Regle 10 gün kala gebelik testi

bebek var da kanamalı bir hamilelik mi ki hayirlisi olsun ins

Ah canım bende seni merak ediyordum.. dediğim çıktı bak .. otur biryere dinlen ayakta gezme panikde yapma.. rahat olmaya çalış belki tutunur böyle çok var aşırı kanamaya bile gebelik gitmiyor.. İnshaAllah sağlıklı bir gebelik olur doktordan sonra mutlaka yaz canim

Kızlar doktordan şimdi çıktım, değerim için kimyasal olabilir dedi ama dış gebelik ihtimali üstünde de durdu. Vajinal ultrasonla baktı rahim duvarı ince gebelik durumu yok dedi. 2 günde bir değer kontrolü yapılcak kan vericem. Düşerse sıkıntı yok. Artarsa dış gebelik ihtimali yüksek dedi. Bakalım artık hayırlısı yaşayıp görücez nasipte ne varsa

Çok geçmiş olsun canım muhtemelen çıkıp inmiş değerin inşallah kimyasal olarak geçer dış gebelik deildir

Sana progestan verecek büyük ihtimalle... Kanamanda pıhtı yoksa korkma, kanama olabilir(istenmiyor ama olupta doganda oluyo) eğer pıhtılıysa düşük olabilir ( Dilerim sağlıklı olur

Edit: Sonradan gördüm kimyasaldır umarım dış gebelik zor oluyor..

Evet ben de dış gebelikten korkmuştum, doktor değer düşmezse dış gebelik riski olabilir ama düşerse kimyasaldır demişti bugün sabah tekrar test istedi doktor sonuç 42 çıktı yani düşüyo. Buna da şükür ne yapalım vakti gelmemiş demekki

Anladım canım.. hakkında hayırlısı.. belli olmaz bu işler bakarsın sağlıklı bir gebekige dönüşur kimbilir.. sen kendine iyi bak rahat et.. bol bol dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…