Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

reglimden bikaç gün önce yapmıştım dayanamdım negatifti. ama bazı arkadaslarımda regli tarihinden sonra cıkar idrarda diolar..kafam karıştı o yüzden kan testi için biraz daha bekliim diorum oluruna bıraktım bide bakalımm

Evet idrar testinde sonradan çıkanlar da oluyormuş.
Zaten sen de günün gelmeden yapmısşın,senden de güzel haberler bekliyoruz:KK8:

iyiyim çok şükür canım sen nasılsın...?
valla aklımdan geçiyodun acaba ne yaptı test yaptırdımı tekrar diye...?yaptırdınmı tatlım...?:KK49:

Canım kan testi yaptırmadım ama şöyle garip bir durum oldu. Cumartesi adet tarihimdi ve o gğn 1-2 damla çok açık kahverengi akıntım oldu. Korktum bende.Sürekli tuvalete gittim baktım ama sonra kesild. 1-2 damla oldu yanlızca.
Dün sabah ve bu sabah idrar testleri yaptım 2. çizgi çıktı ama silik. Yani çok belirgin değil..Ama o da gebelik olduğunu göstseriyormuş. Böyle yani canım.

Forumları okudum, yerleşme kanaması olabilir diyor. Bazı bayanlarda adet gününde hatta sonrasında bile olan varmış..

iyiyim çok şükür canım sen nasılsın...?
valla aklımdan geçiyodun acaba ne yaptı test yaptırdımı tekrar diye...?yaptırdınmı tatlım...?:KK49:

Canım kan testi yaptırmadım ama şöyle garip bir durum oldu. Cumartesi adet tarihimdi ve o gün 1-2 damla çok açık kahverengi akıntım oldu. Korktum bende.Sürekli tuvalete gittim baktım ama sonra kesild. 1-2 damla oldu yanlızca.
Dün sabah ve bu sabah idrar testleri yaptım 2. çizgi çıktı ama silik. Yani çok belirgin değil..Ama o da gebelik olduğunu göstseriyormuş. Böyle yani canım.

Forumları okudum, yerleşme kanaması olabilir diyor. Bazı bayanlarda adet gününde hatta sonrasında bile olan varmış..

Canım kan testi yaptırmadım ama şöyle garip bir durum oldu. Cumartesi adet tarihimdi ve o gün 1-2 damla çok açık kahverengi akıntım oldu. Korktum bende.Sürekli tuvalete gittim baktım ama sonra kesild. 1-2 damla oldu yanlızca.

hmm...evet canım bencede yerleşme kanaması olması büyük ihtimal inşallahda öyledir...
sen hamilesin canım yaa kan testinde bile çıktı...:KK49:
bi daha kan testi yaptırsana tatlım değerini öğrenirsin bakalım kaç olmuş...:26:

hmm...evet canım bencede yerleşme kanaması olması büyük ihtimal inşallahda öyledir...
sen hamilesin canım yaa kan testinde bile çıktı...:KK49:
bi daha kan testi yaptırsana tatlım değerini öğrenirsin bakalım kaç olmuş...:26:

Canım valla korkuyorum aslında... Cumartesi gününü beklemek istiyorum...
Ya değer düşük çıkarsa??

Canım valla korkuyorum aslında... Cumartesi gününü beklemek istiyorum...
Ya değer düşük çıkarsa??

çıkmaz tatlım sen kötü düşünme kötü olmaz Allah'ın izniyle...
bence herşey yolunda gör bak...:KK16:
yeni yılda bebiş geliyo topiğimizin ilk bebişi...:KK62:

bugün tam 10 günüm kaldı hastalanmama ama dün test yaptım negatif çıktı:KK43: moralim düştü yinede hayırlusı olsun napalım.sorum olcak hamile kalan varsa yumurtlama bittikten sonrada hamile kalma ihtimali varmıdır acaaba??*:KK5:

çıkmaz tatlım sen kötü düşünme kötü olmaz Allah'ın izniyle...
bence herşey yolunda gör bak...:KK16:
yeni yılda bebiş geliyo topiğimizin ilk bebişi...:KK62:

Canım inşallah öyledir... Valla mutlu ediyosun beni :)Bütün kötü enerjimi alıyorsun...

bugün tam 10 günüm kaldı hastalanmama ama dün test yaptım negatif çıktı:KK43: moralim düştü yinede hayırlusı olsun napalım.sorum olcak hamile kalan varsa yumurtlama bittikten sonrada hamile kalma ihtimali varmıdır acaaba??*:KK5:

Canım yumurtladıktan sonra 12 ile 24 saat arası süren var. Bu sürede tüplerde sperm varsa olur.
Ayrıca regline 10 kala hiç bişey belli olmaz,mutlaka adet gecikmeni bekle..

Canım yumurtladıktan sonra 12 ile 24 saat arası süren var. Bu sürede tüplerde sperm varsa olur.
Ayrıca regline 10 kala hiç bişey belli olmaz,mutlaka adet gecikmeni bekle..

teşekkür ederim cevapladığın için.ALLAh seninde bebişini kucağına sağlıcakla vermeyi nasip eder inş. sağlıklıdır bebeğin inşllah...:nazar:

selam kızlar bişey sorcam, benim adetim geçen ay 10 gün gecikti ve 17 sinde oldu. normalde 32-33 günde bir olur. hala adet olmadım, belirtimde yok 1-2 gün kasıklarım ağrıdı o kadar ne yapayım benşimdi ?

selam kızlar bişey sorcam, benim adetim geçen ay 10 gün gecikti ve 17 sinde oldu. normalde 32-33 günde bir olur. hala adet olmadım, belirtimde yok 1-2 gün kasıklarım ağrıdı o kadar ne yapayım benşimdi ?

Canım git hemen kan testi yaptır. Madem adet tarihini geçti pozitifse sonuç çıkar...

Canım inşallah öyledir... Valla mutlu ediyosun beni :)Bütün kötü enerjimi alıyorsun...

bizi bizden başka kim daha iyi anlarki tatlım...
pozitif düşünelim pozitif olsun...:KK34:
hem daha genciz ,güzeliz:KK12:,önümüzde çok günlerimiz var inşallah...:KK19:
bebiş etkilenir hee hep mutlu ol....

X