Regl sancısı işe gebelik belirtisi sancısı arasındaki fark?

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.795
691
31
Arkadaşlar hamile arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Daha önce herhangi hir gebelik yaşamadığım için bilmiyorum zaten gebe kalırsam en ince ayrıtısıyla süreci anlatacağım birileri bilgilensin diye.
Şimdi regl öncesi çoğu insanda kasık ağrısı sancısı olur regl öncesinin bi hissiyatı var hatta o hissiyatı anlatamam ama hepiniz hiliyoesunuz . Peki gebe kaldığınız ay da aynı şeyleri mi yaşadıjız?
Yani o sancının regl öncesi sancıdan hiç ni farkı yoktu? Hissiyatı aynı mıyıd?

Hamileliğimde olan sancıyla regl sancısınin hiçbir farkı yoktu tıpa tıp aynıydı hatta regl olucam kesin diye günlerce bekledim

Regl ile aynı hatta bende yumurtlamadan üç gün sonra belirtiler başlamıştı üzüldüydüm regl olacgm diye hamile oldugumu ögrenince şok olmuştum

Canım bu kişiden kişiye değişir ama benim kasıklarım çok ağrımıştı hele 4/5 gün öncesi ağrıdan öldüm sonra geçti gebe olduğumu öğrenmiştim. Regl ağrısına çok benziyor

Valla ben de şuan gebelik bekliyorum ve adet sancısı gibi sancılarım başladı ama bu sefer bir tık erken başladı. Hamile kalırsam bilgilendiririm adet sancılarından daha erken başladı diye ve herkes aynı olduğunu hatta adet olacaklarını sandıklarını ve hamile çıktıklarını söylüyor.

Bende aynı durumdayım ya bilgilendirelim birbirimizi :) sancım başlauınca her ay üzülüyorum sonra belirtiler aynı diyip umutlanjyorum sonra regl olup bi daha üzülüyorum

Hamileliğimde olan sancıyla regl sancısınin hiçbir farkı yoktu tıpa tıp aynıydı hatta regl olucam kesin diye günlerce bekledim
Peki o regl olcakmışsınız hissi ne zaman geçti ? Yani aralıksız sürdü mü azaldı mı . Regl gününüzden ömce başladıusa mesela regl günü hafifledi mi vs

+1 günlerce ha bugün ha yarın olucam diye beklemiştim çünkü bütün belirtiler aynıydı. Günlerce olmayınca artık bir test yapayım dedim öyle ogrendik hamileymisim.

Ben hamile olduğumu hissetmiştim. Sonra adetimden önceki gün ağrım başladı, adet olucam demek dedim. Farkı yoktu benim için aynıydı yani

Canım bu kişiden kişiye değişir ama benim kasıklarım çok ağrımıştı hele 4/5 gün öncesi ağrıdan öldüm sonra geçti gebe olduğumu öğrenmiştim. Regl ağrısına çok benziyor
Tam hatırlamıyorum ama ara sıra da yine ağrı oluyor rahim genişledikçe hamileyken de yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…