Regl sancısı

ama cnaım burdan ilaç ismi vermek ne kadar yanlış sana yaramış ya onda başka etkiler olursa ona zararı olursa hım yerimseniben

tatlım sen merak etme ben 5 yılımı hastanede geçirdim.şimdiye kadar hiçbir kas gevşeticinin dokunduğunu görmedim.ben 2 tane alıyordum şüpheli olanlar 1 taneyle başlasın.dr tavsiyesiyle sabittir ilacın kullanımı.

slm kızlar
bi arkadaşıma doktor vermiş Novalgin DAMLA. banada tavsiye etti.benimde çok ağrılı oluyor.
ağrım başlarken bardağa iki yudumluk su koyuyorum.20 damla damlatıp içiyorum. çok çabuk etki ediyor.
haptan daha çabuk kana karışıyo çünkü. Ve herhangi bi adet artırma yada kesmesi yok. TAVSİYE EDERİM.

canlarım bişi sorucam benım önceden miyomlarım vardı baya oldu ilaç tedavisi sonrası yuk oldugunu geçtiğini sölediler fakat benım sancılarım felaket sırtımdan sanki souk terler çıkıo nefes alıp veremio gibiyim ayaklarıma kadar vuruo agrıı aşırı sancılı geçio regl dönemim bazen bayılcak gibi oluorum acaba miyomlarım tekrarladımı ki acaba ondan dolayımı bilen arkadaşlar beni yönlendirirse çok sevinirimmmbenneyaptımki

Arkadaşlar benimde abusum oluyor o adetten bır hafta öncesınden ıtıbaren ılk gunlerım hastanelerde gecıyor.Majezikdi,apranaxdı ne bulduysam yutuorum bana mısın demiyor her ay büyük serum takılıyor kalçamdan iğne yapılıyor ancak öyle oda sadece hafifliyor ayakda kalmam kesınlıkle yasak cok aşırı kanamam var ölüyorum anlıyacagınız

canim benimde regl cok sancili oluyor 13 yasindan beri hayati bana zindan etti evlenince gecer dediler gecmedi ambulansla hastaneye gittigim oldu anliyorum cok kotu birsey ama sancili olmasi iyiymis onu banada soylemisti doktorum kullanmadigim ilac denemedigim hicbirsey kalmadi en sonunda zencefil cayi onu dene dediler ondan biraz fayda buluyorum allah yardimcin olsun

Benim de ağrılı geçer genelde ama dayanılmaz ağrılı geçtiği zamanlar hep stresli zamanlara denk geliyor yeni fark ettim...Stres ve üşütmek bu iki şey dayanılmaz yapıyor regl ağrısınııııı

kızlar bende her reglide çok ağrı çekerım.evlenincede gecmedi.bazen tek çözüm normal doğum oluyormuş,sezeryan da değil.ama tedavi şart,sancının nedenı anlaşılmalı en azından.her ay aynı dert cekıleceğine iyi bir doktora gıdıp hemen çözum bulunmalı bence.bu sancıların cesitlı nedenlerı varmış yumurtalıklar,rahimden kaynaklı sorunlar,kistler vs.mesela benım sorunum rahım darlığı.bu yuzden bana ağrı kesici fayda etmez kesınlıkle kas gevsetıcı ağrımı bitirir.çunku rahım kaslardan olusan bı organ ve kas gevsetıciyle rahatlıyor dolayısıyla sancı azalıyor.agrı kesıcıden fayda gormeyen arkadaslara kas gevsetıcı ılac ve igne tavsıye ederım.ozellıkle dıkloran iğne yarım saatte bitiriyor ağrıyı.bıtkılerle sancı gecırmek isteyenlerın ay boyunca kullanmaları gerekıyor,bıkac kez icmek fayda etmıyor yanı.bıraz zahmetli bır ış.herkese sancısız günleeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr

YA arkadaşlar benimde göğüslerimle ilgili bir sorunum var. Önceden adetime bir hafta kala şişerler ve acırlardı ,çekiliyordu. Şimdi 15 gün önceden başlıyor .şişliği neysede çok acıyorlar, acılarına dayanamıyorum artık :çok üzgünüm:ne yapmam lazım, biri bişey söylesin noooluuur...:çok üzgünüm:

merhaba,aynı dert bendede var malesef.bundan bir sene önce öyle kötü oldumki ağrıdan kollumu bile hareket ettiremiyordum halada devam ediyor adetime 15 gün kala başlıyor göğüslerimde şişme ve sancı doktora gittim bana konulan teşhis çok enteresandı,vücut kendini gebeliğe hazırlamış süt bezelerim şişiyormuş.

Peki sonraa.Bişey yapmadılar yaniii.
Zaten bebek düşünüyoruz, kurtulurum belki.

benimde sancılarım çok şiddetli
ağrı kesici almadığım zaman mide bulantısıda eşlik ediyoo
apranax fort tan başka bir ilaç tanımam
15 dakikada garanti ağrıyı kesiyor
evlenince geçer dediler hiç bir değişiklik olmadı
şimdide doğum yapınca geçer diyolar ama henüz olmadı
inşallah bir anönce bebeyim olur

bence buscopan ın okadar etkisi yok ve kasları gevşettiği için kanamayı artırıyor .belkı bünyesel olarak bende farklı etki yapıyor olabilir ama ağrıyı kesmıyor.yinede tşk ederiz..

Canım banada evlendikten sonra geçer dediler ama alakası yok hala ölüyorum regl sancılarımdan ilk 2 gün berbat Allah herkese sabır versin...

inş. bebek sahibi olursun cnm ama ben iki çocuk annesiyim sanki daha arttı sancılarım,ilk 3 günüm kabus gibi geçiyo defalarca bu yüzden dr.gittim hiç bi şekilde engel olamadım sadece ağrı kesici alıyorum dr.sen artık böyle çözümü yok diyo sanırım yapıdan kaynaklanıyo

ya okurken felan bi şekilde gene idare ediliyo ama çalışma hayatına girince işte en büyük sorun orda yaşanıyo özel sektörde çalışırken bi şekilde ona göre iş buldum izin alcak ama şimdi kamu sektörü düşünüyorum ama napcak şimdi onuda düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…