Renkli nemlendirici önerileri

• Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
rica ederim canım opuyorumnanaktan o audrey hepburn canım a.s

Canım bende YSL nin oil free renkli nemlendiricisini kullanıyorum içinde çok hafif ışıltılar var ciltte süper duruyor eğer istersen resim eklerim...

canım çok isterim resim eklemeni opuyorumnanaktan ben de sana onu söleyecektim opuyorumnanaktan

[

Flassız çekim ışıltıları belli olsun rengini tam yansıtsın diye gün ışığında çektim...

süpersin çok teşekkür ederim ,
ışıltıları çok güzelmiş ,
diğer denediklerimin bu şekilde ışıltısı yokopuyorumnanaktan

Rica ederim ...
Bende ışıltısına aşık olup aldım birazda mua kandırdı...opuyorumnanaktan

peki kokusu ve kapatıcılığı nasıl rosecum ,parlama ya da herahngi bir reaksiyon filan yaptı mı ?
bi de fiyatınıda yazarsan minnettar olacağım canımopuyorumnanaktan

Sevgili donut'a çok çok teşekkür ederimm Şeniz
Stila sheer color tinted moisturizer spf 15 opuyorumnanaktan

kızlar unt nin renkli güneş koruyucusu ilgimi çekti hem lekeleri açıyo hem renk veriyo hemde güneş koruyucu ama yurtdışında türkiyede yok paylaşmak istedim

peki kokusu ve kapatıcılığı nasıl rosecum ,parlama ya da herahngi bir reaksiyon filan yaptı mı ?
bi de fiyatınıda yazarsan minnettar olacağım canımopuyorumnanaktan

Canım baymicak derecede hoş bir kokusu var ben sabah 9 gibi sürüyorum akşam 7-8 gibi siliyorum cildim karma olmasına rağmen hiç bir parlama yada kusma yapmadı sivilcede yapmadı 1 aydan fazla bir zamandır kullanıyorum ben ...
Fiyatıda yanlış hatırlamıyorsam 89yada 85 tl bişeydi...

kızlar unt nin renkli güneş koruyucusu ilgimi çekti hem lekeleri açıyo hem renk veriyo hemde güneş koruyucu ama yurtdışında türkiyede yok paylaşmak istedim

Canım unt nin tr ye gönderimi var kk de reklamı var sürekli ve kargo ücretide yok...
Bende 1-2 ürününü alıp kullanmak istiyorum ama nasıldır acaba....

MİNİ sana bi sorum olacak.BB krem renkli nemlendiricimi fondotenmi?bazı yerlerde fondoten gibi anlatılmış.nasıl alabilirim?planlarımvar demişsin umarım sevindirici olur bizim için.

canım fond. değil , o derece bir yoğunluğu yok ama normal renk. nem. daha yoğun ve kapatıcı bence .
ebayden almıştım ben canım . 5 6 günde geliyor.
inşallah canım bir yerden haber bekliyorum , bu yaraya ilaç olacağım :roflol:

hadi bakalım.seni bekleyeyim o zaman.ebay den alsammı almasammı çok kararsız kaldım.takıntı işte güvenemiyorum bi türlü.biraz daha bekleyeyim bari.inşallah kkısacık bi süre bekleriz.cevabı aldığında en cafcaflısından bilgilendirme bekliyorum tatlım.:sm_cool:

tamam canım ama bekleyemem diorsan '' bellogirl'' adlı satıcıdan aabilirsin çok ilgili , hemen kargoluyor , 5 güne geliyor canım .

canım ben açık buğday tenliyim.biraz araştırdım.23 numara nasıl olur acaba?

canım 23 tam olur , ama bi müddet sonra renk teninin rengine bürünüyor 21 de kullanabilirsin , cildimden açık olmasını istemem isyorsan 23 tamtitematıylazemuszemus

renkli nemlendirici'den sorumlu bakanımaklinialirimsmile
yerli markalardan önenericeğin renkli nemlendirici markası varmı acababoshayallersmile(bunu sormak isteyenler adına soruyorum):smiley-cool:

kızlar açık renkli renkli nemlendirici var mı? tüms ayfaları okumadım yazıldıysa da. böle baya bi beyaz yapan?

canlarımopuyorumnanaktan
bu gün renkli nemlendirici olayına giricez beraberkaydirigubbakcemile2nasılmı?
tabikide kendi imalatımız olan %100 ev yapımı renkli nemlendirici ile:lepi:
öncelikle ürünleri takdim ediyimbayanssulusmile​

fondotenim carmina'nın mineralli fondoteni..25 numara bendeki(koyu biraz)
uzun tüpteki the body shop'un renklendirici fondoten diye geçen bir ürünü..yalnız bu ürün sadece ışıltı veriyor cilde
ben doğal bir ışıltı versin diye birazda bundan koydum
siz isterseniz beyaz toz farınızdan birazcık koyabilirsinizaklinialirimsmile
nemlendiricim ise,nivea'nın matlaştırıcı kremi​
bayanssulusmile
bu üçlüden birazcık elime aldım ve karıştırdımkaydirigubbakcemile2​
bakalım nasıl durmuşaklinialirimsmile​
herkes renkli nemlendirici alamıyor ne yazıkki
çünkü yabancı markaların fiyatları malum...bende hem alamayanlar için,hem alabilen,ama makyajda keşfetmeyi seven bakımlı arkadaşlarım için böyle bir kolaylığı paylaşmak istedim
umarım beğenmişsinizdirolumunekankayizsmile​
ayrıca,kullanıp memnun kaldığım,ve önerebileceğim renkli nemlendirici clinique dir..
fiyatı 60 tl civarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…