Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

günaydın canım ben burdayım..
mide bulantısı kandaki beta hcg hormonunun yükselmesi ile oluşur diyorlar.
4 gün önce çıkmamış olabilir ama bence sen bugün yarın gene bi kan testi yaptır.
neden olmasın ki,belki hamilesindir..inşallah..

ayyyyyy canm yaaaaa ağzında bal damlıyoo keşkeeeee:) reglime bi hafta var dünde idrar testi yaptım evde tık yok çizgi mizgi ondan kan testi yaptırmaya korkuyorum reglim gecikmeden:26:

ayyyyyy canm yaaaaa ağzında bal damlıyoo keşkeeeee:) reglime bi hafta var dünde idrar testi yaptım evde tık yok çizgi mizgi ondan kan testi yaptırmaya korkuyorum reglim gecikmeden:26:

idrar testleri zaten geç veriyor sonucu ama bulantıların bu denli rahatsız ediciyse..aslında dayanabilirsen pazartesine kadar dayan,birkaç gün daha geçsin..
o zaman daha iyi çıkabilir sonuç.
acaba üşütmüş falan da olabilir misin bazen mide bulantısı ondan da olabilir ya..

günaydın herkese.. Benim de 8-9 gün var adete ama sadece idrarımda hafif yanma ve kasıklarda ağrı var biraz.. üşüttüm galiba Bu ayda umudum yok çocuk için..

günaydın herkese.. Benim de 8-9 gün var adete ama sadece idrarımda hafif yanma ve kasıklarda ağrı var biraz.. üşüttüm galiba Bu ayda umudum yok çocuk için..

günaydın
reglime 8-9 gün varken bende de kasık ağrısı olmuştu ara ara.
biraz da mide bunlatısı..
ama şimdi 2-3 gün kaldı,ne belirti kaldı ne başka bir şey..
bu ay bitti artık..neyse..
umarım seninki gerçek hamilelik belirtileridir.

bende öle diyorum belkide üşütüm ondan oldu diyorum valla pisikolejim bozuldu artık

sanmıyorum canım bu ay da olmaz sanırım.. Hiç umudum yok bu aydan da.. Kaç aydır uğraşıyorsun esrant bebek için.. Ben 5 aydır

sanmıyorum canım bu ay da olmaz sanırım.. Hiç umudum yok bu aydan da.. Kaç aydır uğraşıyorsun esrant bebek için.. Ben 5 aydır

bizim daha ilk ayımız canım..
zaten 5,5 aylık evliyiz,bu ay karar verdik
ama neden olmasın ki diyorduk ve heveslenmiştik de.
daha önümüzde çooookkk zaman var,deneyeceğiz artık..
umarım çok bekletmez bebiş sizi,bir an önce gelir

inşallah canım.. ALLAH bebek isteyen hiçkimseyi bekletmesin..

Son düzenleme:

aynısı canım yaaaa baya agrı ve belirtilerim vardı şimdi 3-4 gün var tık yok

arkadaslar 3 kasımda regl olmustum,2 hafta süren bi bel ağrım oldu..şimdi yaklasık 2 gün var reglime bi haftadırda garip bi akıntı var öle renksiz ama katı bi halde,bide göğüs ucları acıyoo bu arada 4 gün önce test yapmıstım bişi cıkmadı aklım karıstı zaten ben bu ay olmasını beklemiyorum ilk deneme tecrübesi olan azcık aydınlatabilir mi tskk

Son düzenleme:
Pardon yazmayı unutmusum acayip bi kasık ağrım var ama sanki idrar kesesin üstü bi yer gibi..hamilelik diilde kistlerim tekrarladı diye korkmaya basladım

Ben bugün test yaptım arkadaşlar ne yazık ki negatif
Zaten olmayacağını biliyordum ama gene de üzüldüm işte..neyse..
önümüzdeki ay inşallah..

Teşekkür ederim cevap için.

Selinpolat bence biraz daha sabret. düşünmemeye çalış dicem ama olmuyor biliyorum :) esrant seninde belli olmaz belki de bebiş vardır.ama yoksa bile her şeyin hayırlısı :)

Teşekkür ederim cevap için.

Selinpolat bence biraz daha sabret. düşünmemeye çalış dicem ama olmuyor biliyorum :) esrant seninde belli olmaz belki de bebiş vardır.ama yoksa bile her şeyin hayırlısı :)

evet canım haklısın..her şeyin hayırlısı..

Ben bugün test yaptım arkadaşlar ne yazık ki negatif
Zaten olmayacağını biliyordum ama gene de üzüldüm işte..neyse..
önümüzdeki ay inşallah..

cnm sende üzülme bende de olduğunu hiç sanmıyorum.sanırım ilk deneme olduğu için heycan yaptık darısı diğer aya ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…