Gebeliğe Hazırlık Reglime 5 gün kala ovülasyon pik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sevgiiinur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
1.617
711
28
reglime 5 gün var ovülasyon testi elime geçti denemek amaçlı yaptım pik çıktı burda ovülasyonla gebelik öğrenenleri çok okudum acabaaaaa mı dediiiim
Sonra prodoctor yaptım tertemiz negatif tekrardan mı yumurtladım acaba yaklaşık 10 gündür ovülasyon denemedim bugün yaptım

Eklentiler

• IMG_1625.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 266
  • IMG_1626.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 264
Merhaba bende ovulasyon testiyle farketmiştim aynı gün çook silik bir çizgi vardı hcg testinde de
Ama eğer yoksa 2. Yumurtluyor olabilirsiniz yada pcos hastalarında da sürekli pik çıkıyor diye biliyorum

Merhaba bende ovulasyon testiyle farketmiştim aynı gün çook silik bir çizgi vardı hcg testinde de
Ama eğer yoksa 2. Yumurtluyor olabilirsiniz yada pcos hastalarında da sürekli pik çıkıyor diye biliyorum
Merhaba canım bende pcosum. Ama ben hep normal silik görüyorum T yi. ve pik günü tam piki görüp sonradan silikleşiyor çatlayınca . İdrarım inanılmaz koyu bu ay normalde 3,5 lt su içerim. Ama HCG negatif çıktı. Birde erken gebelik testiydi reglime 5 gün var . Yarınki testte bakalım ne çıkacak

Bir kaç gün sonra tekrarlayın bakalım lh testi de pik çıkmaya devam edecek mi benim o günden sonra lh testi her gün pik çıktı
İnşallah pozitif görürsünüz

Siz öyle hamile kaldığınızı mı öğrendiniz
Evet şu an 6+3 üm, yumurtlamanın 9. Günü tekrar pik çıkınca şüphelendim hcg testi yaptım ve pozitif çıktı sonra pik çıkmaya devam etti hep ovulasyon testlerimi ekliyorum, ilk 3 ünde farketmiştim pike yakın çıkmasından

Eklentiler

• IMG_3168.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 247
canim bu hangi app ? bende indirmek istiyorum

Ayyy sizin baya baya git gide koyulaşmış maşAllah sağlıkla ilerlesin içimden bi ses yok diyor ama nasip

Normalde her ay adet görüyormusunuz ?
Pcos beni bir ara sürekli ağır Cubur yediğim dönemlerde mahvetti .Evet hatta mart ayından beri sağlıklı besleniyorum önceden 35-40 a giden adetim bu 4 aydır maşAllah 28 e düştü fix ya 1 gün önce ya 1 gün sonra 4 aydır da döngümün 14 de yumurtlamam oluyor . Ben hatırladığım kadarıyla 14-15-16 yı değerlendirdim 17 si tam yumurtlama günümdü ama maalesef misafirlikte ve düğün evinde olduğumuz içim 1 hafta ayrı uyuduk eşimle. Ordayken inanılmaz yeşil akıntım oldu enfeksiyondu sanırım . Bu ihtimal biraz gebelik şansımı düşürüyor gibi hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…