Regl öncesi kasıkta ağrı

cano42_

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2022
31
1
Adetime 2 gün var ama normalde pembe kan gelir öncesinde . Bu sefer süt beyazı akıntım var arada şeffaf akıntıda oluyor. İlk defa karşılaşıyorum. Normalmi bu durum? Ve arada bir sol tarafta sızımsı bir acı oluyor . Bilen cvp verebilirmi?
Adete 4 gün kala eşimle ilişkiye girdik

Aaa Adete yakin yumurtlama oluyormuymus, bebek dusunuyoruz. Dedim bu sefer olmaz cunku yumurtlama gunu gecti sandim. Adet belirtisi sadece ter basiyor. Arada bir kasıkta agri oluyor. Takvimde adetim Yarin gelck gösterio
Olabilir evet. Siz değerlendirin bence bugünü. Şeffaf uzayan akıntı ve sol tarafta sızı olması yumurtlamayı düşündürüyor. Solda gelişmiş muhtemelen yumurta.

Olabilir evet. Siz değerlendirin bence bugünü. Şeffaf uzayan akıntı ve sol tarafta sızı olması yumurtlamayı düşündürüyor. Solda gelişmiş muhtemelen yumurta.
Adete 4 gun kala Yani 4 gun önce iliskiye girdik bide 2 gun kala degerlendirdik. Simdi ise Yarin gelcek dedigim gibi takvime göre . Bugun mide bulantim var . Reglden dir diye dusunuyom Ama bilemedim .

Adete 4 gun kala Yani 4 gun önce iliskiye girdik bide 2 gun kala degerlendirdik. Simdi ise Yarin gelcek dedigim gibi takvime göre . Bugun mide bulantim var . Reglden dir diye dusunuyom Ama bilemedim .
Bilemiyorum, bazen adete yakın ya da adetten hemen sonra yumurtlama olabiliyor. Sizin belirtileriniz bana yumurtlamayı düşündürdü ama olmayabilir de tabi.

Bilemiyorum, bazen adete yakın ya da adetten hemen sonra yumurtlama olabiliyor. Sizin belirtileriniz bana yumurtlamayı düşündürdü ama olmayabilir de tabi.
Tesekkur ederim cvp verdiginiz icin. Evet haklisiniz Yoksa agri Neden olsun degil mi. Sadece Regl oldgmda karin sancim olur okdr .
Ama wallahi midem fazlaca bulanio anlam veremedim

Tesekkur ederim cvp verdiginiz icin. Evet haklisiniz Yoksa agri Neden olsun degil mi. Sadece Regl oldgmda karin sancim olur okdr .
Ama wallahi midem fazlaca bulanio anlam veremedim
Ağrıdan ziyade şeffaf akıntı bana yumurtlamayı düşündürdü. Yumurta akı gibi bir akıntı olur yumurtlama zamanları.

Yok Bende o 1 hafta felan önce oldu. Bu son akinti bembeyazdi yogurt beyazi gibi
Bu batma naasil acaba, bende var da sol kasikta bazen bacaga vuruyor. Eğilince batip sızlıyor uzaninca filan siskinlik hissi var o tarafta farkli fazladan bisey varmis gibi bat 5 ocak bu arada. Ve göğüs ucum hassaslasti bayağı

Bu batma naasil acaba, bende var da sol kasikta bazen bacaga vuruyor. Eğilince batip sızlıyor uzaninca filan siskinlik hissi var o tarafta farkli fazladan bisey varmis gibi bat 5 ocak bu arada. Ve göğüs ucum hassaslasti bayağı
Batmam sadece 1 seferlik oldu. Sonrasinda da beyaz akinti geldi. Ama siz test yapin bence

Ben 5 aralikta adet oldum. 14 aralikta rahim filmi çektirdim 17 18 19 20 21 aralikta iliski oldu. 26 sinda kan verdim negatifti erken mi vermisim acaba kani.
Her yere yazdığınız için dikkatimi çekti ben de sizin gibi erkenden kan verdim ve sonuç 2.30 negatif bat yarın ve bende de sol kasık ağrısı var kendiniz de dahil kimseyi dinlemryin çok erken vermişiz testlerimizi:) regl gelince öğrenicez lütfen strese girmeyelim

İnşallah gebeliktendir. İlk gebeligimde böyle şeyler yaşamıştım ben.

Kadin dogum doktoru istedi kani demedi ki erken verdin filan, bencede erken iliskiden 2 hafta sonra beli oluyo diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…