Kontakt Lens Renkli lens takmak

Bende hic anlamamisimdir renkli lens kullanani,hani cilt tonu,sac rengi filan allah herseyi ayarinda yaratmis,tam dengede yani,ne biraz acigi ne biraz koyusu,kul ne akla hizmet ozenle yaratilmisi degistirmeye kalkar hic anlamam.

kirpiklerdemi sizin...Ay konuyu dağıtmıyım ama ..kirpiklerinizde çok güzell..benimde uzun ama öyle durmuyor niyeyse ..makyaj yapmayı beceremem zati..

kirpikler benim uzundur ama seyrektir
teşekkür ederim bu iltifatlar sayesinde akşam kocama sarmıcam galiba

Benim esimin tarafi beni yeşil gozlu zannediyor sen ne diyorsu :)))
Simdi bi aya filan yine bi düğünleri var yine lenslerimi takip gidecem yeşil yeşil :)))

bende düşünüyorum renkli lens , göz rengim çok koyu siyah hangi renk almalıyım bilemiyorum siyah göz beyaz tenliyim ? hangi renk iyi gider bilen varmı

dün bu twiti okumuştum hahahaa ''biri esmer kızlara renkli lens takınca güzel değil, FİNLANDİYA KÜRDÜ olduklarını söylesin artık.. ben tepki alırım diye ağzımı açamıyorum''

O yüzden Fatmagül Fakı'nın gözleri lens mi değil mi insanlar kafayı yedi değil mi

bende düşünüyorum renkli lens , göz rengim çok koyu siyah hangi renk almalıyım bilemiyorum siyah göz beyaz tenliyim ? hangi renk iyi gider bilen varmı

Benimde gpzlerim ve tenim ole hareli yesil yada mavi yada ela alabilirsino da yesil gibi oluo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O yüzden Fatmagül Fakı'nın gözleri lens mi değil mi insanlar kafayı yedi değil mi

dediğiniz kişiyi tanımıyordum şimdi baktım.Kadın zaten yeşil gözlü olmalıymış bence yani teni falan hiç çiğ durmamışşş

Benimde gpzlerim ve tenim ole hareli yesil yada mavi yada ela alabilirsino da yesil gibi oluo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bütün renkleri saydın nerdeyse zaten kararsızım hangisi güzel olur gri diyorlar birde siyah göze

Aramızda kullanan var evet, ben bir dönem kullandım. Yahu, nesini düşünüyorsunuz bu kadar o ne der bu ne der, ben taktığımda ölü balık gibisin diyen de oldu, çok yakışmış diyen de oldu. Çok yakıştığını düşündüğümde taktım, aa sanki evet ölü balık gibi dediğimde çıkardım, yine taktım yine çıkardım. İnsanların hayal kırıklığına uğrayıp uğramayacağını bilemezsin. Herkes başka beğenir, herkese beğendirmeye çalışırsan, ohooo.... Bana sorarsan yakışan da var yakışmayan da, bu forumda bir sürü renkli gözlü ünlünün gözünün lens mi gerçek mi olduğu tartışıldı, herkes o kadar bilse bu kadar tartışma çıkmazdı. Sen değişiklik istiyorsan tak. Ben öğrenciyim, soloticayla falan uğraşmadım, daha önce gözünde hiç denemediğin bir lense o kadar para vermek bir risk, ben bu riski almadım. Ama ben alırım param çok diyorsan kullananlardan yardım isteyebilirsin. İnan bana, herkesin herkeste kusur aradığı şu dönemde, o beğenir mi bu beğenmez mi demek kadar anlamsız bir şey yok, sen beğeniyor musun? Sanki gözüne ebediyete kadar yapışmayacak ya, beğenmediğini fark edersen çıkarırsın.

Renkli lensten nefret eden biri olarak ben bile bayıldım buna , cidden doğal durmuş.

Cok haklisin ya icimde bi ukte kalicak almazsam zaten , o marka dogal duruyormus, herkes memnun diye bide yillikmis o yuzden onu tercih ettim :)

lens olayını ben araştırmıştım. gözlerim numaralı olduğu için renkli lens almayı düşündüm.

alerjik gözlerim olduğu için doktorum bana önermedi maalesef.

daha sonra eşimin lens yüzünden başına iş geldiğini duyunca iyi ki almadım. eşim lensini (şeffaf lens) kullanmış. uzun süre takmış, pek çıkartmamış vs. sonra lazer için doktora gittiğinde göz yapısının bozulduğunu söylemişler. normal lazer olamamış, çok sıkıntılı başka ameliyat olmak zorunda kalmış. hatta nette de gördüm %99 u doğru kullanamıyor demişler...

ama o renkli gözlere bayılıyorum ben.

Renkli lensler kahverengi gozde cok cok kotu duruyor alttan kahverengi gozukuyorsa, en dogal duranlarinin bile cogu yakina gelince anlasiliyor. Gozun ustune bir goz eklemis gibi cikintilik oluyor. Kahverengiyle uyumlu bir renk olabilir belki? Bir arkadasim kahverengi gozune yesil lens takmisti ve 10 metreden lens oldugu belli oluyordu, lens mi kotuydu bilemiycem ama kahverengi-yesil cok uyumsuz olmustu.

Bir ogretmenim mavi lens kullaniyordu uzaktan guzel ama yakindan cok kotu. Bir de bir arkadasim ela renkli lens (ici yesil disi kahverengi) lens kullaniyordu, baya sonra anlamistim ama hic gozlerine bakmazdim kizin. Farkettikten sonra hep gozume batmaya basladi.

Renkli lens olayi evet biraz ozguvensizlik gibi geliyor ama ayni mantikla o zaman sac boyatmak da ayni sey degil mi? Bence degisiklik istiyorsaniz cok dogal duran bi tane alip kullanin arada bir :)

Ben de kehribar (sari-turuncu) renk gozlero cok begeniyorum ya ne mavi ne yesil en cok o renk hosuma gidiyor. Lens almayi dusundum ama gerek gozun icindeki o kivrimli renklerden seffafligindan parlakligindan kisacasi dogalligindan yoksun tum renkler. Orjinal bir gozu oturup saatlerce inceleyebilirim hele bir de acik kahverengiyse. Ama lens oyle degil iste, o yuzden kendi gozlerimle yola devam ediyorum :) eger cok merak ediyorsaniz goz rengi degistiren programlar var appstoreda google playde falan.

Ben de seffaf lens kullaniyorum baya da oldu, dedikleriniz korkuttu beni.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende sevmiyordum ama bu soloticayi gorunce baya taktim lens isine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…