Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kızlar hallaaa bekliyorum daha bişi gelmedi...:KK43:
sabah gelen bi kaç damla...uff:KK43::KK14:acaba ne :KK14:

sökülecek ama bir türlü sökülemiyor..stresten kaynaklıdır herhalde canım

evet bende öle düşünmeye çalışıyorum ama aklıma başka şeylerde gelmiyo değil...:KK14:
33 gün oldu olmadım bugünde öle leke geldi dahada devamı yok....:KK14:
normalde en geç 29 gün sonra olurdum...:KK14::KK14:

evet bende öle düşünmeye çalışıyorum ama aklıma başka şeylerde gelmiyo değil...:KK14:
33 gün oldu olmadım bugünde öle leke geldi dahada devamı yok....:KK14:
normalde en geç 29 gün sonra olurdum...:KK14::KK14:

anaammmm çok olmuşşş iyi bile sabretmişsin tatlım
bi koşu test alsana eczanedenn :):)
bu testler konusunda pek tecrübeli değilim.hiç yapmadım..bakalım eğer 10 aralık'a kadar olmazsam bende yapıcam

anaammmm çok olmuşşş iyi bile sabretmişsin tatlım
bi koşu test alsana eczanedenn :):)
bu testler konusunda pek tecrübeli değilim.hiç yapmadım..bakalım eğer 10 aralık'a kadar olmazsam bende yapıcam

yaptım ki negatif çıktı....:KK43::KK5:
acaba yerleşme kanamasımı bu ya...:KK5:

idrar testinden daha garanti olur hem..içinde şüphe kalmaz

yarın bir baktır istersen fırsatın varsa.son vermiş olursun içinde kurda :)

asma suratını sakın, daha önümüzde uzun zaman var..Aylar torbaya girmedi ya sağlık olsun, hayırlısı ile olsun ..önemli olan bu.

Hayatım böyle yaparsan eğer olacağı varsa bile olmaz diyeceğim ama stres yapmamanın da imkansız olduğunu biliyorum.
Acaba bugün çıkışta kan testi yaptrsan mı:26:

idrar testinden daha garanti olur hem..içinde şüphe kalmaz

yarın bir baktır istersen fırsatın varsa.son vermiş olursun içinde kurda :)

asma suratını sakın, daha önümüzde uzun zaman var..Aylar torbaya girmedi ya sağlık olsun, hayırlısı ile olsun ..önemli olan bu.

kocam çok üzüldü ben üzüldüm die...belki anneme giderim bu akşam kalmaya eşimde çalışcak yarın o yokken annemle yaptırırız...:KK43:ama olmazsam tabiii.:KK14:

Hayatım böyle yaparsan eğer olacağı varsa bile olmaz diyeceğim ama stres yapmamanın da imkansız olduğunu biliyorum.
Acaba bugün çıkışta kan testi yaptrsan mı:26:

tutamıyorum kendimi gerçekten çok çaresiz kaldım...:KK14:
eşimde çok üzüldü ben üzülüyorum die annene götüreyim kal bu akşam diyo yarın çalışmıcam ben o çalışcak...:KK14:
bende onu bırakmak istemiyorum ama acaba kalsamda eğer gelmezse devamı sabahında yaptırsammı...:KK14:

valla kendi derdimden citlenbik beni teselli etti bende soramadım özür dilerim canımm:KK14:

CITLANBIK sen de hoşgeldin:KK70:
Senin durumlar nedir?
Tanıyabilir miyiz acaba seni de:44:

hoşbuldum esra :)
10 aralık'ı bekliyorum bende.. bu 3.denememiz..şuan sadece regl belirtilerim var.göğüslerde hassaslık,gaz,karın şişliği..onun dışında çok bahsedilen kasık batması falan yok. Kendimi kandırmamaya çalışıyorum....Hani işini kış tut yaz çıkarsa bahtına derler ya o hesap benim ki..

2 yıllık evliyim ve 29 yaşındayım..bütün anne adaylarına başarılar dilerimm can-ı gönüldeennn !! :KK66:

tutamıyorum kendimi gerçekten çok çaresiz kaldım...:KK14:
eşimde çok üzüldü ben üzülüyorum die annene götüreyim kal bu akşam diyo yarın çalışmıcam ben o çalışcak...:KK14:
bende onu bırakmak istemiyorum ama acaba kalsamda eğer gelmezse devamı sabahında yaptırsammı...:KK14:

Kal tabii canım,senin için de değişiklik olur hem.
Annenle konuşur açılırsın:KK34:
Evet olmazsa da sabah yaptırırsın kan testini:KK70:

hoşbuldum esra :)
10 aralık'ı bekliyorum bende.. bu 3.denememiz..şuan sadece regl belirtilerim var.göğüslerde hassaslık,gaz,karın şişliği..onun dışında çok bahsedilen kasık batması falan yok. Kendimi kandırmamaya çalışıyorum....Hani işini kış tut yaz çıkarsa bahtına derler ya o hesap benim ki..

2 yıllık evliyim ve 29 yaşındayım..bütün anne adaylarına başarılar dilerimm can-ı gönüldeennn !! :KK66:

Hoşgeldin canım:KK19:
Biz burda hepimiz yeni evliyiz ve yeni başladık çalışmalara,sen de bizim gibiymişsin:KK66:
Evet mantığın güzel,umutlanmayalım da olursa sürpriz olsun:KK61:

Kal tabii canım,senin için de değişiklik olur hem.
Annenle konuşur açılırsın:KK34:
Evet olmazsa da sabah yaptırırsın kan testini:KK70:

evet öle yapayım en iisi... kacamıda bırakmak istemiyorum ama oda annesinde kalır öle diyodu...

X