Kontakt Lens Renkli lens takmak

Ben 1 yıldır renkli lens kullanıyorum. Ben lensin doğallığının göz yapısına göre değiştiğini düşünüyorum . Mesela solotica markası en doğal olarak geçiyor ama bu lensin balık gözü gibi durduğu insanlar gördüm :) Ben çoğu kişinin sevmediği , damarlı dediği bauch lomb marka kullanıyorum . Yemin ederim gözümün dibine girip gözlerin ne güzel diyen bir sürü insan oluyor :) Lens dediklerimin çoğu inanamıyor . Normal göz rengimi görenler hiç yadırgamadı tam tersi doğal gözlerin de çok güzel diyolar . Memnunum şimdilik ama kendi göz rengimi de seviyorum belki şeffafa dönebilirim :103:
Bende bauch lomb markasinin light green lensini siparis verdim yarin gidip alicam cok kararsizim ama dogal dururmu diye sen hangi renk kullaniyorsin?

Ben hem astigmatım hem de miyopum. Sizce renkli lens benim görüşümü fazlasıyla azaltır mı? :KK61:Birde kahverengi göze gri lens sizce nasıl olur?

Evet ilk deneyim gozumede batiyor gibi bide goz bebeklerim lensinkine gore buyuk

Gözün lense alışması ortalama 7 gün sürer. Göz bu esnada lensi atmaya çalışır. Dolayısıyla bulanık görme ve batma meydana gelebilir ama aşırıysa doktora görünmekte fayda var bence. Ama son dediğin ile ilgili bir yorumum yok maalesef. :110:

Gözün lense alışması ortalama 7 gün sürer. Göz bu esnada lensi atmaya çalışır. Dolayısıyla bulanık görme ve batma meydana gelebilir ama aşırıysa doktora görünmekte fayda var bence. Ama son dediğin ile ilgili bir yorumum yok maalesef. :110:
Tesekkurler yedi gun boyjnca takityim ozaman

X