Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

tutamıyorum kendimi gerçekten çok çaresiz kaldım...:KK14:
eşimde çok üzüldü ben üzülüyorum die annene götüreyim kal bu akşam diyo yarın çalışmıcam ben o çalışcak...:KK14:
bende onu bırakmak istemiyorum ama acaba kalsamda eğer gelmezse devamı sabahında yaptırsammı...:KK14:

adamı da üzme yazık..onların morali yerinde olmalı ki bebişe yardım etsinler.strese girmesinler dimi tatlım :)
o kdar belli etme bence..stresi biz birlikte paylaşalım kocişlere yansıtmayalım ki onlarda bizimle görev yapıyorlarmış gibi birlikte olmasınlar..
düşünsene en güzel anlarda aklı takılacak.acaba bu sefer de olmaz mı? eşim üzülecek ,vdı vıdı vıdı... böylece kendini veremiycem sperm sayısı kalitesi hepsini etkiler olumsuz düşünceler tatlım.daha genciz. olmasa bile kocana olsun hayatım bi daha ki sefere de..sen mutlu ol, yüzün gülsün ki kocan kaçacak delik aramasın :):)

evet bizimde 2. denememiz...hepimiz yeniyiz citlenbik...
yenide evliyiz bu arada...:KK17:

adamı da üzme yazık..onların morali yerinde olmalı ki bebişe yardım etsinler.strese girmesinler dimi tatlım :)
o kdar belli etme bence..stresi biz birlikte paylaşalım kocişlere yansıtmayalım ki onlarda bizimle görev yapıyorlarmış gibi birlikte olmasınlar..
düşünsene en güzel anlarda aklı takılacak.acaba bu sefer de olmaz mı? eşim üzülecek ,vdı vıdı vıdı... böylece kendini veremiycem sperm sayısı kalitesi hepsini etkiler olumsuz düşünceler tatlım.daha genciz. olmasa bile kocana olsun hayatım bi daha ki sefere de..sen mutlu ol, yüzün gülsün ki kocan kaçacak delik aramasın :):)

ayyyy iyiki varsın.....
yaaaaaa...
teşkkürler aynen öle oluyo...:26:
ben bu akşam kocamı bırakmıcam vazgeçtim anneme gitmekten...:13:

bu arada annende kal istersen, çünkü testi yaptırmadığın sürece aklın orada olduğundan moralin bozulacak.otomatikman çok sevdiğin kocişinde üzülecek.
git testini yaptır aklından çıksın.. önümüzdeki maçlara bakalım :)

hadiii pozitiflik birazzzzz....bebiişin geleceği bünyeyii iyi beslemek lazım, mutluluk hormonu yaymak lazımmm :):)

Evet çok doğru..
Ben geçen ay azcık yansıttım eşime ama:78:
Bu ay inşallah daha rahat olmayı diliyorum.
2.ay ya tecrübe kazandım:KK1:

ayyyy iyiki varsın.....
yaaaaaa...
teşkkürler aynen öle oluyo...:26:
ben bu akşam kocamı bırakmıcam vazgeçtim anneme gitmekten...:13:

surat yapmıycaksan kal kocanın koynunda yoksa doğruuu anneneee bebeğim hadiiii hadii hadiiiii :):):) güll şöyleee yaşımız geçmemiş bişiy olmamış yımırtalrımızda var malzemede var ne sıkılcan..bahaneyle bol bol hhahahahahhahaa

bu arada annende kal istersen, çünkü testi yaptırmadığın sürece aklın orada olduğundan moralin bozulacak.otomatikman çok sevdiğin kocişinde üzülecek.
git testini yaptır aklından çıksın.. önümüzdeki maçlara bakalım :)

hadiii pozitiflik birazzzzz....bebiişin geleceği bünyeyii iyi beslemek lazım, mutluluk hormonu yaymak lazımmm :):)

koçişimle yaptırım belkide...kalmazsammm:KK23:

canım benim yaaa...özledim şimidi bi görüpde geleyim...:KK54:

iyiki varsın esramm....

Selam kızlar..
ben geldim. özlediniz mi beni bakayım :KK1: cıtlanbık sen de hoşgeldin aramıza...

X