Bölgesel İncelme relax tone masaj aleti hakkında yardım lütfen...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

tualina

batuhan'ım can oğlum...
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2007
5.855
3
slm arkadaşlar, biraz önce reklamını izledim bu masaj aletinin ve hoşuma gitti, ama kullanan birinden görüş almak istedim kullanan varsa bana yardımcı olurmu....

ya ben de onu gördüm
bayıldım alıyodum nete girdik eşim de al dedi ama gelgörki o kadar parayı gözü kapalı bilmediğim bir alete vermek istemedim
bi de kalp ritmini bozucu etkisi oluyor ya titreşimli kemerlerin bile
düşündürdü beni biraz zaman geçsin elbet adı duyulur bayağa yorumlar çıkar die düşündüm
zaten 55kiloyum karnım var bıraz doğumdan kalan o mekikle de gider
bakalım beklicem :)

Kullanan bazı arkadaşlar "Relax&Tone kullanan var mı?" konu başlığı altında yorumlarını paylaşmışlar.

ıyiki "K.K" var....:Saruboceq:

relax&tone zayıflama aleti selülite iyi geliomuş..peki basen ve pop için bölgesel incelme sağlıyo mu acaba?

bel ve göbek bölgesinde işe yarar mı acaba ya çok istiyorum ama kimse yorum yapmıyor güvenemiyorum...

ben aldımm arkadaşlarr ben alt backlarımı inceltmek için aldım aslında ve 3 hafta boyunca 10 ar dakiika bacaklarıma masaj yaptım.. ancak hiçbir incelme olmadı açıkçası.. basende kalçada göbekte olurmu bilmiyorum oralarada yaptım ama düzenli yapamadım oralara hiçbi zaman..

ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum,şuan gözle görülür bir etki yapmadı,ancak göbeğim ve bacaklarım kıpkırmızı oluyor yaparken.bu da oralara kan pompalandığını gösterir.belki uzun sürede etkisini gösterir bilmiyorum,ilk heves her gün yapıyorum inşallah böyle devam ederim,eğer sonuç alırsam yazarım arkadaşlar.

ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum,şuan gözle görülür bir etki yapmadı,ancak göbeğim ve bacaklarım kıpkırmızı oluyor yaparken.bu da oralara kan pompalandığını gösterir.belki uzun sürede etkisini gösterir bilmiyorum,ilk heves her gün yapıyorum inşallah böyle devam ederim,eğer sonuç alırsam yazarım arkadaşlar.

Bir sonuç alabildiniz mi acaba?

Arkadaşlar incelme sadece masaj aleti ile mümkün değil bakın ben şöyle yapıyorum önce limon yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağından 1er çorba kaşığı karıştırıyorumsonra bunu bacaklarıma masaj yaparak yediriyorum ardından strech film ile sarıyorum ve 20 dk bekliyorum ardından bu masaj aletini basen bölgesine uyguluyorum , soğuk su ile o bölgeyi bir güzel kese yaparak yıkıyorum ve en önemlisi her gün yeşil çay içiyorum yeşil çayı mutlaka için tüm bunları kombine edin sadece cihazla olmaz....

canım peki sen bunun bi faydasını görebildin mi aynı şeyi ben bel yanlarındaki yağlarım için kullansam olur mu ki. bizim evdede ucuza bi masaj aleti war illa relax tone la yapılması gerekmez di mi. :44: çok soru soruyorum ama büyük depresyondayım bu yüzden çok zayıfım hatta popom hiç yok yanlardan ama belimin yanında o kadar çok yağ warki dümdüz duruyo :KK43: yeşilçay içersem iyce zayıflıycam belimin yanından gitmiycek popomdan gidicek yağlar daha çirkin olucam :KK43:

Son düzenleme:
evet incelmelerde yaglar oldukca etken oluyor.

Arkadaşlar incelme sadece masaj aleti ile mümkün değil bakın ben şöyle yapıyorum önce limon yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağından 1er çorba kaşığı karıştırıyorumsonra bunu bacaklarıma masaj yaparak yediriyorum ardından strech film ile sarıyorum ve 20 dk bekliyorum ardından bu masaj aletini basen bölgesine uyguluyorum , soğuk su ile o bölgeyi bir güzel kese yaparak yıkıyorum ve en önemlisi her gün yeşil çay içiyorum yeşil çayı mutlaka için tüm bunları kombine edin sadece cihazla olmaz....

X