Reglime 2 gün var. İdrar ve kan testi pozitif

Teşekkür ederim☺️ belirtilerimi sayayım
-Öncelikle yumurtlama günümden iki gün sonra hayatımda hiç yaşamadığım bir meme ağrısı ve hassasiyeti yaşadım. Üstüne yatamıyordum, kıyafet giyip çıkarırken inanılmaz acıyordu. Çok dolgun ve sertlerdi. Bat gününe kadar azalarak devam etti hiç bitmedi
-9 temmuzda yumurtlama ağrımı yaşadım normalde benim en fazla 1 gün sürerdi kasık ağrım ve tek taraflı olurdu ama bu sefer birkaç gün sürdü ve hala ara ara devam ediyor iki taraflı şekilde
-Karnımın üstüne yattığımda alt karın bölgemde sanki orda bişey varmış gibi bir doluluk ve şişkinlik hissettim hep o da hala devam ediyor
-Tansiyonum 8-5 çıktı hep ve ara ara aşırı sıcak bastı normalde sıcağa dayanabilen bir insanım ama bu sefer hiç dayanamadım
-Ara ara mide bulantısı ve baş dönmesi yaşadım az-orta şiddette ama psikolojik olabileceğini düşünüp pek dikkate almadım meğer o da hamişliktenmiş :)
-Bir de idrarımın kokusu değişti gibi oldu son birkaç gündür daha önce hiç almadığım değişik mayhoş bir koku oluştu
-Son olarak göğüslerimden boynuma doğru giden bir sürü mavi yeşil damar gördüm

Biraz uzun oldu ama ben vücudumu çok fazla dinleyen bir insan olduğum için hepsini yaşadım buram buram😁
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın 💜
Bahsettiğiniz şeylerin %90ını ben de yaşıyorum bu ay. Bir sorum olacak size☺
Yumurtlama öncesini ve pik gününü değerlendirdik ve ovulasyon testi ile çatlamayı takip ettim. Sonrasında diğer aylarda olmayan göğüs ağrısı başladı çatlama sonrası 4 5 gün kadar kabızlık sorunu yaşadım (ki neredeyse hiç yaşamam) yine çatlama sonrası 3 gün kadar ani kramp şeklinde kasık ağrısı çektim. Bir iki kere sadece sabahları bir şeyler yedikten sonra bulantım oldu psikolojik mi bilmiyorum. Bat'a 5 gün var erken gebelik testim negatif çıktı. Kan ile mi öğrendiniz ne zaman öğrendiniz tam olarak? Göğüs hassasiyetim hiç geçmedi ama azaldı bat yaklaştıkça damar görmüyorum ama göğüs uçlarım uyuşmuş gibi
Çok uzun yazdım ama benzer belirtiler görünce danışmak istedim teşekkürler🙏

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın 💜
Bahsettiğiniz şeylerin %90ını ben de yaşıyorum bu ay. Bir sorum olacak size☺
Yumurtlama öncesini ve pik gününü değerlendirdik ve ovulasyon testi ile çatlamayı takip ettim. Sonrasında diğer aylarda olmayan göğüs ağrısı başladı çatlama sonrası 4 5 gün kadar kabızlık sorunu yaşadım (ki neredeyse hiç yaşamam) yine çatlama sonrası 3 gün kadar ani kramp şeklinde kasık ağrısı çektim. Bir iki kere sadece sabahları bir şeyler yedikten sonra bulantım oldu psikolojik mi bilmiyorum. Bat'a 5 gün var erken gebelik testim negatif çıktı. Kan ile mi öğrendiniz ne zaman öğrendiniz tam olarak? Göğüs hassasiyetim hiç geçmedi ama azaldı bat yaklaştıkça damar görmüyorum ama göğüs uçlarım uyuşmuş gibi
Çok uzun yazdım ama benzer belirtiler görünce danışmak istedim teşekkürler🙏
Bana sorarsanız kesinlikle adet gününüzün gelmesini bekleyin. Ben 2 gün kala erken gebelik testiyle öğrendim ama içim içimi yedi acaba kimyasal mı diye. Adet gecikmesini beklemeden test yapmayın kesinlikle benden tavsiye. Evet çok iyi anlıyorum insan çok heyecanlanıyor sabredemiyor ama çok stresli bi durum oluşuyor pozitif çıktığını görseniz de

Bana sorarsanız kesinlikle adet gününüzün gelmesini bekleyin. Ben 2 gün kala erken gebelik testiyle öğrendim ama içim içimi yedi acaba kimyasal mı diye. Adet gecikmesini beklemeden test yapmayın kesinlikle benden tavsiye. Evet çok iyi anlıyorum insan çok heyecanlanıyor sabredemiyor ama çok stresli bi durum oluşuyor pozitif çıktığını görseniz de
Evet kasım ayında 11 haftalık ikizlerini kaybettim bu ay nedense çok heyecanlandım beta yükselmesini beklemek çok stresli gerçekten💕
İnsan ister istemez benzer belirtiler yaşayan insanlarla umutlanıyor 🥲

Kızlar merhaba. Ben bu sabah predictor erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgiyi hafif silik de olsa gördüm çok şükür. Sonra hemen hastaneye gidip beta hcg tahlili verdim ve değerim 95 çıktı. Adetime 2 gün var. Son adet tarihimin üstünden 27 gün geçti. Döngüm 29 gün. Sizce değerim normal mi? Aile hekimim bir hafta sonra tekrar kan tahlili ver dedi. Ama internette hep iki günde bir tahlil verip iki katına çıkıyor mu diye bakın diyor herkes. 1 hafta içerisinde değerim düşer mi artar mı bilmeden nasıl geçiricem bilmiyorum sizce kendim gidip kan verip baksam mı 2 günde bir?
İki günde bir kan verin 10 gün sonrada kese görünür ultrasona gidersiniz

X