Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Merhaba. Benim de 21.günüm. Beklenmeyen(!) adetime 11 gün var. Umarım bu ay tutturmuşuzdur. 6 aylık evliyim ama bunun 2-3 ayı deneyebildik. Geçen ay çok hevesliydim. Herkes beni rüyasında hamile görüyordu. Gaza gelmiştim yani. Bu ay daha temkinli ilerlemek istedim. Ovulasyon testi aldım. Ateşimi her sabah aynı saatte ölçüyorum. Ve sanırım 16.gün ovulasyonum oldu. 5 gün geçti bugün itibariyle. Birkaç gündür halsizlik hissediyorum, çalıştığım ve spora gittiğim için, bu sebeplerden de olabilir. Bazen ara ara sırt ağrısıi alt karın/kasık ağrısı hissediyorum. Bugün göğüslerimde kısa süren bir hassasiyet hissettim ama geçti şuan yok. Biraz önce sol kasığımda pıt pıt diye bir seyirme oldu. Hafif sızı şeklinde. Ara ara devam ediyor. Batma tarzında bir sızı. Belirtilerin gerçekleşmesi için çok erken ama sanırım psikolojik olarak rahat olmaya çalışsam da etkileniyorum ve kendi kendime belirti çıkartıyorum. Umarım 10 gün sonra mutlu haberi alırım... Dileyen herkese Mevlam en hayırlısını nasip etsin. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. :KK71:

Merhaba. Benim de 21.günüm. Beklenmeyen(!) adetime 11 gün var. Umarım bu ay tutturmuşuzdur. 6 aylık evliyim ama bunun 2-3 ayı deneyebildik. Geçen ay çok hevesliydim. Herkes beni rüyasında hamile görüyordu. Gaza gelmiştim yani. Bu ay daha temkinli ilerlemek istedim. Ovulasyon testi aldım. Ateşimi her sabah aynı saatte ölçüyorum. Ve sanırım 16.gün ovulasyonum oldu. 5 gün geçti bugün itibariyle. Birkaç gündür halsizlik hissediyorum, çalıştığım ve spora gittiğim için, bu sebeplerden de olabilir. Bazen ara ara sırt ağrısıi alt karın/kasık ağrısı hissediyorum. Bugün göğüslerimde kısa süren bir hassasiyet hissettim ama geçti şuan yok. Biraz önce sol kasığımda pıt pıt diye bir seyirme oldu. Hafif sızı şeklinde. Ara ara devam ediyor. Batma tarzında bir sızı. Belirtilerin gerçekleşmesi için çok erken ama sanırım psikolojik olarak rahat olmaya çalışsam da etkileniyorum ve kendi kendime belirti çıkartıyorum. Umarım 10 gün sonra mutlu haberi alırım... Dileyen herkese Mevlam en hayırlısını nasip etsin. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. :KK71:

inaşllah canım Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah....
sende yeni evlisin ne güzel bizim gibi...:nazar:

inaşllah canım Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah....
sende yeni evlisin ne güzel bizim gibi...:nazar:

Aminnnn inşallah berreecim. Evet 6 ayımız bitti. Hayırlısıyla bu ay hem tanışma yıldönümüz, hem benim doğum günüm var. Bu ay güzel haberler vermek istiyorum eşime. İnşallahhhh hepimiz 2011e hamiş olarak gireriz inşallahhhhh!:97:

benim bu ay içimde sıkıntı var bakalım...çok parçalar geldi reglimde canım sıkıldı...:KK59:

Aminnnn inşallah berreecim. Evet 6 ayımız bitti. Hayırlısıyla bu ay hem tanışma yıldönümüz, hem benim doğum günüm var. Bu ay güzel haberler vermek istiyorum eşime. İnşallahhhh hepimiz 2011e hamiş olarak gireriz inşallahhhhh!:97:

inşalllahh canım amin...:nazar:

benim bu ay içimde sıkıntı var bakalım...çok parçalar geldi reglimde canım sıkıldı...:KK59:

Geçen ay ben de çok ümitlenmiştim. Implantasyon kanamasını gördüm, bir gün öncesinde ateşim düştü, sonra çıktı, idrar testinde pozitifi gördüm, ama sonra adet oldum. Adetimde de pıhtı gibi birşeyler geldi... Çok üzüldüm... Ama fazla düşünmemeye çalışıyorum. Önümüzdeki aylarda güzel günler göreceğiz inşallah... Umutla bakmaya devam edelim inşallah...

Kızlar benim merak ettiğim birşey var. Çalışma döneminde, her gece mi çalışma yaptınız?

kızlar benim merak ettiğim birşey var. çalışma döneminde, her gece mi çalışma yaptınız?

gün aşırı yapılmasını söylüyo doktorlar canım...:KK17:
Ama belli olmuyo...bazen oynuyo bizim her gün oluyo gün aşırı oluyo...:KK17:

gün aşırı yapılmasını söylüyo doktorlar canım...:KK17:
Ama belli olmuyo...bazen oynuyo bizim her gün oluyo gün aşırı oluyo...:KK17:

Ya her gece zor oluyor, sabah erken kalkıp işe gitmek var:KK43: Ben öyle yapmadım. Umarım sorun olmaz...

Ya her gece zor oluyor, sabah erken kalkıp işe gitmek var:KK43: Ben öyle yapmadım. Umarım sorun olmaz...

kesinlikle çok zor bende çalışıyorum ve öyle günlerde çok zorluk çekiyorum...
gün aşırı yapılsa daha ii bence bişey olmaz canım içini ferah tut sen...:KK31:

kesinlikle çok zor bende çalışıyorum ve öyle günlerde çok zorluk çekiyorum...
gün aşırı yapılsa daha ii bence bişey olmaz canım içini ferah tut sen...:KK31:

Valla canım, hergün yapmadık,gün aşırı hiç yapmadık. Hadi hayırlısı :)

valla canım, hergün yapmadık,gün aşırı hiç yapmadık. Hadi hayırlısı :)

nasibimizde varsa eğer ayda bi kere yapsak bile olur canım kısmet...her şeyin vakti zamanı var onunda vardır bi zamanı...inşallah o zman bu aylarımızdır...:KK14:

Kızlar her gün yapınca da sperm kalitesi düşüyor diyorlar
ama ben rahat edemiyorum öyle yaa
her gün yapsak sanki daha iyi gibi geliyor:78:
gerçi kimyasalda her gün yatık diye hergün de istemiyorum
aman yaa ne zor işmiş :86:

Ya kızlar cidden merak ediyorum,idrarımdaki koku beni rahatsız etmeye başladı. Netten okudum biraz, enfeksiyon filan diyor. Ama acımıyor idrarımı yaparken. Umarım başka bişey değildir. İlk defa başıma geliyor...

Ya kızlar cidden merak ediyorum,idrarımdaki koku beni rahatsız etmeye başladı. Netten okudum biraz, enfeksiyon filan diyor. Ama acımıyor idrarımı yaparken. Umarım başka bişey değildir. İlk defa başıma geliyor...

Başka bir şey değildir canım,korkma..enfeksiyon olabilir evet..
doktora git istersen gene de,ihmal etme..

slm kızlar benim doktorumda mutlaka 2 günde bir ilişkiye girilmesi gerektiğini söylemiştii öyle daha kaliteli oluyormuş spermler hem unutmayın sprmler 72 saat yaşarmış kadının vücüdunda ir gün yapmayınca bir şey kaybetmiyosunuz yanii spermler orda hazır kıta bekliyor :KK66:

X