Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Canım ilgin için çok teşekkür ederim.Benim de 2 gün geçti herhalde klomen yüzünden.Zaten hiç bir belirti de yok.Ne yapalım bir sonraki aya artık.yumurta takibi yaptırmak istiyorum bende yumurtlama günü hesaplamaktan sıkıldım valla.Herhalde gününü tutturamıyoruz. Son aylarda adetim de düzensiz muhtemelen ondan. neyse.
Sen üstüne görüyor olabilir misin acaba.Testlerde de çıkmayışı yeni olduğu için olabilir.Arkadaşımın adet günü 5 gün geçmişti, 5 gün geçmesine rağmen ikinci çizgi çok silik çıkmıştı o da hemen değil 1-2 saat sonra.Arkadaşların da dediği gibi kan tahlili yaptır bence. eğer bir şey varsa böyle kafaya takarak zarar bile verebilirsin.Biliyorsun herşeyi beyin yönlendiriyor.

bu arada belirtilerin var mı?

:KK37:
Canım ilgin için çok teşekkür ederim.Benim de 2 gün geçti herhalde klomen yüzünden.Zaten hiç bir belirti de yok.Ne yapalım bir sonraki aya artık.yumurta takibi yaptırmak istiyorum bende yumurtlama günü hesaplamaktan sıkıldım valla.Herhalde gününü tutturamıyoruz. Son aylarda adetim de düzensiz muhtemelen ondan. neyse.
Sen üstüne görüyor olabilir misin acaba.Testlerde de çıkmayışı yeni olduğu için olabilir.Arkadaşımın adet günü 5 gün geçmişti, 5 gün geçmesine rağmen ikinci çizgi çok silik çıkmıştı o da hemen değil 1-2 saat sonra.Arkadaşların da dediği gibi kan tahlili yaptır bence. eğer bir şey varsa böyle kafaya takarak zarar bile verebilirsin.Biliyorsun herşeyi beyin yönlendiriyor.

bu arada belirtilerin var mı?

rica ederim canımmm...sende bekle bakalım inşş hamilesindir canım...
kasıklarım ağrıyo gögüslerim hassas hala ve bacaklarım ağrıyo...yok devamı gelse anlıcamda sadece damla geldi sabah bi dahada yok...
amaolsun üzülmüyorum herşeyin hayırlısı olsun...

GÜNAYDINNNN...
nasılsınız..?
ben daha regl olmadım arkadaşlar bekliyorum ...:26:
sadece kahverengi geldi 10 damla kadar başkada gelmedi...kafam karıştı:18:

Canım benim sanırım bebeğin seninle:emir_bebek:

inşallah canımmm ağzından bal damlıyo vallaa...:emir_bebek:
bakalım bu akşama kadar gelmezse yaptırıcam canım...
hemen haber vermeye çalışıcam size gelişmelerimden...
bugün ayın 4 tammm 5 gün geçmiş günümü...:18:

Son düzenleme:
inşallah canımmm ağzından bal damlıyo vallaa...:emir_bebek:
bakalım bu akşama kadar gelmezse yaptırıcam canım...
hemen haber vermeye çalışıcam size gelişmelerimden...
bugün ayın 4 tammm 5 gün geçmiş günümü...:18:

Sanırım demiştim ama son özel mesajından sonra kesin diyorum ben:KK34:
Ya bekleme ama akşamı falan:KK57:
Tut eşinin elinden git hadiiiii:KK4:

Son düzenleme:
sanırım demiştim ama son özel mesajından sonra kesin diyorum ben:KK34:
Ya bekleme ama akşamı falan:KK57:
Tut eşinin elinden git hadiiiii:KK4:

korkuyorum negatif çıkmasından hala kendimde cesaret toplayamadım da....:18:

canım daha ne korkması,bir an önce sonucu alın da içiniz rahat etsin..
Ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyi..

haklısın canım gidiim ben...
Ben çıkıyorum tatlımmm gelişmeleri haber vermeye çalışırım çook öptümmm ...:KK54:
Dua et bana canım...:KK58:

GÜNAYDINNNN...
nasılsınız..?
ben daha regl olmadım arkadaşlar bekliyorum ...:26:
sadece kahverengi geldi 10 damla kadar başkada gelmedi...kafam karıştı:18:

Canım ya hadi hayırlı haberlerini alırız inşallah. hiç bekleme git hemen yaptır.negatifde olsa bekleme sıkıntısından kurtulursun...ama bence de bebiş misafirliğe gelmiş gibi :):KK54::KK66::KK66::KK66::KK66:

iyi akşamlar canlarım size müjdeli haber vermek isterdim ama karışık durumlar...:KK14:
kan testi yaptırdım acilde doktor negatif dedi ama sen kandındoğuma git bence dedi...
biraz bekle sonra git eğer olmazsan dedi..
niye öyle dedi anlayamadım ama erken diyemi biraz daha bekle dedi...:KK43::KK14:

merhaba aranıza yeni katıldım . bikaç zamandır bu forumu takip ediyorum sizleri tanıyorum az çok kimin kaç günü var kaç gün geçmiş yakın takipteyim anlayacağınız. benim de 28 inde adet olmam gerekiyordu olmadım bugün 34. gün 6 gün geçti yani 2 defa idrar testi yaptım negatif bugün kan testi yaptırdım o da negatif ve akşam bu saatlerde regl oldum maalesef zihnim bana bi oyun oynadı sanırım üzgünüm ama önmüzde daha çok zaman var elbet birgün olacak

iyi akşamlar canlarım size müjdeli haber vermek isterdim ama karışık durumlar...:KK14:
kan testi yaptırdım acilde doktor negatif dedi ama sen kandındoğuma git bence dedi...
biraz bekle sonra git eğer olmazsan dedi..
niye öyle dedi anlayamadım ama erken diyemi biraz daha bekle dedi...:KK43::KK14:

canım benim,kan testi bu kadar gün geçtikten sonra yanılmaz sanırım.
psikolojik sanırım senin bu gecikme.
inşallah tam tersidir ama bilmiyorum,hayırlısı..
sonuçlardan bizi haberdar etmeyi unutma sakın,aklımız sende

merhaba aranıza yeni katıldım . bikaç zamandır bu forumu takip ediyorum sizleri tanıyorum az çok kimin kaç günü var kaç gün geçmiş yakın takipteyim anlayacağınız. benim de 28 inde adet olmam gerekiyordu olmadım bugün 34. gün 6 gün geçti yani 2 defa idrar testi yaptım negatif bugün kan testi yaptırdım o da negatif ve akşam bu saatlerde regl oldum maalesef zihnim bana bi oyun oynadı sanırım üzgünüm ama önmüzde daha çok zaman var elbet birgün olacak

merhaba,keşke sen de katılsaydın sohbetlerimize..
evet işte beynimiz altüst ediyor bizi,direnemiyoruz ona bir türlü:KK4:

X