Regliye 5 gün kala yumurtlama

Aa çok enteresan. Belki tekrar yumurtladınız. Değerlendirdiyseniz regl bitince bidaha test yapın derim

Evet ilk defa başıma böyle birşey geliyor baya basbaya regli hani böyle kahverengi gibide degil
Bi bitsin bakalım inşallah öyledir aylardır bekliyorum

Benimde ovulasyon testlerim böyle 10 Eylül değerlendirdik sonra 13 Eylül değerlendirdik 14 ara verip 15 Eylül yine değerlendirdik iyi mi acaba değerlendirme gunleri]

Eklentiler

• IMG_20240915_120935_988.jpg
    IMG_20240915_120935_988.jpg
    161,8 KB · Görüntüleme: 14
Benimde ovulasyon testlerim böyle 10 Eylül değerlendirdik sonra 13 Eylül değerlendirdik 14 ara verip 15 Eylül yine değerlendirdik iyi mi acaba değerlendirme gunleri]

Dogru günleri degerlendirmişsin çatlamış gibi duruyor ama inşallah olmuştur hayırlı haberlerin gelir ☺️

Ay insallah canım ya testi ne zaman yapmam lazım peki o zaman catladiktan 14 gün sinea regl okunuyormuş öyle yazıyordu 14 gün sonra test yapsam cikar mi ki

Ay insallah canım ya testi ne zaman yapmam lazım peki o zaman catladiktan 14 gün sinea regl okunuyormuş öyle yazıyordu 14 gün sonra test yapsam cikar mi ki

Cnm ben çok anlamıyorum ama reglinin geçmesini beklemek en saglıklısı boşuna stres olmazsın

X