Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

anladim canim sagoll

ben de konu basligini gorunce "reglisine 10 gun kalanlar, belirtiler" olarak; 10 gun kala belirtileri baslayanlar var diye dusundum

iyi bari stres yapmayayim ben de

Günaydıııııın!! Berrecim nasılsın? galiba bir tek sen varsın şu an..

günaydın değil tatlım ben öğlen yemeği yicem şimdi...sen yenimi kalktın ne güzel..
iyiyim çk şükür sen nasılsın canım?oldunmu regl?

günaydın değil tatlım ben öğlen yemeği yicem şimdi...sen yenimi kalktın ne güzel..
iyiyim çk şükür sen nasılsın canım?oldunmu regl?

Yok canım yeni kalkmadım..hiç uyuyamıyorum artık..geceleri uykum kaçıyor nedense.ayrıca hala regl olmadım :2: doktoru aradım ilaç bittikten 1-2 gün sonra olursun dedi.ilaç biteli 2 gün oldu reglimin geçmesinin 10. günü oldu..ağlasam mı gülsem mi şaşırdım.

Merhaba kızlarr..
uuvvvv buz gibi burası da ya,donuyorum:18:
bugün giremedim,faturalar vardı onları hallettik eşimle.
sonra da annemlere geldim
şimdi de annemlerden naklen bağlanıyorum
nasılsınız bakalım

idrarin koyulasmasi hamilelik belirtisi olarak biliyorum ben...
insallah ahmilesinizdir.

benim de regl tarihim 19 aralik
ben de hicbir belirti yok;
eger hamile olsaydim belirtiler baslar miydi su ana kadar ?

bende dedim ki; mesajımı görmemiş arkadaşlar kimse yorum yapmamış derken bi baktım yazmışsın. çok tşk ederim öncelikle. ne güzel aynı günü bekliyoruz bende 19-20 aralığı bekliyorum valla benimde belirgin bir belirtim yok.. en çok ümidim ise diyorlar ya hani arkadaşlar her bünye aynı değil. o cümle işte umut veriyor biraz.. inş hepimiz beklediğimiz sonucu alırız.. iiinnşşALLAH

Günaydın,
hastayım ( Sinüzit var bende, başım feci ağrıyor. Boğazım batıyor. Antibiyotiksiz geçmez, napıcam bilmiyorum???

Sen nasılsın canım?

Günaydın,
hastayım ( Sinüzit var bende, başım feci ağrıyor. Boğazım batıyor. Antibiyotiksiz geçmez, napıcam bilmiyorum???

Sen nasılsın canım?
aaaaa çok geçmiş olsun canımm regli dönemin nezamandıki canım fazla takip edemedim forumu? bende iiyim neolsun buz gibi havada evde oturmacaaa

Günaydın,

Sen nasılsın canım?
geçmiş olsun tatlımm yaaa havalar bozuk dikkatli ol aman.regli günün nezamandıki fazla takip edemedim forumu buaralar

geçmiş olsun tatlımm yaaa havalar bozuk dikkatli ol aman.regli günün nezamandıki fazla takip edemedim forumu buaralar

Canım 17-18 aralık regl tarihim. Gebelik riski var yani, o yüzden antibiyotik kullanamıyorum. Çok da halsizim.Başım feci ağrıyor. Nasıl geçicek bu hastalık bilmem...

Canım 17-18 aralık regl tarihim. Gebelik riski var yani, o yüzden antibiyotik kullanamıyorum. Çok da halsizim.Başım feci ağrıyor. Nasıl geçicek bu hastalık bilmem...
bayada az kalmış bencede aman içmeee canım.. amannnn bu giribal enfeksiyonda fenadırr yaaaaa insanı mahveder.. bol bol bal süt ıhlamur filan iç enazından canım yaa biraz ii gelir bide minoset ağrı kesici içebilirsin hamilelik döneminde veriliyo çünkü .. bu ay çalışmalar iyi geçmişdir umarım :87:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…