Reglime 2 gün var. İdrar ve kan testi pozitif

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın
Bahsettiğiniz şeylerin %90ını ben de yaşıyorum bu ay. Bir sorum olacak size☺
Yumurtlama öncesini ve pik gününü değerlendirdik ve ovulasyon testi ile çatlamayı takip ettim. Sonrasında diğer aylarda olmayan göğüs ağrısı başladı çatlama sonrası 4 5 gün kadar kabızlık sorunu yaşadım (ki neredeyse hiç yaşamam) yine çatlama sonrası 3 gün kadar ani kramp şeklinde kasık ağrısı çektim. Bir iki kere sadece sabahları bir şeyler yedikten sonra bulantım oldu psikolojik mi bilmiyorum. Bat'a 5 gün var erken gebelik testim negatif çıktı. Kan ile mi öğrendiniz ne zaman öğrendiniz tam olarak? Göğüs hassasiyetim hiç geçmedi ama azaldı bat yaklaştıkça damar görmüyorum ama göğüs uçlarım uyuşmuş gibi
Çok uzun yazdım ama benzer belirtiler görünce danışmak istedim teşekkürler

Bana sorarsanız kesinlikle adet gününüzün gelmesini bekleyin. Ben 2 gün kala erken gebelik testiyle öğrendim ama içim içimi yedi acaba kimyasal mı diye. Adet gecikmesini beklemeden test yapmayın kesinlikle benden tavsiye. Evet çok iyi anlıyorum insan çok heyecanlanıyor sabredemiyor ama çok stresli bi durum oluşuyor pozitif çıktığını görseniz de

Evet kasım ayında 11 haftalık ikizlerini kaybettim bu ay nedense çok heyecanlandım beta yükselmesini beklemek çok stresli gerçekten
İnsan ister istemez benzer belirtiler yaşayan insanlarla umutlanıyor

İki günde bir kan verin 10 gün sonrada kese görünür ultrasona gidersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…