Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

sağol canım benim çok ciddi bi hastalığı yok çok şükür ama işte hersene başımıza gelen annemin deprasyon hastalığı va ve her kış vuruyo malesef yatağa düşürüyo işte

çalışmalar oldu ama umudum hiç yok yine buayda ama takmıyorum bu ay çok şükür tabi son 3 4 kala başlar ne kadar takmıorum desemde
senin benden önce esracım 25 aralık azda kaldı umarım güzel haberler verirsinde bizde mutlu oluruz canımcım ...

günaydınnn..
ben regli oldum. bu ay belirtim de yoktu, adet de oldum. Sürpriz olmadı yani

İlla ki heyecan olur diyorsun
Ayy ben bu ay inanılmaz rahatım olmayacağını kesin olarak bildiğim için
Ama buralardayım,sizlerden gelecek güzel haberleri bekliyorum

Selam kızlar
Bende bidaha yazamadım okuyorum yazdıklarınızı ama misafirim vardı haftasonu yazmaya fırsatım olmadı.. 2 gün kaldı adetime iyice sabırsızlanmaya başladım hafta sonu misafir olması iyi oldu zaman geçti fazla düşünmeye fırsatım olmadı kasık ağrılarım azaldı ama hafif mide bulantısı başladı ve göğüslerim çok şişti..adet belirtiside olabilir tabii adet günüm geçmeden test yapmamakta kararlıyım..bakalım 2 gün nasıl geçecek..

Merhaba canım
Ne güzel az kalmış günün..
Belirtilerin de var,inşallah seninledir bebişin
Ben hatırlayamadım seni,yaşın kaçtı?
Ne zamandır bebek istiyordunuz?

Merhaba canım
Ne güzel az kalmış günün..
Belirtilerin de var,inşallah seninledir bebişin
Ben hatırlayamadım seni,yaşın kaçtı?
Ne zamandır bebek istiyordunuz?

26 yaşındayım canım 1,5 senedir evliyiz.. ilk denememiz oyüzden çok umutlu değilim.. bi anda karar verdik zaten bakalım hayırlısı..daha önce adet öncesi de olsa hiç yaşamadığım belirtiler var hiç bukadar kasık ağrım olmamıştı ama psikolojik te olabilir tabii

Hımm anladım canım..
Öyle düşünme,ilk denemeniz olabilir,neden olmasın ki
Psikolojik değildir inşallah:26:
Çalışıyor musun canım?

İnşallah öyledir Şuan çalışmıyorum.. 1 yıla yakın oldu işten ayrılalı.. bebiş gelirse başlamam zaten yeni bir işe

Hımm anladım canım..
Hayırlısıyla bebiş bi gelsin de iş nasılsa gelir sonra..
Test yapacak mısın pekii 2 gün sonra?
Yoksa direkt olarak kan testi mi?

Merhabalr..
2 yıllık evliyim bu ay ilk kkez deniyoruz bebiş için.. 10 gün va adetime ama beklemek zor oluor böyle denerken.. sık idrara çıkma ve arada bir kasık ağrısı var ama psikolojik olabilir.. inşallah 2011 hepimize uğurlu gelir...

Merhaba canım,hoşgeldin
Beklemek zaten zor,bir de ilk deneme olunca:18:
Geçen ay ben de aynı durumdaydım
10 gün fazlaca bir süre canım ama inşallah belirtiler bebeğe çıkar..
Evet 2011 hepimize uğur getirsin

Merhaba.. günler azaldıkça beklemek daha da zor oluyoo inşallah herkesin gönlüne göre olur..

Süperrr
Test yaptın mı pekii:44:

reglimden bikaç gün önce yapmıştım dayanamdım negatifti. ama bazı arkadaslarımda regli tarihinden sonra cıkar idrarda diolar..kafam karıştı o yüzden kan testi için biraz daha bekliim diorum oluruna bıraktım bide bakalımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…