Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Hoşbulduummmmm
Dün çok güzeldi ya..
Çarşıya çıktık öğleden sonra..Sahaflara gittik..
Deli gibi kitapların arasında dolaştım.

ne güzelll ya zamanın varda gidiyosun okuyosun...
benimde en son okuduğum kitap (LEYLA) İDİ VE ŞUANDA EN ÇOK OKUMAK İSTEDİĞİM KİTAP İSE (AŞK) ELİF ŞAFAK...

ne güzelll ya zamanın varda gidiyosun okuyosun...
benimde en son okuduğum kitap (LEYLA) İDİ VE ŞUANDA EN ÇOK OKUMAK İSTEDİĞİM KİTAP İSE (AŞK) ELİF ŞAFAK...

evet canım,bu benim için çok büyük bir şans gerçekten de
Ben artık ayrım yapmıyorum,ne bulursam okuyorum,nasıl susamışım kitap okumaya

evet canım,bu benim için çok büyük bir şans gerçekten de
Ben artık ayrım yapmıyorum,ne bulursam okuyorum,nasıl susamışım kitap okumaya

bu günlerimizinde DEĞERİNİ bilelim bebişler olunca bukadar vakit ayıramayız ...

Son düzenleme:
iyiyim sen nasılsın? ağrılarla birlikte regl olmayı bekliyorum işte.sinirlerim bozuldu iyice..hala acaba diyorum içimden..

bu ay pozitif düşünelim herşeyimizi de pozitif olsun inşallhh...

Biz çalışmaların ortasındayız ama ben pek rahatım,sanırım bu ay da olmaz bir şey..
Çok rahat davranıyorum çünkü

Biz çalışmaların ortasındayız ama ben pek rahatım,sanırım bu ay da olmaz bir şey..

Merhaba
Aslında en iyi rahat olduğunuzda olur
Böyle rahat olmaya devam edin bence
Ben de bu ay rahattım çalışmalarda
İçimden bir ses tuttu diyor
Bakalım rahat olmak işe yarıyor mu bende test etmiş oluruz

slm berre canim nasilsin bende sen gibi bekliyorum regl donemin gectimi var mi biseylerhadi hayirlisi cnm insallah hersey yolundadirrr

canımm olsun rahat olmak daha ii tabiikide yoksa kafamıza takıyoruz kasıyoruz olmuyo rahat olalım inşallah bu ay hepimiz müjdeli haberler veririz canımm...:118:

slm berre canim nasilsin bende sen gibi bekliyorum regl donemin gectimi var mi biseylerhadi hayirlisi cnm insallah hersey yolundadirrr

slm canım sen benim önceki mesajımı alıntı yapmışsın...
ben regl oldum malesef 1 hafta geç oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…