Rengi solan pantolonları ne yapmalı?

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
:bbo:slm kızlar ya benım uc ay once aldıgım kanvas sıyah pantolonum rengı hafıften gırılesmeye basladı ama bole kesık kesık cızgılerr yanı eskı gıbı duruyor daha 3 ay oldu ve ben cok sevıyordum su pantolonu kurtarmanın bır yolu varmı kızlarrrrrrrrr:uhm:

kurutemizlemecilerde boyama işlemleride yapıyolar istersen bi git sor belki yardımcı olabilirlerr

:teselliantolonu ters çevirip soğuk suyla yıkarsanız o izler olmuyo.aklınızda bulunsun yeni pantolonlar için..

Aynı şekilde ve aynı renkte solan pantalonumu ben boyattırmıştım kuru temizlemecide, daha sonra sorunsuz olarak kullandım. Ama boyadan sonra pantalonu makinede tek yıkamaya özen göstermelisiniz.
Sevgiler,

2 sene önce ben 10 ytl ye yaptırmıstım. Su andaki fiyatı bilemeyeceğim ama çok yüksek olduğunu sanmıyorum.
Sevgiler,

bazen markalı ürünlerde de aynı sorun oluyor bir keresinde iki kez pantolonu firmaya iade ettim üçüncüsünde pantolon yerine gömlek almıştım, çünkü o serinin hepsinde sorun vardı ki hiç itiraz etmediler bile..

İzmirde pazarda bakliyat ve baharat satan yerlerden kumaş boyası alıyordum çok pratik çokta uygun aktarlara sor istersen

İlk önce bir tuhafiye dükkanına gidiyorsunuz.2 paket siyah kumaş boyası alıyorsunuz.Daha sonra eve geliyorsunuız.Çamaşır makinenize kotunuzu koyuyorsunuz varsa solan siyah tshirtünüzüde koyabilirsiniz.Aldıgınız 2 paket boyayı kotunuzun üstüne dökün, bir çorba kaşığıda normal evdeki kullandığımız tuzdan ekliyorsunuz(Bazı tuhafiyelerde sabitleyici adında bir sıvıda var isterseniz bundanda koyabilirsnz) 60 derecede yıkayabilirsiniz.(bu işlemden sonra makinenizi kullandıgınız zaman koyu çamaşır yıkayınız yada içi boşken bir durulama programını uygulayın )

Tam siyah oluyor en azından benim yaptıklarımda öle oldu .Ama şöle diyebilirim 30 derecede kısa programda az deterjanla yıkayınız.Zamanla her kot pantalonda oldugu gibi soluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…