Regl sancısı işe gebelik belirtisi sancısı arasındaki fark?

Ne güzel. Benim 7 aydır olmuyoe
Her şeyin bir zamanı var olur hayirlisiyla inşallah. Stres sürecin en büyük düşmanı zor da olsa akışına bırakmak lazım. Ben ilk denemede çok gaza geldim kesin olcak vs diye sonra dedim saçmalama millet aylarca yıllarca uğraşıyor. Olursa olur kafasına girdim direk ve oldu.

Maalesef olmadı mı stres yapmayınca da olmjyor. Bende ilk 3 ay olmasa da olur modundaydım hatta illa olsun da istemiyorduk ne kadwr geç o kadar iyi bizim için kafasındaydık. Ama olmadıkça bu aylara geldikçe artık streste başladı sinirde. Yani stressiz dönemde de olmadı sttesli dönemde de. Bakslım doktor araştırmasına gireceğim tekrardan. Bir şeyiniz yok diyerek olmjyor maalesef. Olanın nasıl oluyor. Var demekki küçükte olsa engelleyen bi şey var . Onu bulwbilecek doktor bulmsm lszım

Ağrılarla hareket etmek değşl ki . Regl gecilmeden test yapmak istemiyoruz. Her ay regl öncesi başlayıp günlerce regl olana kadar test yapamayız ki bu psikolojimize daha da zarar veriyor. Regl gecikirse elbette test yapacağım.

Merhaba , çok benzer bir sancı idi ama benim için tek farkı ağrının gelip gitmesiydi,
adet olacağım zaman ise ağrı geldiğinde zamanla şiddetlenirdi gitmeden ve adet olurdum

Terslemek için yazmadım inanın. Ağrıyı sormuşsunuz başlıkta. Geciktiyse ağrıyla hareket etme anladım haliyle. Benim yaptığımı yapmayın diye. Ben de yaptım testi ama daha sık olmalıymış. Bunu öğrendim. Güvenmeyin o bir taneye. Büyük stres yaratıyor

Haklısınız çok zor valla . Test yapıp negatifi görmej aşırı üzdüğü için regl günüm gecikmeden gelmeden test yapmıyorum artık. fakat dediğiniz gibi de test yapmafığımızda da ümitleniyoruz acaba diyoruz. Sanırım yüzleşmek istemiyorum gerçeklerle . Regl olarwk gebe olmadığımı görmek istiyorum. Test çok üzüyor

Reactions: Gao
Anladım. Hayırlısıysa gelsin inşallah

Hala olmadin dimi canim regl gelip giden ağrın var mı? Bi umut yaşıyoruz işte

Bende ayni şekilde düşünüyorum
Yani gebelik agrisi nasıl bilmiyorum ama adet sancimi hissediyorum yani diyorumki "Baya baya gelecek iste ,her zamanki sanci ,sökülmeye calisiyor" diyorum
Ama hep bi umut acaba hamilelik belirtisi olan mı diye ictende bi umut oluyor ama gayette belli yani adet sancim oysaki

Ancak gebe kalırsak o ayrımı anlarız valla

Pcos oldugunuzu belirtmişsiniz amh nız kaçtı acaba
Valla canım hiç muane olmadım kontrole dahi gitmedim dedim 5 6 ay hamile kalamazsam giderim diyordum ovulasyon testi yaptım regli bitti 8 gün sinra yumurtlama gördüm bir silik bir pikti 13 gün sonra yumurtlamadan ovulasyon ile öğrendim hamileligi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…