Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

evet canım ... Bende eğer bişey yoksa bundan sonra 10 gün geçse bile sevinemem herhalde...:KK19:
Artık umudumda kalmadı zaten...:KK5:
Hayırlısı olsun ...:KK14:

Ama her mesajının sonundaki şu ağlama smileyini kullanma lütfen:KK20:
Dünyanın sonu değil ya canım,neler neler var,şükretmek lazım halimize:nazar:
Hadi neşelen biraz,bozma moralini:KK70:

Ben şimdi çıkmak zorundayım,abimle birlikte dişçiye gideceğiz..
Lütfen kimse canını sıkmasın.
Olumlu bir şekilde motive edelim birbirimizi..
Görüşmek üzere:KK71:

ama her mesajının sonundaki şu ağlama smileyini kullanma lütfen:KK20:
Dünyanın sonu değil ya canım,neler neler var,şükretmek lazım halimize:nazar:
Hadi neşelen biraz,bozma moralini:KK70:

Ben şimdi çıkmak zorundayım,abimle birlikte dişçiye gideceğiz..
Lütfen kimse canını sıkmasın.
Olumlu bir şekilde motive edelim birbirimizi..
Görüşmek üzere:KK71:

psikolojim bozuldu birazcık ondan...:26:
Görüşürüz...bekliyorum canım...:KK71:

Son düzenleme:
Esra'cım olmaya başladım çok şükür...:KK16:
çok korkuyodum hem olamıyorum hem karnım ağrıyo hemde bişey yok...
Artık bi dahaki aya inş umutlarımmm...

e hadi gözün aydın diyelim o zman. artık moralini yğksek tutma zamanı.ona göre :KK54:

e hadi gözün aydın diyelim o zman. Artık moralini yğksek tutma zamanı.ona göre :KK54:

sağol canımm..
Gerçekten çok korkmuştum öyle kendimi kasmışım ki...regl olucam diye hiç bu kadar sevinmemiştim...:26:
Her şey negatif çıkınca....

Ayy canım çok şükür:KK16:
Ben de regl olduğuna bu kadar sevineceğimi düşünmezdim:KK1:
ama insan endişelenmeye başlıyor yani bu kadar gecikince..
hadi bakalım,önümüzdeki ay için enerji toplamaya başla:KK62:

Ayy canım çok şükür:KK16:
Ben de regl olduğuna bu kadar sevineceğimi düşünmezdim:KK1:
ama insan endişelenmeye başlıyor yani bu kadar gecikince..
hadi bakalım,önümüzdeki ay için enerji toplamaya başla:KK62:

vallaa rahatladım...:21:
strest strest nereye kadar bundan sonra hiç takip etmicem kafamıda yormıcam aaa bune yaaaa:KK53:
rahat olalım pozitif düşünelim pozitif olsun dimi ama...:13:
şimdi ben ocak ayının kaçında regl olucam :26:.......şaka şaka..:90:

Son düzenleme:
vallaa rahatladım...:21:
strest strest nereye kadar bundan sonra hiç takip etmicem kafamıda yormıcam aaa bune yaaaa:KK53:
rahat olalım pozitif düşünelim pozitif olsun dimi ama...:13:
şimdi ben ocak ayının kaçında regl olucam :26:.......şaka şaka..:90:
berrecim regli olup rahatladığına çok sevindim dilerim artık bundan sonralarında güzel müjdeli haberler verirsin:97:

herkese selam demek istiyorum öncelikle
benim bi sorum olacaktı kızlar şu an adetime 11 gün var yumurtlamadan sonraki gün çalışma oldu ve aynı günün akşamına çok şiddetli şekilde göğüslerde ağrı acı oldu o kadarki dokunamıyorum bile ..yani sorum şu hamilelikte ilk bir ya da iki gün içinde göğüslerde acı bu kadar çabuk olurmu bilemiyorum şimdiye kadar hiç böyle bişey başıma gelmemişti adetlemi ilgili yoksa hamilemiyim:44: böyle bişey yaşayan varmı kızlar :85:

herkese selam demek istiyorum öncelikle
benim bi sorum olacaktı kızlar şu an adetime 11 gün var yumurtlamadan sonraki gün çalışma oldu ve aynı günün akşamına çok şiddetli şekilde göğüslerde ağrı acı oldu o kadarki dokunamıyorum bile ..yani sorum şu hamilelikte ilk bir ya da iki gün içinde göğüslerde acı bu kadar çabuk olurmu bilemiyorum şimdiye kadar hiç böyle bişey başıma gelmemişti adetlemi ilgili yoksa hamilemiyim:44: böyle bişey yaşayan varmı kızlar :85:

merhaba canım hoşgeldin.. herkese göre belirtiler değişebiliyor.bunun cevabını bence vermek çok zor regli belirtiside olabilir hamilelik belirtiside pisikolejik bile olabilir...

ben şahsen bu ay mide bulantıları kusmalar bile yaşadım ama malesef negatif çıktı bunlara takılmamak daha sağlıklı bence tabi..:KK3:

canım haklısın belirtilere takılmak değilde yani hiç böyle bişey olmamıştı adetten 5 gün önce falan acımaya başlardı 12 gün kala olması ve hemen yumurtlama gününün ertesinde başlaması çok ilginçti .. cevapladığın için teşekkür ederim canım rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin :KK49::KK71:

canım haklısın belirtilere takılmak değilde yani hiç böyle bişey olmamıştı adetten 5 gün önce falan acımaya başlardı 12 gün kala olması ve hemen yumurtlama gününün ertesinde başlaması çok ilginçti .. cevapladığın için teşekkür ederim canım rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin :KK49::KK71:
amin tatlım dilerim ama bu ay bebişin göbeciğine düşmüştür:21:

X