanıyorum avondan almıştım mükkemmel duruyor herkes hayran kalıyor tabi turkuaz rimeli göz renginz koyuysa kullanın.

masallah baya cesurmussunuz şakkıdı ben rengli rimel kullanmadim.ama turkuaz hic aklima gelmemisdi varligini bile bilemzdim sırnaşık şey

ben turkuaz rimel kullanıyorum avondan almıştım mükkemmel duruyor herkes hayran kalıyor tabi turkuaz rimeli göz renginz koyuysa kullanın.

sadece 1 kez kullandım ama rengi hiç belli olmadı.hemde fırçası hiç bir işleme yaramıyor:1no2:

ben de mürdüm tonlarını denemek istiyorum ama nasıl durur bilmiyorum açıkçası kararsızım :bbo:

arkadaşlar ben de burda okuduklarım üzerine gidip kahverengi rimel aldım ama siyahtan çok farklı durmadı, belki de esmer olduğum içindir?

Bende surekli siyah kahverengi lacivert yesil rimel bulunur...Herbiri guzel duruyor bence...Yeterki makyajla uysun...

Bende surekli siyah kahverengi lacivert yesil rimel bulunur...Herbiri guzel duruyor bence...Yeterki makyajla uysun...

hangi marka yeşil rimel kullanıyorsun canım?ben gecen gün golden rose un yeşil rimelini gördüm çok kötüydü ya hiç beklediğim gibi değildi guaj boyaya benziyodu resmen iyi bir rimel var mı tavsiye edebileceğiniz?

yeşil ve lacivert kullandımm bazen siyahtan sıkılınca sürüyorumm güzel duruyo,kahverengi diil de mürdüm kullandım beğenmedim yorgun gösterdi:1ninca:

kızlar kumral tenli ela gözlüyüm sizce hangi renk rimel kullanmalıyım siyahtan sıkıldım artık kahve mi mavi mi mürdüm mü yazılanları okuyunca daha da aklım karıstı

:uhm:
canı ela gözlüysen siyah kulllan derim bu gözlerinin rengini daha çok ortaya çıkaracaktır..diğer renkli rımelleri denemediğim için yorum yapamayacağım fakat siyah bence çok yakışır gibime geliyor..
bu arada kızlar cesaretlerinize hayran kaldım ya ben kahverengi kullanmaya çekinirken maşallah sizler yeşil mor hepsini denemişsiniz ya ne güzel..:1shok:

max factor 2000 calorie black/brown aldım, siyahtan bir farkı yokmuş gibi geldi, sevgiler..

ben sarışınım rengim çok açık o yüzden siyah kullanıyorum ki biraz belli olsun gözlerim diye ama her renk rimelimde vardır özellikle kahverengi çok hoş duruyor sadece rimel sürüp çıkıcaksamda mavi lacivert yada yeşil sürüyorum bazende kızıl hoş oluyo.yeşil ve kızılım bitti bulamıyorum bu ara ama:1no2::1shok:

benim de siyah dışında turkuaz mavisi bir rimelim var çook memnunum bir de aynı tonlarında göz kalemim var ikisi birlikte cok hoş duruyor doğrusu...yerimseniben

benimde siyah,kahverengi mavi ve turkuaz rimelim var.mavi ve kahrengi renkleri kullandığımda siyah gibi duruyor

aynı katalogtan şekerciö..
yeşilin ya altında ya üstünde...
evet diğer ucu kalem...

kahverengi rimel kullanıyorum bende genelde daha doğal olmak istediğim zamanlarda:)

evet kahverengi kesinlikle çok doğal yumuşak bi görünüm veriyo. benim saçlarım çok koyudur siyah gbi ama bende bile sırıtmıyo a.s lacivertte denedim ama hiç hoşuma gitmedi yakıştırmadım kendime

aynı katalogtan şekerciö..
yeşilin ya altında ya üstünde...
evet diğer ucu kalem...

aa canım mürdüm müydü o renk ya sanki kahverengi gibi geldi bana hatta satan kadın da kahverengi dedi :1no2: CADIARZU
peki senin eline geçti mi canım?hiç kullandın mı nasıl?

göslerim mawi bende mawi istiyorum ama nasıl durcak diye düşünüyorum ?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…