Regle yakın ovulasyon testinin koyu çıkması

moonboow

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
13
2
25
Hanımlar merhaba. Benim son adet tatihim 9 haziran. Normalde reglim düzenlidir. Bu ay yumurtalmam gecikti ama bi tuhaf gecikme oldu. 28 haziranda pik oldu 29 haziranda siliklesti 30 haziranda takrar pik oldu 1 temmuzda silikti ve 2 temmuzda tekrar pik oldu. Resimlerini de ekliyorum. Pazartesi yani 8 temmuzda doktora gittim beta hcg negatif çıktı hormon testlerim gayet iyi çıktı. Doktor pco yok dedi. 2 temmuzdan sonra testlerim siliklesti. Bugün yani 10 temmuzda testim tekrar koyulaştı. Adetin ilk günüymüş gibi ağrım var bel agrisi mide bulantısı ve bolca akıntım var. 2 gün önce kanda negatif gördüm ama pozitife dönmüş olabilir mi? Gebelik yoksa neden ovulasyon testim koyulaştı?
Screenshot_2024-07-08-04-52-13-815_com.miui.gallery.jpg

IMG_20240710_142519.jpg

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-08-04-52-09-476_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-07-08-04-52-09-476_com.miui.gallery.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 187
Hanımlar merhaba. Benim son adet tatihim 9 haziran. Normalde reglim düzenlidir. Bu ay yumurtalmam gecikti ama bi tuhaf gecikme oldu. 28 haziranda pik oldu 29 haziranda siliklesti 30 haziranda takrar pik oldu 1 temmuzda silikti ve 2 temmuzda tekrar pik oldu. Resimlerini de ekliyorum. Pazartesi yani 8 temmuzda doktora gittim beta hcg negatif çıktı hormon testlerim gayet iyi çıktı. Doktor pco yok dedi. 2 temmuzdan sonra testlerim siliklesti. Bugün yani 10 temmuzda testim tekrar koyulaştı. Adetin ilk günüymüş gibi ağrım var bel agrisi mide bulantısı ve bolca akıntım var. 2 gün önce kanda negatif gördüm ama pozitife dönmüş olabilir mi? Gebelik yoksa neden ovulasyon testim koyulaştı? Eki Görüntüle 3450120
Eki Görüntüle 3450121
Merhaba test yaptınız mı tekrar sonuç nedir.ben de bu ay sanırım aynı durumdayım.mevsimsel bişey mi acaba diye de umutlanmak istemiyorum.haziran 11 son adet tarihimdi temmuz 8 ile 11 arası regl olmam gerekiyordu olmadım.adet bitiminde korunmadım peşinden 15gün şehir dışına çıktım..hamile kalmış olmam imkansız diye düşündüm aslında ama mide ağrısından dolayı ilaç kullanmam gerekeceği için 12 temmuzda test yaptım negatif.aslında şehir dısındayken yumurtlama belirtilerini yaşadım reglimin gecikmemesi gerekiyordu.adet olmam gereken gün tekrar yumurtlama belirtilerini yaşadım.ve 10 gün gecikmem var.aynı ay içinde iki kez yumurtlama oluyor mu çok şaşkınım.normalde adete 3 4 gün kala göğüslerim şişer agrır bu kez o da olmadı sadece 2 gündür tek göğsüm acıyor ve inanılmaz şişti sanki içinde sert bi kitle gibi bişey var.ikisi birden şişer agrırdı normalde.siizn sonucunuzu merak ettim açıkcası tekrar test yaptınız mı

Merhabalar arkadaşlar benimde bugün itibariyla adetime 9 gün var. Bende lh testi yaptım ama pozitif veriyor tekrar yunurtluyo olabilir miyim acaba beni de aydinlatabilir miisniz ? BU ay lh takibi yapmadim ama reglin 10.Gunu kasik ağrım vardi saniirm yumurtlama olayim oldu diye düşündüm ki hatta normalde bu ağrı 12.ve 13. Gunlerde olur ama bende şaşırdım test takibi yapmadim ama. Regl tarihim 29 haziran döngumde 29-30 arasinda yani 27-28 temmuzda regl olmam gerekiyor banada yardimci olir muusnuz testleride ekliyim 3 gün yaptim

Eklentiler

• 20240719_155753.jpg
    20240719_155753.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 174
Merhabalar arkadaşlar benimde bugün itibariyla adetime 9 gün var. Bende lh testi yaptım ama pozitif veriyor tekrar yunurtluyo olabilir miyim acaba beni de aydinlatabilir miisniz ? BU ay lh takibi yapmadim ama reglin 10.Gunu kasik ağrım vardi saniirm yumurtlama olayim oldu diye düşündüm ki hatta normalde bu ağrı 12.ve 13. Gunlerde olur ama bende şaşırdım test takibi yapmadim ama. Regl tarihim 29 haziran döngumde 29-30 arasinda yani 27-28 temmuzda regl olmam gerekiyor banada yardimci olir muusnuz testleride ekliyim 3 gün yaptim
Yumurtlama olabilir gebelikte olabilir

Düzenli yap bakalım siliklesme varsa yumurtlama

Bende o şekilde düşünüyorum ama iste insan beklemekten yoruluyor ve deli düşüncelere giriyo
Doğrudur ben de iki kez yumurtlama oldu bir pik gördüm siliktsti 2 gün sonra gene pikti sonra siliklesti aradan bir süre geçti can sıkıntısına ovulasyon testi yaptım pikti sonuç hamileymişim

Doğrudur ben de iki kez yumurtlama oldu bir pik gördüm siliktsti 2 gün sonra gene pikti sonra siliklesti aradan bir süre geçti can sıkıntısına ovulasyon testi yaptım pikti sonuç hamileymişim
Evet sizi okudumdq bende yazdim aslinda kafam öyle dalgin ki sizin yazdığınız postu aradim halbuki bu postmus ben yazi yazdim hala arama bölümünde sizi ariyorum kafam o dercee dalmış 😂

Birde şu var mesela bugün yaptigj.merhaba testte daha idrar gitmeue baslarken T direkt gözüktü hemen belirginlesti 2 sine gore yani

He birde dün cok hafif bi kahve lekelenme oldu camasirimda
Bende olmadı oldu yada fark etmeedim koyu renk giyerim ben ama.akintim.vardi bir de ogrenmeden 1 gün önce şiddetli bir bel ağrısı oldu yata düşürdü beni o derece idi ondan önce regl gibi sancım vardı göğüs ucu hasasiyetim

X