Regliye 5 gün kala yumurtlama

adamsu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2023
445
137
29
Kızlar merhaba reglime 5 gün var ben ovu takibi yeni yapmaya başladım daha önce fırsatım olmadı testler gün geçtikçe koyulaşmaya başladı yeni yumurtlama olmuş olabilir mi regliye bu kadar yakın yumurtlama olur mu sizce

Eklentiler

• B0C055DC-46A3-4B5F-8F2F-23B7FD87FC56.jpeg
    B0C055DC-46A3-4B5F-8F2F-23B7FD87FC56.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar merhaba reglime 5 gün var ben ovu takibi yeni yapmaya başladım daha önce fırsatım olmadı testler gün geçtikçe koyulaşmaya başladı yeni yumurtlama olmuş olabilir mi regliye bu kadar yakın yumurtlama olur mu sizce
Evet olabilir tabi. 3 gündür mü yapıyorsunuz testi?

Evet maalesef daha öncesinde yapamadım 5 gün kala yumurtlama olsa bile gebelik olur mu ki

Peki adet döngünüz kaç gün zamanında o adet olur musunuz hep ?

Peki adet döngünüz kaç gün zamanında o adet olur musunuz hep ?

Evet evet düzenli regli olurum 28 gündür döngüm şöyle korunmasız ilişkide olalı 7 8 gün oldu o yüzden gebelik diyemedim

Peki gebelik olsaydı gün gün koyulaşmazdı dimi gördügün kadrıyla herkeste direk eşit çıkmış

Evet evet düzenli regli olurum 28 gündür döngüm şöyle korunmasız ilişkide olalı 7 8 gün oldu o yüzden gebelik diyemedim

Peki gebelik olsaydı gün gün koyulaşmazdı dimi gördügün kadrıyla herkeste direk eşit çıkmış
Gebelik olsaydı ilk testte koyu çıkardı adete yakın yumurtlama olan da oluyor sende de öyle olmuş demek ki

Hepsi eşit değil git gide koyulmuş. Tam tersine hormonlr çoğaldıkça koyulur. Belki daha önceki ilişkilerden olmuş olabilir tek ilişki mi oldu?

Yani ikinci kez yumurtlama ihtimali de var ama gebelik imkansız değil açıkçası.

Belki hamişsindir kuzum bi gebelik testi yapsana hamileliktede koyulaşıyo çünkü ovülasyon testi regle yakınsan

Hepsi eşit değil git gide koyulmuş. Tam tersine hormonlr çoğaldıkça koyulur. Belki daha önceki ilişkilerden olmuş olabilir tek ilişki mi oldu?

Yani ikinci kez yumurtlama ihtimali de var ama gebelik imkansız değil açıkçası.

Şöyle şehir dışındaydım 8 gün önce üst üste ilişki oldu 3 4 kez regliyi bekliyim degerlendirerek inşallah gebeliktir tabi 1,5 senedir bekliyorum

Belki hamişsindir kuzum bi gebelik testi yapsana hamileliktede koyulaşıyo çünkü ovülasyon testi regle

Sen hemen bir erken gebelik testi yap yinede inşallah hamişsindirrrrr 💕💕🌸🌸

Bi
Şöyle şehir dışındaydım 8 gün önce üst üste ilişki oldu 3 4 kez regliyi bekliyim degerlendirerek inşallah gebeliktir tabi 1,5 senedir bekliyorum
Bir gebelik testi dene istersen birde değerlendir bence yumurtlamaysa kaçırma bari 😁

Bende herkes gibi çok hayal kırıklıgı yaşayınca çok korkuyorum regli geçmeden yapamıcam gibi 😌
10 aydır negatif görüyorum her ufacık bir değişim bile bir umut hayal kırıklığı yaşıyoruz evet ama regl oluncs daha büyük hayal kırıklığı oluyo testi zaten negatif çıkacağını biliyorum ama yinede yapıyorum kafasında yapıyorsun negatif çıksada regl olduğun kadar hayal kırıklığı olmuyor o yüzden hadi bismillah de bi erken gebelik testi yap minnoşunun varlığını gör inşallah 🌸

Yumurtlamayı degerlendiriyim ben mutlaka size yazıcam Allah razı olsn yorumlarınız için negatif görürsem yumurtlamayıda degerlendiremem üzülüp diye
Tamam o zaman bekle adet geciksin sen de bu arada keyfii değerlendir. Ovulasyon testlerine devam et yanlız, bakalım çatlama silikleşme olacak mı😁

10 aydır negatif görüyorum her ufacık bir değişim bile bir umut hayal kırıklığı yaşıyoruz evet ama regl oluncs daha büyük hayal kırıklığı oluyo testi zaten negatif çıkacağını biliyorum ama yinede yapıyorum kafasında yapıyorsun negatif çıksada regl olduğun kadar hayal kırıklığı olmuyor o yüzden hadi bismillah de bi erken gebelik testi yap minnoşunun varlığını gör inşallah 🌸

Allah yardımcımız olsun pozitif görelim inşallah hep beraber ama 10 ay yinede uzun degil modunuzu sakın düşürmeyin benim 2 yıla yaklaştı siz yumurtlama yakalayabiliyor musunuz dogru günleri degerlendirebildiniz mi

Tamam o zaman bekle adet geciksin sen de bu arada keyfii değerlendir. Ovulasyon testlerine devam et yanlız, bakalım çatlama silikleşme olacak mı😁

Yarın daha net belli olur diye düşünüyorum eger yumurtlamaysa 2 senedir demekki ben hep yanlış günleri degerlendirmişim 😄

X