Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Ben bugün test yaptım arkadaşlar ne yazık ki negatif:KK14:
Zaten olmayacağını biliyordum ama gene de üzüldüm işte..neyse..
önümüzdeki ay inşallah..

iyi akşamalr...
canımm senin daha günün gelmedi ki bekle bakalım sabırsız...:nazar:
bende kendimi çok zor tutuyom heee:KK9:
ama kasıklarım ve belim ağrıyo.. bakalım hayırlısı artık umudumuzu kaybetmicez...

evet ilk ay olduğundan heyecan çok fazlaydı:KK1:
ben regl olmak üzereyim,sancım başladı çünkü.
umutlar önümüzdeki aya..

günaydınnn bana buay neoluyo anlamadım 2gündür olduğu gibide akşam yemek yedikden sonra yine kstum 3gündür aynı olay ve hersabah bel kasık ağrıları reglime 4 gün varr ama hamişmiyim yoksa başka bi hastalıkmı bilmiyorummmmmmmmmmmmmmmmm:18:

canım geçmiyor bu belirtiler sende.
bence sen en kısa zamanda bi kan tahlili yaptır.
zaten 4 gün kalmış,kanda çıkar eğer hamileysen..

ben deli dayanamayıp evde yine tes yaptımm kusmalarımdan ama reglme 4 gün var çizgi rengi yok krmıızı olarak amakii çizgi böle yeri gözükuyo var yok gibi offffffffffffffffffffffffffffffffff:KK43:

belki gün geçtikçe o belli olan yer silik silik belli olacak sonra da iyice belirginleşecektir..
ayy ben bile heveslendim,inşallah hamilesindir:KK61:

belki gün geçtikçe o belli olan yer silik silik belli olacak sonra da iyice belirginleşecektir..
ayy ben bile heveslendim,inşallah hamilesindir:KK61:
bu teste bakarsam hiç sanmıyorm değilimdir:KK43: amaki bu ciddi hergün kusmalarım belimin ağrısı kasıklarımdaki ağrılar nedir hamile değilsem kesin bi hastalığım vardır çünkü hafif değil ciddi anlamda çok rahatsız ediyor beniiii:KK43:

sanmıyorum diyorsun ama henüz 4 gün var regline.
bugünlerde zaten tam olarak çıkması zor.
ilerleyen günlerde idrar testi yerine kan testi daha net sonuç verecektir bence.
yarın mutlaka yaptır kan testini.
bebek değilse de ne olduğuna bakarsın hiç değilse..

sanmıyorum diyorsun ama henüz 4 gün var regline.
bugünlerde zaten tam olarak çıkması zor.
ilerleyen günlerde idrar testi yerine kan testi daha net sonuç verecektir bence.
yarın mutlaka yaptır kan testini.
bebek değilse de ne olduğuna bakarsın hiç değilse..

yarın kan testinde çıkarmıki tatlım doğru sonuc:KK59:

Aslında regl gecikince en doğru sonuç derler ama ne kaybedersin ki denemekte fayda var..
Önce öğrenen çok kişi olmuş forumdan okuduğum kadarıyla..

evet ilk ay olduğundan heyecan çok fazlaydı:KK1:
ben regl olmak üzereyim,sancım başladı çünkü.
umutlar önümüzdeki aya..

olsun canım üzülmek yok bidaki aya inşallah...bende acayip oldum ya adet sancılarım yok artık ama sırtım ve belim ağrıyo sanki hissediyorum hamile olduğumu ama eğer adet olursam hiç bi hissime güvenmem:):):KK1:
not:canım senin özel mesaj kutun dolu olduğu için cevabım gelmiyomuş.

gunaydın kızlar
var mı birilerinde biii gelişme benim 4-5 gunum kaldı haftasonunda akıntım devam etti kasıklarımda da ara ara baskı oluyr ama her belirti hamile de regl de uşütme de olabilir :) bu hafta ak gun kara gün belli olck hemen hemen hepimizin bir de girp oldum :KK17:

gunaydın kızlar
var mı birilerinde biii gelişme benim 4-5 gunum kaldı haftasonunda akıntım devam etti kasıklarımda da ara ara baskı oluyr ama her belirti hamile de regl de uşütme de olabilir :) bu hafta ak gun kara gün belli olck hemen hemen hepimizin bir de girp oldum :KK17:

günaydın canım geçmiş olsun:KK43:
kaç gün kaldı:?

tskler cnm 4 aralık.... senin bugun yarn diimi? naapcan test ? yoksa gecmesini mi beklicen

5 günün kalmış canım ne güzel...benim bugün yada yarın olmam lazım ama adet belirtilerim gibi değil sadece belim sırtım ağrıyo,bide gögüslerim hasaslaştı...normalde karnım çok ağrırdı adet olcağıma yakın ama şimdi sancı vurp gidiyo..:18:

5 günün kalmış canım ne güzel...benim bugün yada yarın olmam lazım ama adet belirtilerim gibi değil sadece belim sırtım ağrıyo,bide gögüslerim hasaslaştı...normalde karnım çok ağrırdı adet olcağıma yakın ama şimdi sancı vurp gidiyo..:18:

hadi bkalım ya carsamba gunu de gelmezse bişey yaptır kan testini yaa ben de salak gibi ctesi sabahı forumdan biyerlerden 8 gun kala idrarda ögrendim dıe okudum heveslendim yaptım negatıf tabii ki kendi kendime oh rahatladınmı delu karı dedim:KK53:

benimde 7 aralık tarihim
hiç bir belirti yok
ama göğsümün ağrıdığı kasıklarımın ağrıdığı hafif miğde bulantılarımın olduğu aylar oldu yani belirti yaşadım
ama hamiş değildim
kendini dinlemeyeceksin asslında bazen hiç belirti olmuyorr

hadi bkalım ya carsamba gunu de gelmezse bişey yaptır kan testini yaa ben de salak gibi ctesi sabahı forumdan biyerlerden 8 gun kala idrarda ögrendim dıe okudum heveslendim yaptım negatıf tabii ki kendi kendime oh rahatladınmı delu karı dedim:KK53:

canım herkezin aynı olmazki belki senin son günü veya geçince belli olur...
ben daha ayın 2-3 ne kadar beklicem geçsin günüm sonra negatif görünce üzülüyorum...:KK5:

X