Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

benimde rgl dönemim 16 kasındı adetim bitti ve hemen hemen gün aşırı ilişkiye girdik sanki regl olacak gibi agrılarım oluyo ve çok açık kahve rengimsi yapışka sıvı gördün çok telaşlandım ne oluyor acaba.çok merak ediyorum bu arada bir buçuk yıllık evliyim ve ilk deneyimimiz:KK1::)

benimde rgl dönemim 16 kasındı regl bitti ve hemen hemen gün aşırı ilişkiye girdik sanki regl olacak gibi agrılarım oluyo ve çok açık kahve rengimsi yapışka sıvı gördün çok telaşlandım ne oluyor acaba.çok merak ediyorum bu arada bir buçuk yıl
lık evliyim ve ilk deneyimimiz:KK1::)

Günaydın...
Ben iyiyim. Hava çok soğuk, hastalanmaktan korkuyorum...
Sen nasılsın?

bende iyiyim canım...evet hava çok soğuk burdada her taraf buz olmuş durumda...:18:
aman aman hasta olmayalım dikkat et canım.bende dikkat etmeye çalışıyorum inş olmam...:KK17:

bende iyiyim canım...evet hava çok soğuk burdada her taraf buz olmuş durumda...:18:
aman aman hasta olmayalım dikkat et canım.bende dikkat etmeye çalışıyorum inş olmam...:KK17:

Benim regl günüme 4 gün kaldı... Bel ağrım yok gibi bişey,ara ara oluyor. Kan tahlili yapsam çıkar dimi?

Benim regl günüme 4 gün kaldı... Bel ağrım yok gibi bişey,ara ara oluyor. Kan tahlili yapsam çıkar dimi?

az kalmış canım...eeğer geç döllenme olmadıysa çıkar büyük ihtimal ama bence bekle eğer sabredebilirsen...:KK31:

az kalmış canım...eeğer geç döllenme olmadıysa çıkar büyük ihtimal ama bence bekle eğer sabredebilirsen...:KK31:

Canım aslında adet gecikmesi olana kadar beklemek gerekiyor dedi doktorum. Ondan önceki belirtileri boşver dedi,yanıltıcıdır. Adet gecikmesi olana kadar mutlaka bekle dedi :KK43: Söz ver dedi, ok dedim...

Hafta sonu belli olur yani... Bekliycem.

Canım aslında adet gecikmesi olana kadar beklemek gerekiyor dedi doktorum. Ondan önceki belirtileri boşver dedi,yanıltıcıdır. Adet gecikmesi olana kadar mutlaka bekle dedi :KK43: Söz ver dedi, ok dedim...

Hafta sonu belli olur yani... Bekliycem.

bencede canım bekle...çünkü ben her zaman bekleme taraftarıyım daha heycanlı olur günler geçtikçe...en büyük belirti regl geçikmesi...inşallah geçikir ve hamilesindir canım...:KK69:

arkadaşlar merhaba,
sayfaların hepsini okudum. bende kendimden birşeyleri paylaşmak istedim. benim adet günüm 19-20 aralık. yumurtlama dönemimde çalışmada yaptık. fakat geçen ay çok beklenti içindeydim ve 8 gün erken adet oldum. bu ay hiç umut taşımıyorum hiç belirtimde yok. sadece minik bir detay var. ama onunlada alakası olduğunu sanmıyorum da afedersinizde idrarımda renk koyuluğu var ama bu erken gebelik belirtilerinin arasında mevcut değil sanırım. hep dua ederken buluyorum kendimi.. an gibi aklımda yani.. hepimiz için herşeyin hayırlısını diliyorum Yaradan'dan.

idrarin koyulasmasi hamilelik belirtisi olarak biliyorum ben...
insallah ahmilesinizdir.

benim de regl tarihim 19 aralik
ben de hicbir belirti yok;
eger hamile olsaydim belirtiler baslar miydi su ana kadar ?

bilmiyorum ki,
bu sitede cok okuyorum;1 hafta kala belirtileri baslayip; 4-5 gun kala test yapip hamile kaldigini ogrenenleri :26:

evet canım okuyoruz işte herkezin bir olmaz zaten geç döllenme olduysa erken belirti vermez...birazda beynimiz buna odaklı zaten psikolojik olarakda etkileniyoruz her yerimiz ağırıyo belirtileri yaşıyoruz..ben şu iki ayda bütün belirtileri yaşadım negatif olduğunu görünce sanki geçiyo ve o günlerde regl oluyorum..:KK43:
Inşallah şu anki belirtilerin hamilelik belirtisidir...:KK16:

X