Regle yakın ovulasyon testinin koyu çıkması

Yine de pes peşe görülmüş yumurtlama olayi. Benim 8 temmuzda Kasık agrim vardi tek hatırladığım bu
Pcos var bende hatta arkadaslar pcosda.boyle olur vs dediler umudum yoktu adam akıllı degerlendirmedim çünkü bayrama denk gelmesi hatta eşim tek kaldimizda bebek bebek dedi ama dedim saldım.ben diğer ay artik dedim ama sonuç bebeis varmis

Benimde öyle idi ilk t çizgisi çıkıyordu 2 gün yaptığım da konu bile açmıştım 3 kez yumurtlama tavuk mu oldum vs die🤣
Benim 1 kaybim var ondada öyle olmuştu ovu yaparken c den önce t belirginlesmiti hamileydim ama bu sefer bilemiyorum cok.erken gibi geliyor galiba 2.yumurtlmaa

Bende hic leke görmedim hep leke gördugumde adet olmustum ama.adete 1 gun maks 2 gün kala görüyordum ve akintida.kahve görüyordum bu direkt camasirimdaydi bilemedim bende beklemekten başka carem yok ama insan iste bir söz bir cümle duymak.istyo bende buraya yazdim sizi okudum

Daha 9 günüm var regle bence vu testleri görmek icin cok erken kendimi kandirmiyayim hiç

Pcos var bende hatta arkadaslar pcosda.boyle olur vs dediler umudum yoktu adam akıllı degerlendirmedim çünkü bayrama denk gelmesi hatta eşim tek kaldimizda bebek bebek dedi ama dedim saldım.ben diğer ay artik dedim ama sonuç bebeis varmis
Hayırlı olsun canım cok mutlu oldum sizin adınıza bende 12 aydır olmuyor.Sadece ultrasonda pco görünüyor hormon güzel ve adetim düzenli.Belirtileriniz nelerdi acaba? Benim bat 26 Temmuz banada dua edermisiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Y Yagmur9091 lh yaptim bugün boyle çıktı bi tik açılmış sanki rengi dimi. Gerçi dun daha fazla israr tutmusum çünkü zemin bayagi sararmış

Eklentiler

• 20240720_174108.jpg
    20240720_174108.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 96
X