Regl ve inmeyen karın şişliği

misscakmak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
68
46
31
Kızlar ağustosta denemiştik erken gebelik testi negatif çıkmıştı regl yaklaştığında göğüs hassasiyeti karın şişliği falan oldu 15 eylülde olmam gerekirken 13 eylülde 2 gün erken regl oldum dolu dolu pıhtılı bir regl oldu 7 gün sürdü tamamen bitmesi. Normalde benim reglim bitince göbeğim düzleşir şişlik kalmaz ama ben çok takmadım karnım gün geçtikçe daha da şişiyor gibi ve bunu uzaktan gelen bir arkadaşım fark etmiş sende hamile göbeği var diyor dedim saçmalama reglim biteli 14 gün oldu imkansız böyle bir şey. Üstüne olma diye bir şey var ben de oğluma hamileyken regl olmuştum hamile olduğumu anlamamıştım dedi. Ben yine bir ihtimal vermedim bu aralar çok gaz var bende o yüzdendir bu şişlik dedim. Öyle olsa göbeğin katlı olurdu sende oval göbek var dedi içime şüphe düştü. Gittim kaset test aldım bir tane o da aksi gibi bozuk çıktı hiç çizgi gelmedi. Yarın sabah kan vermeye gidicem Böyle bir şey başına gelen oldu mu Üstüne olmak diye bir şey duydum fakat onlar sa 2 3 gün sürüyormuş az az oluyormuş ben dolu dolu regl oldum

Sırf arkadaşınız karnın şiş sende hamile göbeği var dediği için hiçbir belirti olmadan test vermeye mi gideceksiniz

X